Posspa's Scoupe

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

posspa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 20 lis 2010, 12:17
Bydliště: Kolšov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Posspa's Scoupe

Příspěvek od posspa »

Ahojte

Tak abych to neházel do několika zpráv, založím si jako vy tady nějaký to téma.

Tak sem dnes rozhodil sání po turbo a sundal víko ventilů a nějaký drobnosti kolem...
No a na co jsem nepřišel :(
1. Prasklé (již vařené) svody
2. Praský rožek vzadu u šroubu na víku ventilů
3. Nevím jestli je to v pohodě, ale v sání a v turbu jsem měl olej
4. Prasklý přední nárazník
5. nějaké další drobnosti

asi to nebude moc OK :shock:

Chtěl bych se zeptat, kdo by měl navíc svody a právě víko ventilů (to teda tolik nehoří)

zatím díky za rady a nabídky..
:wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od Tomson-tr »

Ahoj,kolko oleja mas v sani?ja mam tiez ale iba taky jemny olejovy film,a zevraj dokym to je iba takto tak je to v pohode...

A co teda s tym naraznikom?
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od Yurii »

1. Víka ventilů praskají často když je někdo moc utáhne :( Dá se s tím zpravidla jezdit ale teče pak prasklinkou olej. Víko můžeš použít i ze stejně starého Accenta s motorem 1.5 a snad i 1.3, nenech se zmást tím že vypadá jinak :) Víko přímo na Scoupe se shání blbě :(

2. Svody sou další bolístka která potka každýho skupáčeturbáče jedině sundat a nechat pořádně svařit, nový stojí raketu a navíc nejsou u nás k sehnání, to si radši nechat udělat laděný na zakázku a vyjde to levnějc než nový.

3. Olej v sání je vpohodě, pokud auto nekouří, turbo nevydává divný zvuky, nežere oleje moc a osička turba nemá vůli, neřešil bych :)

4. Na nárazníky bacha, v zimě sou jako sklo, stačí malinkej ťukaneček nebo se někde opřít, a můžeš si shánět nový, druhovýroba neexistuje, vaření co sem slyšel u našich nárazníků moc nejde(materiál) a origo nárazník hádej co? Ano správně, stojí raketu :mrgreen: Já to řešil tak že sem si vyhlídnul a koupil celý auto i s nepoškozenejma nárazníkama a vyšlo men to na pár korun :)

5. Jóoo takovejch drobností na Skupáči vždycky najdeš ](*,) :D
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
posspa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 20 lis 2010, 12:17
Bydliště: Kolšov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od posspa »

Super takže mám se vším smůlu, teda až na to víko. :D
No když jsem ho tam měl prve zdálo se mi dost povolený a prosakoval tam olej tak jsem ho právě sundal na o nějak extra jsem ho nerval, musím se mrknout jak to vypadá teď, protože před tím tam teklo dost oleje bokem a tak auto papalo oleje docela dost.

S těma svodama, máte někdo zkušenost s nějakým výrobcem laděných svodů? Docela jsem o tom přemýšlel a šel bych do toho, jen jestli máte nějaký dobrý tip.

No jinak nárazník ten snad budu mít od Tomsona, :wink: jen musím nějak naplánovat cestu a snad nějak vyjdu finančně.
Teď toho po vánocích bylo opravdu hodně, nebo se mi udělala asi díra v peněžence :lol:

Jinak stále trvá závada idikace turba a otáčkoměr.
Byla rozdělaná palubovka a tam se zdá být vše v pořádku.
posspa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 20 lis 2010, 12:17
Bydliště: Kolšov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od posspa »

Takže nárazník už se zpracovává bude malinko upravený a dal jsem se do úpravy křídla. Origo je malý, tak ho trošičku podložím a oddělám brzdové světlo. Jelikož se mi kolem otvoru na kufru pěkně rozlezla koroze. Takže žádný zbytečný světýlka na křídle 8)
posspa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 20 lis 2010, 12:17
Bydliště: Kolšov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od posspa »

No dnes šly hezky zadní sedačky ven a místo nich tam přibude jedna malinká hrací skříňka :D/
Zítra ji už doufám stihnu udělat a přihodím foto.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od milosh »

Kde mas naky fotky?
posspa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 20 lis 2010, 12:17
Bydliště: Kolšov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od posspa »

No na foto jsem trošku zapomněl, tak zatím mám jednu jak se to stavělo, teď už je to ve fázi, kdy se to bude potahovat kobercem a instalovat do auta :P
Jinak je to pro dvojčátka od firmy MB QUART DISCUS DWI 304 2 x 300 W RMS, což si myslím, že by mohlo trošičku hrát :wink:
Přílohy
bedna1.jpg
bedna1.jpg (186.7 KiB) Zobrazeno 1944 x
posspa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 20 lis 2010, 12:17
Bydliště: Kolšov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od posspa »

Jinak tu je foto repráčků
Přílohy
MBQuart.jpg
MBQuart.jpg (64.2 KiB) Zobrazeno 1941 x
posspa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 20 lis 2010, 12:17
Bydliště: Kolšov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od posspa »

Hotovo už jen zapojit a nachystat si špunty do uší :D/
Přílohy
Hotovo.jpg
Hotovo.jpg (142.76 KiB) Zobrazeno 1925 x
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od Marek_PD »

Tak čo jak to hraje? Tieto MBQuart su asi skor na kvalitny prednes než na bumbum či? Inak krajšia by bola siva koženka resp. by sa tam viac hodila ale tak čo už :lol:
edit: aky zosik na to maš?
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
posspa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 20 lis 2010, 12:17
Bydliště: Kolšov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od posspa »

Tohle je stavěný na poslech repro MB Quart je tam proto, že tam nebude hrát jen DUC DUC, ale většinou rokec a podobně :-D
No co se týká koženky, asi by byla lepší, ale stejně si myslím, že tohle je jen prototyp a něco se s tím ještě dál udělá. Mám tam právě zátěžový koberec, jelikož docela dobře tlumí a celou bednu jestě krásně podrží.
Zesík tam ještě nemám daný už ho mám vybraný od známého, ale teď z hlavy neřeknu co je to zač, vím že to je čtyřkanál který půjde do můstku cca 2 x 300 W RMS. Hned jak se mi dostane do ruky dám to sem.
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od Tomson-tr »

A co fotky narazniku?
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od -JxD- »

Vypadá zajímavě, chtěl bych slyšet hudební výkon :)
btw to jsou 12palců repro?

Jinak co by se mi líbilo by bylo, kdyby se nějak zachovaly sedačky a to repro se dalo do toho středovýho panelu mezi nima :)
to by osádka vozidla vzadu měla o zábavu postaráno :lol:
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
posspa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 20 lis 2010, 12:17
Bydliště: Kolšov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Posspa's Scoupe

Příspěvek od posspa »

jj je to 12 palců,.... no tak jelikož na zesilovači co vím jsou pojistky 2 x 20 A tzn. že nejvyšší možný sinusový výkon je 240 W při 12-ti voltech, což je už docela hukot, hudební výkon repráku ( též RMS ) je 300 W, není to moc, ale já to mám na kvalitní poslech převážně rockové muziky, než na DUC DUC,.... :mrgreen: Já si myslím že to bude hrát dostatečně dobře :-$
No a jelikož jeden reprák potřebuje cca 50 litrů bednu, tak to nehrozí, že by šel do sedaček, já nejsem zastánce montování repráků jen tak do vzduchu, protože reprák může být sebelepší, ale bedna dělá zvuk

No jinak pro Thomsona :

Nárazník ještě nemá cenu fotit, ten je zatím takový jaký byl, teď zkouším laminovat křídlo a uvidíme jak se to povede, tak bych se dal do nárazníku, na tom křídle nic nepokazím a trošku se s tím aspoň naučím, nárazník už bude trošičku specialita chci ho mít originál jako křídlo :wink:
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“