Rozmer repro SF SM

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Rozmer repro SF SM

Příspěvek od Andy4 »

Z Clia mi ostala celkom dobrá audio výbava JBL/Hertz, rozmýšľam to naimplantovať do Santíka. Zatiaľ len v rovine premýšľacej, teda aké sú rozmery repro vo dverách (predpoklad 165mm) a v kufri na bokoch? Zvažoval niekto implantovanie oválov 9" x 6" ? Rádio som kúpil New 2DIN Pioneer, rozdiel zvuku oproti EONON dosť výrazný, repro ale veľmi nestíha, teda preto zvažujem...
mx5/swiftsport/santafe/accent
Reklama
 

potvurka
*
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2009, 21:05

Re: Rozmer repro SF SM

Příspěvek od potvurka »

Andy4 píše:Z Clia mi ostala celkom dobrá audio výbava JBL/Hertz, rozmýšľam to naimplantovať do Santíka. Zatiaľ len v rovine premýšľacej, teda aké sú rozmery repro vo dverách (predpoklad 165mm) a v kufri na bokoch? Zvažoval niekto implantovanie oválov 9" x 6" ? Rádio som kúpil New 2DIN Pioneer, rozdiel zvuku oproti EONON dosť výrazný, repro ale veľmi nestíha, teda preto zvažujem...
měnil jsem origo za pioneer a rozdíl v zvuku je opravdu markantní!!! ale pruměr ti už nepovím ale myslím že standart pruměr jak v předu tak v zadu a čalounění je dole hnedka ,ještě jsem uvažoval ovály do zadu do víka kufru ale nevím ....
http://www.obchodni-dum.cz/reproduktor- ... y/z234798/
jen je na nich napsané 170cm ...a je to stejné i v zadu v dveřích ale mám novej model ted jsme si toho všiml
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“