motor

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
dudus
*
Příspěvky: 30
Registrován: 14 úno 2009, 21:26

motor

Příspěvek od dudus »

tady někdo prodává celý motor za 15 000. Co flaschi,nechceš do zásoby? :wink:
http://auto.bazos.cz/inzerat/9859335/Hy ... r-D4BA.php
Reklama
 

Uživatelský avatar
flashdriver
**
Příspěvky: 242
Registrován: 31 črc 2009, 08:10
Kontaktovat uživatele:

Re: motor

Příspěvek od flashdriver »

mozna by se hodil, ale ja mam D4BH
dudus
*
Příspěvky: 30
Registrován: 14 úno 2009, 21:26

Re: motor

Příspěvek od dudus »

No jo.Ty musíš mít dycky něco extra. :mrgreen:
A co galoš,vše v poho?Mě se povedlo už definitivně odprásknout zadní nárazník a jedno světlo.Sice jsem to zalátal a jezdim s tim,ale už to budu muset řešit.No nejlépe pevnosťákem-uvidíme.Ty na ňom taky najezdíš hodně,kolik už máš nalítáno?
Uživatelský avatar
flashdriver
**
Příspěvky: 242
Registrován: 31 črc 2009, 08:10
Kontaktovat uživatele:

Re: motor

Příspěvek od flashdriver »

dudus píše:No jo.Ty musíš mít dycky něco extra. :mrgreen:
A co galoš,vše v poho?Mě se povedlo už definitivně odprásknout zadní nárazník a jedno světlo.Sice jsem to zalátal a jezdim s tim,ale už to budu muset řešit.No nejlépe pevnosťákem-uvidíme.Ty na ňom taky najezdíš hodně,kolik už máš nalítáno?
skoro dve kila, v tydnu jsme se nekde mijeli, myslim ze na proseku, ale jisty uz si nejsem. jj, zatim to jede, brzdy po sabotazi v poho, ve sredu prijdou trail mastery tlumitka a snad konecne dodelam tu sperovou a kotoucovou zadni napravu a pred UK snad bude na aute, nejak nestiham :x
dudus
*
Příspěvky: 30
Registrován: 14 úno 2009, 21:26

Re: motor

Příspěvek od dudus »

Dej vedět jak budes spokojenej s tou špérou.Někdo na to nadává a chce samosvor a my co ho máme zase naopak.Ony ty samosvory dělaj různý-nevíš na kolik % uzavírá samo-dif na galoši?Já bych typ tak 70%/30%.Ale doufám že je to 50/50. :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „GALLOPER“