Stahovačka okna (sháním)

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
SACIK
*
Příspěvky: 22
Registrován: 05 zář 2009, 00:26
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Stahovačka okna (sháním)

Příspěvek od SACIK »

Ahoj, v zimě mi přestalo jít el. stahování okna u řidiče, které jsem do teď moc neřešil, ale jelikož se auto nedá vyvětrat, začlo mi to v těchto parných dnech docela vadit.
Dnes jsem s tím byl v servisu a mechanik zjistil, že mám vytahané lanko u stahovačky -> takže bohužel musím koupit novou. V hyundai jsem se ani ptát nebyl, protože si umím představit tu palbu.. A tak Vás prosím o pomoc, jestli někdo nevíte, o nějaké bouračce, nějaká se Vám doma neválí, nebo alespoň kde za dobrý peníz sehnat.
Moc díky. :)
Hyundai Coupé GK 2002, 2.0 DOHC, 102 Kw
Reklama
 

Pacholek
Příspěvky: 4
Registrován: 14 led 2011, 10:32

Re: Stahovačka okna (sháním)

Příspěvek od Pacholek »

dobry den vedel bych o stahovacce do okna kdyby jste mel zajem tak se ozvete na 725557670
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Stahovačka okna (sháním)

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Bylo by dobré používat tlačítko hledat, nebo prolistovat fórum, tohle se tu řešilo snad milionkrát.

Nejlevnější je asi poslat si to z polska (přes Stanleyho V6 tady z fóra třeba). Dá se i z ebaye v pohodě. Potom české vrakáče, tam to stojí okolo 2200 Kč (třeba www.hyundaivrakoviste.cz) atd.
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“