Zadní lemy

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
patrick7
*
Příspěvky: 24
Registrován: 04 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha-okolí
Kontaktovat uživatele:

Zadní lemy

Příspěvek od patrick7 »

Zdravím všechny kolegy a mám jednu velkou prosbu.Neměnil už někdo zadní lemy??Netušíte kde je sehnat,pokud se vůbec vyrábějí??Díky moc za radu.
Hyundai Coupé '99 2.0i
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zadní lemy

Příspěvek od black_sheep »

neseženeš, jedine celé blatníky. pokud máš auto hodně rád a nebojíš se do něj nasypat dost (vázně hodně) peněz, pak ti poradím kde sehnat levněji :-) jinak na to raději zapomeň a zaplácej si to sám někdy o víkendu trochou kitu a začni vybírat novější :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Greywolf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 27 led 2011, 20:58

Re: Zadní lemy

Příspěvek od Greywolf »

Ahoj Patriku, rozhodně bych asi nebyl potěšenej kdybych přečetl odpověď od BS, taková trága to rozhodně nebude, samotný lemy neseženeš, celý blatníky je nesmysl, a prodávat kvůli tomu auto taky. Nejlepší varianta je dobrej autoklempíř, vyřízne to, vysadí novým plechem. Šikovnej řemeslník to zvládne na pohodu a nebude to stát ranec. Pokud narazíš na měnitele dílů tak najdi jiného, největší položka bude oprava barvy, to je kolem 2 tis. za díl, celkově se oprava může vyšplhat na cenu 7-8 tis. s rezervou do desítky.
Je to hrubej odhad, vloni jsem opravoval teréňáček, je to krapet větší a s vyvařením podběhů podlahy, lemy a barva jsem dal jedenáct. Zahodit auto kvůli shnilým lemům je blbost pokud nedisponuješ velkejma kačkama, ale to bys zase neměl G1 :D
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zadní lemy

Příspěvek od black_sheep »

mno nemusí bejt pravidlo že pokud má G1 tak že to nestojí velký kačky :lol: já třeba bych za to co v něm je měl i30, což sice není žádný supervůz ale o 15 let novější... :lol: :lol:

hele já jsem předtím jednu takovou výměnu lemů podstoupil a byli to vyloženě vyhozený peníze. bylo to udělaný poctivě (dle tvrzení servisu), za peníze jak říkáš, ale do půl roka to začalo zase kvést. už ty peníze ani nepočítám do kalkulace kolik v autě je, protože za rok jsem ty opravený blatníky vyhazoval do popelnice. navíc, není od věci sundat ty prahy a zjistit jak na tom vlastně jsou pod plastem, než do toho dá dost pěnez

taky ať omrkne patky prahů. v těhle místech nakonec zreznou uplně všechny hyundaie. já mám takový dva, romčisovi tady z klubu to tam kvete, kamarád z liberce má dvě coupé, jedno bylo na díly a druhým jezdí = obě jsou v hajzlu přesně tam, známá co má lantru to samý a to jsou jen lidi co mě teď napadli z hlavy tady v okolí. naopak mě napadá jen jediná lantra kombík, který to tam nekvete, ale má o to víc v hajzlu lemy :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Davidos
***
Příspěvky: 667
Registrován: 28 čer 2010, 20:07
Bydliště: Česká Lípa

Re: Zadní lemy

Příspěvek od Davidos »

ale....co ta moje lantrička :D ..na to že má zasebou malý nárazy zepředu a zezadu "jak mi řekl Black" :? nekvete zatím nikde :wink: :roll:
Hyundai i30 combi 2gen. 1.6 mpi r.v.2015
Škoda Octavia combi 1.9 tdi r.v. 2000
Hyundai Lantra 1.6 16V r.v. 1999
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zadní lemy

Příspěvek od black_sheep »

ajóó :lol: mno moc nekříč, hehe, dva roky max a probrousíš díry durch, to je 100% 8) nebo po pořádně ošetři :!:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Davidos
***
Příspěvky: 667
Registrován: 28 čer 2010, 20:07
Bydliště: Česká Lípa

Re: Zadní lemy

Příspěvek od Davidos »

jj budu dělat dutiny..byď známej mi to udělá za 1200kč ..nebo si pistoli atd od něj půjčí švára stím ,že si vystříká octávku a rovnou i já a to by bylo za cca 5-600 jen za materiál...
Hyundai i30 combi 2gen. 1.6 mpi r.v.2015
Škoda Octavia combi 1.9 tdi r.v. 2000
Hyundai Lantra 1.6 16V r.v. 1999
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní lemy

Příspěvek od Jerry159 »

no vidíte a já mám všechno v práci a a neudělám to protože mám auto vytlumený zkrz hudbu.... ale jinak lemy jsem dělal dva roky zpět a letos je budu dělat znova....tentokrát přemýšlím tak že je obkreslím nechám vyříznout laserem do nerezu a pak dal plec o stejným zahnutý pod to a na bok to nechám svařit tigem...takhle jsem nějak o tom přemýšlel....nebo jak jinak udělat tu zahnutou hranu...?
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
ALEX 74
**
Příspěvky: 265
Registrován: 20 říj 2007, 14:00
Bydliště: Bystřice nad Perštejnem(Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní lemy

Příspěvek od ALEX 74 »

Našel jsem přímo lemy na coupe a jsou z nerezu...píší že nejsou určeny k navaření,ale myslím že by snad i šly naletovat :D http://www.autodilyjimo.cz/lemy-blatnik ... 2001-p1361
Huyndai Lantra J1 1.5i 94 úpravy:sportovní sání,výfuk 3A racing styl tanabe,interier v kůži,rozpěra mezi tlumiči,litá kola borbet,rezonátor místo katu....už je prodána,fábia 1.4 16v Komfort,octávia 1.6 74kw SR prodána,
Hyudai Coupe 2.0 16v FX 139PS
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní lemy

Příspěvek od Jerry159 »

to jsou jen kryty lemů...například jak má felicie ty černý plasty...tak tohle je stejný...takže tím nevyřešíš rezaté lemy ...
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
ALEX 74
**
Příspěvky: 265
Registrován: 20 říj 2007, 14:00
Bydliště: Bystřice nad Perštejnem(Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní lemy

Příspěvek od ALEX 74 »

Já vím,že jsou to kryty...myslel jsem že by šly třeba naletovat místo těch rezatých :D
Huyndai Lantra J1 1.5i 94 úpravy:sportovní sání,výfuk 3A racing styl tanabe,interier v kůži,rozpěra mezi tlumiči,litá kola borbet,rezonátor místo katu....už je prodána,fábia 1.4 16v Komfort,octávia 1.6 74kw SR prodána,
Hyudai Coupe 2.0 16v FX 139PS
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“