II.Mimoňský sraz Hyundajclubu 23.6.-25.6.2006

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

II.Mimoňský sraz Hyundajclubu 23.6.-25.6.2006

Příspěvek od Hanz »

Zdravím a ve stručnosti hlásím - celá akce byla super, pro upřesnění dodávám, že ani poldové při noční kontrole neměli problém s naší přítomností na tábořišti u letiště...
V pátek se nás sešla slušná skupinka ( Josef to jistě upřesní, já sem dutej na jména a pamatuju si nejvejš Josefa, Blacka s Matesem... :lol: :lol:, ale zkusim to) asi 19 huňáčků:
Duken20
Black Sheep
ivan (opět zakufroval v Mimoni - už z toho dělá tradici)
Kyrglik (kufroval s ivanem)
Lubin
Borek
Víťa
Rasty
Farmář (na spritech měl nasazenou velice aerodynamickou a erotickou kuklu, která mu pomohla dosahovat na accentika jistě nevídaných časů)
Jirka
Marťasz
Standa - bratr od Marťasze
Mackoj
Dráček (ten neumí přijet za bílího dne)
Vipe (umí dobrej guláš)
Mates (nějakej divnej, páč ani nerozfoukal svůj oheň)
Felotron
jeden člobrda s Lantrou (zelenkavá)

nějakej ožralej bourák s kamiónem plným soli :lol:
a dva městský poldové( s nějakým "Fordem")
Dnes (v sobotu) tam dovalili:
polámanej Josef (on má polámaný žebra, Plaváček zas bouchlej čumáček)
Mirka se sonátkou
Meredith
Tiburon
Cary
Petr
...pokud sem na někoho zapoměl, tak tam byl taky a omlouvám se mu.

No, akce velice povedená!!!!! V pátek odpoledne jsme zajistili topivo pod rožeň a gril, založili stanové Hyundajcity (tímto se ještě jednou omlouvám Jirkovi a jeho přítelkyni za svůj hlasitý spánek :oops: , který ji donutil opustit stan a vyhledat tišší místo v autě :oops: ). Potom se rozjela družná zábava provázená přípravou večeře, kdy se každý bavil s každým, kouřila nám do toho vatra a bušily tamtamy z audoiaparatury Marťasze a jeho bráchy.
V rámci zpestření poklidného večera se tam objevili dva borci s kamiónem plným posypové soli, který byli nacucaný jak žoky a připravili nám při otáčení toho kolosu chvilky plné ostražitosti a napětí.
Chvilku po jejich "usnutí" se zjevili dva poldíci, kteří měli chytré řeči a se slovy "legilsativní nouze nám neumožňuje zasáhnout" nebo perličkou před jejich odjezdem, kdy nám ukázali své pochopení pro naši akci (nezapoměli nás informovat o možnosti pokuty za parkování na trávě... ), ale měli smolíka a po zkouknutí Standovi "poupravené" Sonaty odjeli spát na služebnu.
Ráno si Marťasz vyjel na dráhu "ohřát" auto, při čemž si úspěšně za doprovodu kvílení týraných gum zkrátil jejich životnost. Pravou však poupravil velice poctivě a viditelně (je to na fotkách, budou přidány postupně). Já sem si prolezl ležení, nafotil ty mrtvolky v autech a na zemi (dlouhán Felotron se nevešel do accentika, tak se z něj vykulil ven i se spacákem a chrněl pod nebem), což uvidíte také na fotkách.
Po probuzení, pokusu o nějakou tu hygienu a snídani, se vyrazilo potejrat auta na dráhu, povozit majitele slabších či starších autíček v nových kárách atp. Následoval obídek, po kterém se vyrazilo na spanilou jízdu, která byla opravdu spanilá - jak naleštěnými auty, tak hlavně počtem účastníků. Myslím, že pro dovozce /-/áček by to byl dobrej matroš k prezentaci....
Děkuji vám za příjemné chvíle prožité s vámi a vašimi autíky a těšíme se na další slezinku. Zatim to je vše, ostatní mě jistě brzy doplní..... :wink:
Naposledy upravil(a) Hanz dne 25 čer 2006, 09:02, celkem upraveno 2 x.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Reklama
 

vipe

Příspěvek od vipe »

Chtěl bych taky pár slov k právě ještě probíhajícímu srazu. Pracovní povinnosti volaj tak jsem musel odjet už v sobotu, ale mohu říct že pátek a sobota jak psal Hanz byla opravdu vydařená, počasí přálo, jídla bylo až dost, parta výborná. Sraz z takovou partou pohodovejch lidiček to se opravdu musí zažít, kecat o tom můžeme jak chceme, ale není to ono jako když je člověk přítomnej. :shock: Co se týče účasti tak myslím že když to bude takhle pokračovat tak se tam příště ani nevejdeme. :wink: A jak je na tom poruchovost našich háček ---> tentokrát žádné větší poruchy jako pří prvním srazu, pouze nějaké přehřáté brzdy žejo Mates :wink: , nějaká ta spálená spojka a vohoblovaný gumy to zná zase MartasZ :shock:
Bylo mi ctí blbnout s Vámi na jednom place. :wink:
Naposledy upravil(a) vipe dne 05 črc 2006, 19:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Když mě Hanz takto nepřímo :D vyzval, tak jenom několik mých postřehů.
Především upřesnění - Citace:"...ale zkusim to) asi 19 huňáčků" - pak jich vyjnenuje 25, a chce po mně, abych něco doplnil, když podle mých informačních zdrojů tam víc háčkařů nebylo :lol:
K informaci o Farmářových doplňcích řidiče musím s potěšením doplnit, že šoférská kukla pravděpodobně pamatuje slavné časy Elišky Junkové a byla vkusně doplněna motoristickými brýlemi , pravděpodobně výrobkem světoznámé značka RAF z téhož období :lol:
Pokud se týče Martasze, jeho hudba byla tak imponující, že jsme chvilku s Hanzem uvažovali, jestli by nebylo vhodné zapůjčit jeho aparaturu městu Mimoni k ozvučení náměstí na právě probíhající slavnosti města. :P
Spanilá jízda musela být impozantní, zejména pro "civilní" obyvatelstvo, protože při tom množství HÁČEK to byla asi 500 m dlouha kolana, která první půlku trasy projížděla cca 50 ti kilometrovou rychlostí.
Sraz velmi příjemně doplnily přítomné ženy, ať už jako majitelky /-/ ček, nebo přítelkyně a manželky přítomných Tady Hanzi nepochpím jak si tě mohla vzít tak hezká ženská
Mne osobně a věřím, že i další účastniky srazu velmi mile překvapila účast Mirky, která je členem Klubu již plné 3 dny :shock:
Jenom pro zpestření. Při návratu ze spanilé jízdy jsme v koloně míjeli podobnou sestavu Fordů, kteří měli podobný nápad a setkání nebylo vůbec nepřátelské - naopak klaksony a vzájemné pozdravy trvaly po celou dobu průjezdu. :wink:
No a na závěr:
Škoda, že nás nepřijelo ještě víc
Pro mne, ač v neschopnosti :oops: (doufám, že zdravotní pojišťovny tento web nečtou :lol: ) to bylo i za cenu několika Brufenů navíc další potvrzení toho, co jsem kdysi na foru řekl - v téhle partě si můžu tykat s každým :P :P :P
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Josefe, to dodnes nechápu ani já ...... :oops: No a ty forďáci (mj. do Liberce na sraz CMC klubu jsem měl na pozvánku od Mikiho jako majitel Mondea i já) asi museli na závěr svého srazu dumat nad tím, jak se sraz organizuje, když se povede dát do kupy takovouhle sestavu... :lol: :lol: :lol: :lol:

4Vipe:
Mates byl po ránu ještě zblblej z toho nealko piva, co celej večír lemtal aby zlí jazykové neměli nějaké tělesné potíže, a tak si chtěl po ránu usmažit vejce (doufám že slepičí :lol: ) :lol: :lol:

4Mates:
A máš to....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A bych nebyl zlej, díky Matesovi za výrobu grilu, který se v pátek a sobotu po ránu hodil. Já už mu ho stejně nevrátím :lol: :lol: :lol:

4Mirka:
Bylo super, že si dovalila i ty, příjemné rozšíření našich řad. Jak se ti jezdilo na bruslích??? Koukal jsem, že si utužovala zdraví - na rozdíl od Matesa, kterej se ládoval místo utužování zdraví v hospodě sejrem :lol:

4Black Sheep:
Díky za zajištění místa pro Hyundajcity a starost o náš sraz i v průběhu tvého, jinými okolnostmi vynuceného, vzdálení se ze srazu. Jsem rád, že jsme taková parta lidí, které se stačí sejít a bez nějakého předem připraveného programu se bez problému zabaví...... :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Tak lidi, předem přiznávám, že sem ani nečekal, že se tam sejde tolik členů/-/ klubu.... A abych nezapoměl napsat svůj názor na prožití 2 dnů na place, tak přiznávám, že se mi tam fakt moc líbilo!!!! :wink: :wink: :wink:

4Vipe:
Čau Vipe tobě se omlouvám za neohodnocení GULÁŠE, tak se chci opravit a dodatečně to ohodnitit:arrow:LEPŠÍ GULÁŠ JSEM JEŠTĚ NEMĚL :arrow: FAKT DOBREJ :arrow: MŇAM

4Děda(Josef):
Taky Tě Josefe zdravím jako Vipa, jsem rád, že jsi nakonec dorazil i přes své zranění!!! :wink:

4Mates:
Zdravím jako Josefa a Vipa, s tou tvou vlajkou si mě dostal!!!

4MarťasZ:
Zdarvím jako Josefa,Vipa a Matesa, máš pěkně udělaný to tvý auto a ani jsem nečekal,že se tam oběvíš a ještě navíc s bráchou..... :D :D :D

4Kyrglík:
Zdravím jako předchozí členy, máš pěkně udělaný auto fakt pěkný, a ty jsi taky kus.......

A jinak pro všechny vydařený sraz!!!!!
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Dobrý den :-)
No tak teda pánové.. když si uvědomim, že jsem se ještě v pátek rozhodoval jestli mám opravdu jet, tak bych se nejradši nakopal.. tenhle srazík byl fakt povedenej :-) A slovem povedenej myslim, že taková atmosféra už se asi nepůjde zopakovat, ale kdo ví..
Tak když to shrnu, účast byla supr.. nečekaně.. mě samozřejmě nejvíc potěšilo dohromady celkem 8 kupátek různých věkových skupin a jejich majitelé se kterym s každym jsem si dost pokecal.. no chci se omluvit za chaos kterej sem způsobil při organizování hromadné fotky kupes.. doufám že se na mě majitelé ostatních typů nezlobí.. ale myslim že ty fotky budou stát za to :-) Další omluva patří Rastymu a jeho ne-znaku na zadku :-) Pro zlé jazyky voda na mlejn- byl jsem celkem pod parou a ani jsem nevěděl že se bavim s tebou :-) vlastně jsem ani nevěděl, že jsem ti něco říkal.. takže se ještě jednou omlouvám :-) Pak bych se chtěl omluvit Matesovi.. když jsme se vraceli ze spanilky a rozjeli se po ploše a začli blbnout, tak jsem si všim, že jsem tě asi trochu zbloknul.. fakt se omlouvám, vůbec jsem tě neviděl :-) Ale jinak sme to myslim zvládli v poho.. až na tu moji spropadenou spojku.. ale už shánim kovokeramickou, tak pak uvidíme na dalších sprintíkách :wink: Komu bych se měl ještě omluvit.. asi celkově všem za další chaos při organizování spanilé jízdy zpět.. když já jen chtěl, aby to mělo nějakou formu.. je to přeci přehlídka krásných háček pro ostatní obyvatele.. Myslim že se to nakonec i zpátky celkem povedlo :-) Pak bych se měl asi ještě omluvit lidem kteří si mě pamatovali z předchozího srazu a já je ne.. mám holt sloní problém.. ani teď jsem si vás moc nezapamatoval.. ale to neznamená, že by se mi mezi váma nelíbilo.. jsem moc rád že jsem členem takového klubu a že jste všichni tak v pohodě.. se všema si můžu pokecat, se všema si můžu tykat a prostě pohoda.. Je toho mrtě co bych sem chtěl napsat a připadám si stále jak na začátku.. Takže když to shrnu.. pátek příjezd.. seznámení a znovuobnovení známostí z minula.. přijeli jsme celkem pozdě.. takže to bylo spíš o pokecu a troše toho alkoholu.. Tímto zdravim Jitku a Sabinu.. jste fajn holky a nebejt mě, ani byste si nepokecali o matuře :D
Ty jo to se nedá.. já fakt budu radši ragovat na to co kdo napíše, protože kdybych měl popsat všechny moje supr zážitky z těch dvou dnů, tak bych popsal tři monitory :-)
Tak jen.. pátek byl supr.. sobotní raní rozvička pro moje auti taky.. sprinty taky, guláš absolutně výbornej a celý odpoledne taky :-)
Zdravim předevšim Borka.. úžasnej chlap.. Kyrglíka a jeho nízký čtyřoko.. dobrá inspirace.. Rastyho a Dukena.. vaše kupé, můj sen :-) Hanze a Joudu jsme skoro sousedi tak tak :-) Farmáře.. vždycky mě pobavil.. Samozřejmě moc sexy Cary a její majitelku :P a Tiburona kterej byl supr na prvnim sprintu a pak se mu jistě vrátil dobrej pocit.. on ví :wink: Majitel stříbrného kupé.. bohužel si nepamatuju jméno, ale příště urkitě dáme závod :-) Drááááček... sakra.. PAN FOTOGRAF takhle se mi to líbí a doufám že nezklame a dá VŠECHNY fotky :twisted: Josef a jeho žebra.. doufám že budeš brzo v pořádku.. Samozřejmě Black Sheep a jeho organizační schopnosti.. doufám že jsem ti aspoň trošililinku pomoh ;) eee.. ten kluk z Moravy a jeho turbo scoupé.. huh, škoda žes to ještě neměl dotažený, moh si mi připravit supr zážitek.. ale i tak.. gut brutalitka :-) Mates.. fakt se omluvuju.. Joo.. Ivan.. hlavně že sem si chtěl pokecat a nějak jsem to nestih.. holt mechanik měl furt plný ruce práce.. teda aspoň ústně :-) Když si to tak probírám kolem a kolem, tak urkitě tam ještě byli lidi se kterýma jsem pokecal, ale už si prostě nevzpomínám.. mám malou paměťovku :D
Mějte se všici krásně a pište ať můžem reagovat.. Hyundai forever a snad brzo Morava :-)
Poslední omluva patří Borkovi za můj nebezpečnej nájezd na něj.. mrzí mě, že jsem ti způsobil šok, chtěl jsem jen aby to vypadalo dobře na kameru...
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

MartasZ píše:Dobrý den :-)
No tak teda pánové.. když si uvědomim, že jsem se ještě v pátek rozhodoval jestli mám .....................něco mezi ještě je,ale bylo by to dlouhý...................reagovat.. Hyundai forever a snad brzo Morava :-)
Poslední omluva patří Borkovi za můj nebezpečnej nájezd na něj.. mrzí mě, že jsem ti způsobil šok, chtěl jsem jen aby to vypadalo dobře na kameru...

Pěkně si to shrnul skoro sousede!!! :lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tak a já jsem právě dovalil domů.Jízda s Ivanem a jeho orientačním smyslem byla zážitek :lol: Nic ve zlím Ivane :wink: Jinak vše nejlepší...
Byl to můj první sraz,ze kterýho jsem měl popravdě docešla strach-tolik lidí co neznám...Nejsem nak průbojnej jako MartasZ.Ale fakt super zážitek.Pátek-příjezd,seznamování a okukování autíček,Určitě stojí za zmínku Marťasovo Coupátko,který se prostě nedá přehlídnout,nebo spíš přeslechnout 8) Máš to fakt hezký!!!Chválím.Taky Rastyho auto je krásný,stejně jako Borkovo a Dukeho20...Jen škoda že se Rasty bál šlapat na plyn a hodně to vytáčet...Ale chápu ho.Já na olej koukal taky pořád :wink: Taky Borkova výbava....Nic podobnýho jsem neviděl.Auto,v něm lednice,varná konvice a výstup na elektriku....Krásnej kufr,ze kterýho se postavý stoleček a 4 židle.Bylo to jako mávnutí kouzelnýho proutku.Hanz-určitě srandista tělem i duší,jen jsme si moc nepokecali :? tak určitě příště :wink: Taky Matesovo příběh o "nahém tankování"benzinu mě zaujal :wink: Taky výbornej týpek...Jinak říkal jsem si jaká asi ta Cary bude...aby to nebyla nějaká namyšlená holka,protože když jsem ji viděl,musím uznat že je to pěknej kousek :lol:Ale povídalo se s ní výborně...Skvělá holka....A takový auto...slušelo vám to spolu :P Felotron je taky ukrutnej kulík...Ale myslím že jsme si dost rozuměli,viď ty blázne jeden?? :wink: Taky zdravím Jirku...Poslouchá 3 Sestry a už to z něj dělá supr chlapa a samo že ne jen to...Jinak pro Lubina-ikdybych měl do auta dát motor z Ferrari tak na Moravě tě dostanu :wink: Snad.Jinak s Joudou jsem moc neřečnili :cry: příště to doženemVíťo -taky si borec,stejně jako Farmář,Prostě jsme rád že jsem členem týhle super bandy lidí...Omlouvám se těm na který jsem zapoměl...Ale hlavu mám teď plnou supr zážitků... Taky budu reagovat na nějaé připomínky....A pro ty co nebyly--udělaly jste chybu.Bylo to výborný!!! :P
Naposledy upravil(a) Kyrglík dne 25 čer 2006, 15:53, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Ahoj Vsichni ....
Tak jsem pred chvilkou dorazil zpet a hrnu se k netu ...
Nebudu vyjmenovavat kazdyho zvlast ... Bylo by to na dlouho ... ale musim rict, ze tam byla naprosto super parta super lidi a super aut ... :lol: :lol:
Byl to pro me naprosto super veekend ... :lol: :lol:
P.S. Bylo mi potesenim se s vama se vsema seznamit ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tak ja uz taky dorazil... kilometry nepocitam, spojka uz mele z posledniho (uz to ani nehrabe), tak zitra pujde auticko do nemocnice... a ja vykladat vagony s uhlim ;)

Sraz hodnotim totalne vydarene a jsem rad, ze jsem zustal az do nedele. Mile me prekvapila cela banda, co dorazila - vsechny jsem vas moc rad potkal a doufam, ze se uvidime na Morave :)

Dekuji:
Ivanovi za diagnostiku meho stroje - ac vysledek byl pro me deprimujici :x
Vitovi za neodkladnou pomoc pri ranni resuscitaci meho vycerpaneho stroje :)
Kyrglikovi (Kryglikovi) a Borkovi za svezeni v tech nadupanych masinach, co si budu muset koupit ;)
Farmarovi za vynikajiici stravu vyrobenou z jeho milovanych operencu - mnam! :lol:
Hanzovi za ukazku palubniho pocitace z Accenta - usetrim, pac stoji za prd :'(
Blackovi za organizaci akce
Drackovi za svezeni k vode
.....no proste bylo to fajn, ale uz se musim jit konecne umyt - tak pak se jeste ozvu, jestli me spina nesezere 8)


Jsme dobra banda, ne? :)
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Taky vas zdravim pratele, vse podstatne jiz bylo napsano, proto jenom po vybaleni a dvouhodinovem louhovani v lazni doma ted dekuju vsem zucastnenym, za krasny relaxacni vikend.... BYLO TO SUPER!

A co nebylo receno, bude k videni.... na fotkach ;)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Tak já už jsem také dorazil. Tento sraz hodnotim jako velmi vydařený. Sešlo se nás opravdu dost a nemělo to chybu. Spanilka byla super a sprinty také (ač mi to nejelo, ale už se odhalila závada, takže zítra jedu do servisu a zase to bude jezdit tak aby mi všichniu neujeli. Chtěl by jsem všem poděkovat za
pěkný výkend se super partou a doufám že se uvidíme na tej moravě :wink: Vše ostatní už asi řekli ostatní přede mnou, takže nemá cenu to opakovat.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Ahoj hyundajáci, tak jsme taky dorazili domů.. Byl jsem moc rád, že jsem se pět mohl zůčastnit srazu, hodně zde bylo už řečeno, takže jen stručně..
Ivane, Borku, Hanzi, Joudo, Rasty, Matesy k Vám němůžu nic dodat, protože bez vás by hyundaiclub nebyl takovej jakej je..
Moc rád jsem poznal Farmáře, Kyrglíka, Felotrona, Víťu - díky, moc rád jsem vás poznal, jste taky super, jste lidi který kdykoliv rád uvidím..
Na Cary, Meredith, Mirku, nemůžu zapomenout, jsou živým důkazem toho, že i ženy baví auta a umí dobře jezdit..
Zdravím všechny ostatní, Dráčka, Martazse, Lubina, Tiburona, Mackoje, Vipa, Dukena20, Standu, Josefa, PetraHC, sraz byl díky všem na jedničku...
Někoho jsem zapoměl a i kdyby jste mě zabili tak si nevzpomenu, takže se omlouvám.. I přítelkyni se líbilo, takže třeba bude jezdit i příště se mnou a nebude mi furt říkat, že jsem pořád na netu.
Jinak mě mrzí, že ne úplně se všema jsem si stihnul pokecat, holt, víkend je krátkej

Horší je, že jsem myslel, že na Moravu fakt nepojedu, ale můžu si tohle nechat ujít?? No co, zas asi přijedu :D
Naposledy upravil(a) Jirka dne 25 čer 2006, 18:20, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Zdarec všichni.
Nebudu to opakovat protože jste to tady všichni napsali už předemnou a prostě to bylo apsolutně supr a jsem pěkně odpočinutej a vyblbnutej. Jen Hanz a Jouda zase zlobili ale já jím to příště nějak vrátím :lol: .
4 MartaZ: vše v pohodě nic se nestalo a není se za co omlouvat. :wink:
4 Josef : jsi borec že si se i přes zranění zastavil a byl u toho

4 Hanz : máš supr ženu ty u vás v Picavě rostou na stromech??? :lol: :lol: :lol:
4 všichni kdy to zopakujem??? :?: :?: :?:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
StandaK
*
Příspěvky: 30
Registrován: 29 srp 2005, 09:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od StandaK »

Ahoj všichni zdravim vas po opravdu vydarenem vikendu :D , myslim ten nas srazek a kdyby mi do toho nevlezla ta hrozna prace :? zustal bych dyl. Musim vam rict ze jste vsichni supr lidi :D a strasne rad jsem vas poznal a s nekterymy i pokecal. Hlavne me strasne mrzi ze jsem se s vetsinou lidi, teda spis asi se vsema nerozloucil. Odjizdel jsem v dobe kdy jste byli vsici na obede nebo nekde ani nevim. Musel jsem byt v jednu v praci. Ale to je vedlejsi pac jsem opravdu rad ze jsem se mohl zucastnit i kdyz to zpocatku vypadalo na to ze se ani neukazu. Byl jsem jen mozna trosku zklamany z toho ze neprijelo vic Sonatek ale stejne jsem si pokecal o tak uzasny znacce jako je Hyundai. Jsem moc moc rad ze jste lidi ktery maj tuhle znacku radi a ze drzite takhle krasne pri sobe. :D Doufam ze i priste s vami budu moci stravit takhle vydareny vikend ale pokud bude sraz daleko tak se spis radsi s nekym svezu. Pac jak jiste vite moje Hacko neni uz na normalni jezdeni a vyhybat se kazde dire a vymolu nebo vyjetym kolejim je nad moje sily. Jiste nad tim vetsina krouti hlavou ale me se to tak libi jsem priznivec tuningu ale jinak normalni kluk :twisted: . Jste abych pravdu rekl lepsi nez ti na tech TUNING srazech, vetsinou jsou to tam samy namysleny blbci ktery prijeli ne na pokec ale machrovat. A to ja ani muj braska MartasZ nejme, jsme proste jen obycejny kluci a mozna magori :P ale myslim jsme si rozumeli NE??? Takze jeste jednou se VAM se kterymi jsem se nerozloucil omlouvam a priste snad budu az do konce :) JSTE FAKT SUPR LIDI
Odpovědět

Zpět na „Srazy“