Schema doplnovania olejov a kvapalin

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
goli4
*
Příspěvky: 46
Registrován: 02 lis 2009, 09:55
Bydliště: Bratislava

Schema doplnovania olejov a kvapalin

Příspěvek od goli4 »

Chcel by som sa spytat tych skusenejšich alebo technicky zdatnejšich či by nezostavili niaku tabulku alebo schemu kontroly a doplnovania olejov/kvapalin,motor,servo,prevodovka,brzdy atd,popripade po kolkych km by sa ktore mali komlet menit,viem ze to tu je rozpisane vo viacerych vlaknach a je to neprehladne, ja si to davam robit v servise, vizualnu kontrolu tych hlavnych viem aj ja ale taky manual by nebol zly popripade aj s fotkami kde sa jednotlive casti nachadzaju a tip oleja popripade kvapaliny ktora by bola najvhodnejsia pre cupe. :lol: Dik
Reklama
 

Uživatelský avatar
goli4
*
Příspěvky: 46
Registrován: 02 lis 2009, 09:55
Bydliště: Bratislava

Re: Schema doplnovania olejov a kvapalin

Příspěvek od goli4 »

http://195.82.66.170/castrol/oilguide/i ... del=110779 od castrolu som nasiel napr toto.........
r_e_n_e
**
Příspěvky: 204
Registrován: 19 dub 2010, 21:10
Bydliště: Slovensko

Re: Schema doplnovania olejov a kvapalin

Příspěvek od r_e_n_e »

goli4 píše:Chcel by som sa spytat tych skusenejšich alebo technicky zdatnejšich či by nezostavili niaku tabulku alebo schemu kontroly a doplnovania olejov/kvapalin,motor,servo,prevodovka,brzdy atd,popripade po kolkych km by sa ktore mali komlet menit,viem ze to tu je rozpisane vo viacerych vlaknach a je to neprehladne, ja si to davam robit v servise, vizualnu kontrolu tych hlavnych viem aj ja ale taky manual by nebol zly popripade aj s fotkami kde sa jednotlive casti nachadzaju a tip oleja popripade kvapaliny ktora by bola najvhodnejsia pre cupe. :lol: Dik

otvor si myslim uzivatelsky manual a na konci knihy su servisne intrevaly...
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“