Tecuca nadrzka ostrekovaca

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vladinko-SK
**
Příspěvky: 130
Registrován: 03 čer 2006, 18:34
Bydliště: Zvolen - SK
Kontaktovat uživatele:

Tecuca nadrzka ostrekovaca

Příspěvek od vladinko-SK »

Zdravim Vas pani.
Mam mensi problem. Na lantre 94 z nicoho nic zacala tiec nadrzka ostrekovaca, nalejem ju do plna, 2 dni stale kvapka a je skoro prazdna, vzdy je tam trosku vody na skla ale vela nie. Kde moze byt chyba? Prasknuta nema byt preco. Ked dam dole poblatnik, mam na nej 2 sroby, ked ich odkrutim stale na niecom drzi ale neviem na com. Dufam ze netreba davat dole naraznik ...

Dik za info
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no, myslim ze bohuzel je, prave mam ten samej problem na scoupe :cry:
Uživatelský avatar
vladinko-SK
**
Příspěvky: 130
Registrován: 03 čer 2006, 18:34
Bydliště: Zvolen - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vladinko-SK »

black_sheep píše:no, myslim ze bohuzel je, prave mam ten samej problem na scoupe :cry:
A ako moze nadrzka len tak prasknut? Ani naraz ani nic ... . BTW ako sa da odmontovat? Kde je dalsi uchyt? Vidim len 2 sroby ked dam dole plastovy podblatnik ale na niecom este drzi a nic nevidim. Kolko je tam motorcekov ked ma ostrekovac svetiel? vidim iba jeden dole ale nezda sa mi ze by tam bol iba jeden. Nemoze to tiec popri motorceku?
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

prave ze to tece tesneni cerpadylka no.. a sundat musis bud naraznik nebo kolo a plastovej podbeh, je to pakarna pekna teda, zatim na to prdim a ostrikovac nepouzivam :cry:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ale jak rikas, ze dne na den to zaclo tyct jako prase :cry:
Uživatelský avatar
vladinko-SK
**
Příspěvky: 130
Registrován: 03 čer 2006, 18:34
Bydliště: Zvolen - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vladinko-SK »

black_sheep píše:prave ze to tece tesneni cerpadylka no.. a sundat musis bud naraznik nebo kolo a plastovej podbeh, je to pakarna pekna teda, zatim na to prdim a ostrikovac nepouzivam :cry:
Podbeh som dal dole a su tam 2 sroby, a ta nadrzka furt na niecom drzi a nevidim na com ... sakra.
Tesenie by sa mohlo vytmelit silionom a bude to:-)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

a sundaval jsi kolo nebo to jde pres to? asi ne, co.. :) me se nechce tahat hever, sundavat kolo, pak az podbeh.. moc pracny.. :lol:
Uživatelský avatar
vladinko-SK
**
Příspěvky: 130
Registrován: 03 čer 2006, 18:34
Bydliště: Zvolen - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vladinko-SK »

black_sheep píše:a sundaval jsi kolo nebo to jde pres to? asi ne, co.. :) me se nechce tahat hever, sundavat kolo, pak az podbeh.. moc pracny.. :lol:

Kolo bolo dole, bol som u kamosa v dielni a bolo to na dielenskom hevere ane nevidel som nic.
Hyundai Lantra 1,8 GT (G4CN), 15" elektrony
Uživatelský avatar
MarekGT
*
Příspěvky: 44
Registrován: 25 dub 2006, 17:54
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od MarekGT »

Nejdřív doporučuju zkontrolovat hadičku která vede z nádobky k ostřikovačům ja jsem ji měl sundanou a může třeba být zpuchřelá a pak to trochu teče.
Lantra 1.8 16v GT - 94kW r.v. 1996
ufonek78
*
Příspěvky: 16
Registrován: 22 dub 2006, 17:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od ufonek78 »

Ahoj,
mam sice lantru 95 a taky mi to teklo a problem byl v tom, jak je pripojeny cerpadlo na nadrz, tak je tam hadice jen navlecena a pretazena jen takovou jednoduchou sponou (alespon myslim) a tu jsem vymenil za normalni sponu na hadice a najednou to prestalo kapat a funguje to zatim dobre. a s tim rozebranim, myslim ze tam byl jeden sroubek a pak stacilo odhrnout plast podbehu a pak se tam da dostat (ale delal jsem to na dilenskym heveru)
Uživatelský avatar
Vojticek
*
Příspěvky: 76
Registrován: 14 říj 2005, 08:09
Bydliště: SK/BA/Petržalka

Příspěvek od Vojticek »

..tak sa teda aj ja pridávam do spolku :-)

..asi pred troma dňami mi tiež začala tiecť :-))
Fóbia kombi,
predtým Lantra II 1.5 12V 65 kW 12/96, cca 224 tis.km, 6,75 l/100 km, priemerne 716 km/nádrž, max.dojazd 889(!) km/nádrž
Uživatelský avatar
vladinko-SK
**
Příspěvky: 130
Registrován: 03 čer 2006, 18:34
Bydliště: Zvolen - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vladinko-SK »

Vojticek píše:..tak sa teda aj ja pridávam do spolku :-)

..asi pred troma dňami mi tiež začala tiecť :-))
A ako to ides riesit? Ja to zatial neriesim, nemam cas, a lejem tam len cca liter kvapaliny, vtedy to netecie:-)
Hyundai Lantra 1,8 GT (G4CN), 15" elektrony
Uživatelský avatar
kopir
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 22 črc 2006, 16:40
Bydliště: Senica-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kopir »

Ja som to riešil včera, tiekla mi zadná nádržka ostrekovača a zistil som, že v spoji, kde bola zvarená je jemná prasklina. Prešiel som to pájkovačkou a zalepil som ju silikónom a už netečie (zatial) potom som zistil, že nechce po spustení striekať voda, šiel som po hadičkách, kde je to ucpané a až na konci ako je posledná spojka pod steračom som zistil, že v spojke hdičiek je taká malá gulička, asi dáky tlakovač, špendlíkom som ju stlačil, prefúkol som to a všetko funguje hmmm aká blbost dokáže znefunkčnit celý systém :wink:
Obrázek
Chrysler pt cruiser 2,0 16V
Hyundai Lantra combi 1,6 16V GLS G4CR/84kw-predané
Hyundai Lantra 1,5 GLSi -predané
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“