Aktuální ceny PHM

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Aktuální ceny PHM

Příspěvek od lada 71 »

Nikde jsem to tu nenašel, tak zkouším založit nové téma. Třeba se chytí a bude pro nás přínosem. Každý jsem jiní, někdo cenu PHM řeší, někomu je to ouplně jedno. Já už své vybrané čerpačky mám a samozřejmě tam tankuji, když jedu kolem a jsem už téměř u rezervy. Nejsem v žádném případě magor, že někde maj cenu nafty o 0,40,- kč levnější a já si tam budu zajíždět 40 km. To je samozřejmě hovadina. Já z 95% tankuji pouze na ČS Benzina a beru většinou Vervu Diesel, v krajním případě Diesel Top Q. Možná jste to už také někde četli, Benzina zvažuje změnu názvu z původního názvu, ná názvy Star, nebo Orlen. Za tímto účelem jsou zkušebně po CZ vytipované jisté čerpačky, které původně byli a stále jsou Benzina a prodávají jejich produkty, ale je tam jen jiný název a jiné logo. Tedy produkty a kvalita stejná, nezměněná, ale cena podstatně nižší. Konkrétně, v Praze na Krejcárku, ulice Novovysočanská, je přejmenovaná čerpačka Star (jsou tam celkem 2, hned naproti sobě, každá na jedné straně silnice). Minulý týden jsem tam tankoval Vervu Diesel za 33.90,- kč a Diesel Top Q měli za 32.90,- kč. Diesel Top Q je plně aditivovaná nafta, s cetanovým číslem v rozmezí 53 - 55 a Verva Diesel je prémiová nafta, plně a maximálně aditivovaná, s cetanovým číslem 60 - 62. Zítra pojedu kolem a budu potřebovat tankovat, tak si vezmu zase plnou. V současné době by tam měli mít Vervu Diesel za 33.50,- kč a Top Q za 32.50,- kč. Což jsou absolutně bezkonkurenční ceny PHM, obzvlášť při kvalitě a plné ověřené aditivaci od Benziny. Jak už jsem uvedl, čerpačka se sice již jmenuje zkušebně Star, ale doklad o placení je stále s logem společnosti Benzina. Tu ulici Novovysočanskou mám naštěstí tak 1,5 km od místa, kam služebně do Prahy jezdím často, tak že skutečně kvůli ušetřené stovce na nádrži, nemusím najíždět k čerpačce nějak extra daleko. Pokud někdo občas projíždíte Prahou a jste tam odtud kousek, tak snad vám to bude přínosem.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Mexican »

napad pekny, ale riesi to napriklad

CR: www.ceskybenzin.cz
SR: www.natankuj.sk
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od lada 71 »

Tak o serveru www.ceskybenzin.cz vim a obcas ho jen tak pro zajímavost používám, ale už několikrát se mi stalo, že ceny tam jsou nereálné a neodpovídají skutečnosti. Je to jednoduché, sám vedoucí čerpačky si tam může na svou pumpu zadat nižší cenu než ve skutečnsoti má a spoléhá na to, že když už tam někdo dojede právě pro to, že viděl dost nízkou cenu, ale ve skutečnosti je vyšší, tak už si tam u něj stejně natankuje. Nebo obráceně, konkurence ve stejném městě má nejnižší cenu, jezdí k nim víc aut tankovat, tak šup, naštvanej Franta z vedlejší čerpačky tam na konkurenci zadá nepravdivou vyšší cenu a pár lidí tam prostě nepřijede. Já ještě občas tankuju naftu za velmi dobrou cenu u Benziny v Ústí nad Labem, ulice Přístavní. Tam mají skutečně nejnižší cenu u Benziny z celých Severních Čech a i oproti jiným čerpačkám tam je velmi slušná cena. Když jedu kolem a potřebuji tankovat, tak si vezmu. Pak si doma najedu na server ceskybenzin a zjistim, že ve stejný den, co jsem tankoval já, tak tam je uvedena nepravdivá cena. Většinou vyšší, aby někoho odradila. Tak jsem si zkrátka jen myslel, že tady u nás u :hyu: by jsme sami sobě nelhali a typy na tankování za zajímavý peníz, by jsme si zadávali skutečně reálně.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Spajky007
**
Příspěvky: 347
Registrován: 13 úno 2011, 12:36
Bydliště: Praha 9 Vinoř

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Spajky007 »

jj moje řeč píše tam kde kdo a buh ví co. Tankuju u TEsca na slevu -1kč/l nebo Globus a nebo prostě tam kde zrovna potřebuju :mrgreen:
Hyundai Galloper II 2,5 TDI 4x4 rv.99 186.000 km spotř. 12L/100km prodáno
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 4x4 rv. 06 automat 64.000 km spotř. 9,9-14,5L/100km dle nálady -- a je prodaná
Octavia II Combi 4x4 1,9TDI a další auta
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od black_sheep »

podle mě zbytečné téma. řeší se to na mnoha místech na webu a ikdyby byl rozdíl 1 koruna na litr, tak ten litr a půl na nádrži rozhodně několika násobně můžete ušetřit rozumnou jízdou a nemusíte se hodit a pídit po tom, kde maj zrovna nejmenší cenu, když s tím furt hejbou. je to jedna třicetipětina ceny, v dnešní době uplné prd. tankuju pořád na stejných pumpách, které mám osvědčené a jezdit někam jinam se ani nevyplatí. tohle je téma tak pro pražský taxikáře, ale ty budou mít beztak nějaký smlouvy :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Smrťák
**
Příspěvky: 354
Registrován: 10 črc 2011, 21:29

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Smrťák »

Mě sere ,že nejsem v práci a chlast se krátí :cry: :cry: :cry: Nakonec budu jezdit na benzín :shock: :shock:
vena222
**
Příspěvky: 310
Registrován: 23 čer 2010, 18:54

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od vena222 »

Včera jsem se vrátil z HR a ceny benzinu jsou všude nižší než u nás ](*,) Dokonce i v Rakousku jsem tankoval levněji.V HR na OMV za 33 kč.
Hyundai i30U clasic 1,4i 80 kw,06 2010 blue vivid
Nissan sunny 1,6 r.v.1992
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od zdenek76 »

konkrétně v Rakousku nejen levněji, ale i kvalitnější benzin, toť několikerá osobní zkušenost. Takže u nás vždy tankuju jen tak, abych dojel za hranice a do plné pak beru až v Rakousku.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od lada 71 »

Včera 2.9., jsem opět tankoval na čerpačce Star (Benzina) v Praze na Krejcárku, ulice Novovysočanská.
Aktuální ceny: Verva Diesel = 33.90,- kč. Diesel Top Q = 32.90,- kč.
A obsluha mi dokonce prozradila, že každý víkend od pátku od 22h do neděle, ještě dodatečně ceny všech PHM zlevňují o 0,50kč až o 1,- kč. A to už jsou na naše současné ceny a poměry hoodně zajímavé ceny. Ale samozřejmě význam to má jen tehdy, pokud někdo projíždí kolem a má to víceméně po cestě.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Farrael »

Není to špatný nápad. I když ceny v Praze ceskybenzin.cz docela odráží dobře. Já sám jezdím pokud možno výhradně k LukOilu, protože bývá daleko levnější a zároveň tam mají kvalitní benzín. U mého auta už je nekvalitní benzín docela znát na výkonu. Takže když natankuju brak a pak si spravim chuť u Lukoilu nebo Benziny tak auto pak jede najednou jak raketa. V Praze preferuju Lukoil v H. Počernicích, protože tam bývá obvykle daleko levnější - nyní asi 33,50Kč. Ještě levnější je v Dolních Měcholupech nebo kde když se jede na Úvaly. Tam jsem bral kolem 32,--
Benzina je sice drahá, ale zato má kvalitní benzín. U OMV už jsem se např. v Benešově docela spálil co se týče kvality benzínu.
Nebo jedu k Agipu, kde je cena obvykle jaktžtakž přijatelná, ale často se mění kvalita benzínu.
Vřele nedoporučuji v Praze tankovat na Praze 6. Je to nejdražší místo v Praze snad. Bohužel tam teď bydlím. Naštěstí mívám cestu i na jiná místa, takže se dá natankovat levněji. Na šestce je totiž cena 36-37,-- za litr běžná což mi přijde docela dost už.
PS: ty ceny na té Benzině slevňují celkově tedy i u Benzínu? Btw. zajímala by mě jeho cena. Mě se povedlo na Benzině klasické tedy v Suchdole minule za 35,20 což je na poměry téhle části super cena.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od lada 71 »

Farrael: Ano, tu víkendovou slevovou akci, mají na všechna paliva co tam mají v nabídce. Já teď už rok pokukuju jen po dieselu, tak že jsem si bohužel včera nevšiml, za kolik tam mají benál. Ale vím na 100%, že tam mají i prémiový benzim Verva 100. Tu Vervu Diesel mají absolutně bezkonkurenčně nejlevnější v širokém a dalekém okolí a s cenou benzinu to bude stejné. Všude co jezdim kolem, tak mají Vervu minimálně o 1,50 - 2,50 kč dražší na litru, tak že na Prahu to je skutečně fantastická cena. Snad jim tato cenová politika vydrží co nejdéle =D> =D>
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
mizerove

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od mizerove »

trošku těm cenám benzínu a nafty nerozumím. samo na D1 a podobně je to za 37 ani nemrkneš, u nás na moravě(prostějovsko) tam kolem 35. Nedávno sem však byl na Karlovarsku a koukám jak blázen, 32 a nějaké drobné, to samé je teď i na Táborsku, v některých pumpách.
Líbilo by se mi to jako v americe, litr benálu v přepočtu ani ne koruna. a pak, že nemůžou mít samé pětilitry, šestilitry a podobně.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od black_sheep »

to jo, prej ho maj drahej, si stěžují :mrgreen: stát tady kačku, tak určitě nemám mrzáky 1.6 a 2.0 :twisted:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Mexican »

vy ste mladenci v ameru uz asi dobre dlho neboli.. absolutna vacsina motorov je od dva do 2,5 litra, stvorvalce. Casy velkoobjemakov su davno prec
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od black_sheep »

to by tam nesměl stát benzín dolar za litr a ne kačku litr :) možná to chce někdy vycítit nadsázku :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „Pokec“