čelní sklo levná výměna

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
lumik
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 kvě 2010, 19:05

čelní sklo levná výměna

Příspěvek od lumik »

Zdravím všechny, chci se podělit o moji zkušenost s výměnou čelního skla.Sklo mi prasklo ted v létě ,asi to byl kamen,malá dubka ,ale v těch vedrech se mi ta prasklina začala zvětšovat tak jsem se rozhodnul sklo vyměnit-Chvíli jsem hledal na netu a zjištoval ceny.Vím ,že jste to tu řešili zajít za nějakým kámošem ,aby to šlo na jeho pojistku,ale na to prdím takové věci se myslím člověku vrací. Udělám menší reklamu- u auto skla Rada Plzen mi pan Rada slíbil udělat celou výměnu i s novým baumsetem a origo sklem s modrým pruhem za 4000kč. Myslím že je to dost dobrá cena jinde to šlo od 6500kč dál.Jen sekretářka při placení trochu prudila ,že ta cena je nějak moc malá až nakonec donutila Radu,aby to několikrát překontroloval-nakonec si vzali 4200kč což je stále super :D Jinak kdyby jste někdo ted sháněl čelní sklo tak jsem nakonec našel na netu výprodej za 1600kč http://autosklo.sbazar.cz/prodam-autosk ... 94076.html To jsem našel ,až když jsem měl sklo vyměněný,ale stejně je tam ještě doprava a potom práce a baumset tak. Bylo by to o trochu levnější ,ale ne o moc-to jen kdyby někdo potřeboval ted sklo :wink: Luděk
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: čelní sklo levná výměna

Příspěvek od Farrael »

Pokud se ještě nepletu tak se dalo sehnat nové sklo snad i s bau setem od někoho z Polska na aukru. Dokonce to tu ještě někde je. Myslim v Accent sekci ;-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Interiér a exteriér“