Zatékání vody do prostoru řidiče

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
aliens
*
Příspěvky: 39
Registrován: 08 črc 2006, 08:39

Zatékání vody do prostoru řidiče

Příspěvek od aliens »

Dobrý den měl bych na vás malý dotaz při dešti mě zatéká voda pod palubkou do prostoru řidiče.Snažili jsme se dostat pod palubní desku abychom zjistili od kud voda teče ale není k tomu žádný přístup tak jsme rozmontovali plasty pod stěračema oddelali pravý přední blatník abychom zjisitli jestli tam nebude nejaka zavada a nic jsme neoběvili tak jsme celý prostor vyplnili silikonem proti vode ale zavada se nepodařila odstranit proto se obracim na vas s prosbou o radu mam Lantru combi 1,6 16V r.v.98 thx vsem za radu. :(
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

nebude to tesnenim celniho skla? ....jestli mas pojistene celni sklo, hod po nem energicky kaminek, zajed na pojistovnu a servisakum rekni, at v pripade potreby vymeni tu gumu...

Elegnatni, ze? 8)
Uživatelský avatar
aliens
*
Příspěvky: 39
Registrován: 08 črc 2006, 08:39

Příspěvek od aliens »

Bohužel sklem to neteče pri naliti vody do prostoru odtokoveho kanalku to tece a na sklo se voda ani nedostala uz vazne nevim co s tim :-(
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tak zkus zkontrolovat vsechna guma tesneni a pruchodky v protipozarni prepazce (stena mezi motorovym prostorem a kabinou pro cestujici).


.....ja mel u Felcky to samy - polival jsem sklo a nic... ale az zacalo prset tak to zacalo (nejdriv se voda hromadila a az pak to zacalo cuuurat mi podnohy - az 5 cm bazenek).... sundal jsem palubku a nasel... ale u tebe to muze byt cokoliv jinyho
Naposledy upravil(a) Felotron dne 08 črc 2006, 12:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
aliens
*
Příspěvky: 39
Registrován: 08 črc 2006, 08:39

Příspěvek od aliens »

Celý tento prostor jsem zamazal silikonem všude kam to slo jsme namazal ale vysledek se bohuzel nedostavl :-( V tomto prostoru se schazeji vsechny spoje plechu a muj dojem je ze povolil nejaky bod a to muze byt prostor kudy se voa dostava dovnitr ale bohuzel neni zadne misto kudy se tam dostat .
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Mozna to nebude ono, ale u Facke jsem mel pohdobny problem ....
Nesmel jsem za deste parkovat cumakem do kopce ... jinak tam byl bazen ....
No a pak jsem prisel na to cim to bylo .....
Kolem kapoty je takovy jakoby zlab, a odvadi vodu podel blatniku dopredu ... No a me kdyz se tam ta voda zacala shromazdovat, tak protekla do motoroveho prostoru a tam byli po havarce povoleny spje tech plechu no a bylo to hotovy .....
No tak jsem vzal silikon a bezestrachu jsem tam toho napral, co tam veslo a pak to prestalo ....
Jo a taky jsem opravil ten jakoby svod u toho blatniku ...
Treba ti to pomuze ....

Jo a zadnym polivanim jsem to neodhalil ... jen pri desti ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
aliens
*
Příspěvky: 39
Registrován: 08 črc 2006, 08:39

Příspěvek od aliens »

Zlabek jsem zadelal taky to byla posledni varianta byl malinko vyhnuty a po srovnani jsme tam naprali tez silikon ale voda tece dal uz jsem z toho na mrtvici asi zadelam celou levou stranu a necham odtekat vodu pouze levou stranou snad to bude dobre :-(
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

netece to krajnim ofukem, jak je tam prepinani vnitrni a venkovni vzduch? Muze se do nej dostavat voda z prostoru okapu pod sklem. Reseni: Ucpane odtokove kanalky, nebo praskla trubka do ofuku.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
aliens
*
Příspěvky: 39
Registrován: 08 črc 2006, 08:39

Příspěvek od aliens »

Děkuji vsem za spolupraci, po tydnu je problem uz vyresen.pridano trocha silikonu a do vozu nejde uz ani kapka.
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“