Zle startovanie a nefunkcny tachometer

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Zle startovanie a nefunkcny tachometer

Příspěvek od Tomson-tr »

Cawte,neviete mi poradit preco moje GT nechce za studena nastartovat?teda ono nastartuje ale hned zdochne.Ale ked ho po nastartovani drzim cca 2 minuty na 2000 ot/min tak pohoda-uz nezdochne,check engine mi vyhodil 4444 cize normal...↲↲Dalsia vec-z nicoho nic mi prestal ist tachometer,co to moze byt?
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zle startovanie a nefunkcny tachometer

Příspěvek od Yurii »

Zkus vyndat palubku a zkontroluj jeslti funguje jeho náhon... co se týče startování, mohlo by to bejt teplotní čidlo vody pro ŘJ, je na kapličce na motoru u hadice z chladiče... to s plastovou koncovkou bosch. KDyž ho odpojíš, motor by mě lběžet nezávisle na čidle v nouzovym reřimu a měl by držet.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zle startovanie a nefunkcny tachometer

Příspěvek od Tomson-tr »

Náhon vyzera ze funguje,aj ked rucicku dam na napr 160km/h tak pomaly klesa na 0 ,nic nevyzera ze by bolo zlomene ani nic podobne,tak neviem kde pokracovat....Aj na mojom ex scoupe som mal zle to cidlo (tiez takto startovalo) ale tam mi to aspon ukazal kod,tu mi neukazuje nic,ale skusim ho vymenit....

Ale deje sa dalsia vec s autom-uz davnejsie ked som isiel,dal som pedal na podlahu ,auto sa rozbiehalo a zrazu zacalo cele uplne skakat a neslo dalej,nieco take ako ked som mal zle svieckove kable len to skakanie je 2x take silne...Ked idem normalne 1 , 2 , 3 , 4 a 5 roztiahnem tak pohoda,ale ked podradim napr z 5 do 4 a idem predbiehat tak sa to stane,ale nie vzdy,iba niekedy.....asi podla nalady :D
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zle startovanie a nefunkcny tachometer

Příspěvek od Yurii »

divný s tím neporadím, možná za to může ten IC... :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Zle startovanie a nefunkcny tachometer

Příspěvek od jiri.vacha »

a co kvalita benzinu? :-k ja s tim měl loni problem.Studeny start-motor vyběhl do otaček a zdechl.Druhy start už držel.Když jsem ho při prvnim startu držel pod plynem tak držel.Vyplachl jsem nadrž a mam klid.U tacho jsem měl problem z kostrou,fungoval jen při rozsvícenych brzdach.
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zle startovanie a nefunkcny tachometer

Příspěvek od Yurii »

Je fakt že problém s palivem by to mohl dělat... když otáčky zvyšuješ pomalu jde do motoru míň paliva než když na to šlápneš a skokově se zvýší se otáčky... mohla by to dělat třeba i palivová pumpa nebo přicpaný trubičky.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zle startovanie a nefunkcny tachometer

Příspěvek od Tomson-tr »

To trhanie uz nejako zazrakom z nicoho nic prestalo :D

Ale z toho startovania ma uz fakt j*bne-kupil som novu baterku (dufam ze staci 45Ah) a nic,ked som ju nahodil tak nastartoval,no na druhy den ledva ledva tocilo a nenastartoval...napadlo ma ze skusim tu baterku nabit (aj ked vraveli ze je nabita) ale ako je mozne ze ked som presiel 100km bez prestavky tak po cca 20 sekund oddychu uz nenastartoval?zase ledva tocilo a nenastartoval-toto vyzera na starter alebo co...Ale zase ked som parkoval pred domom cez noc tak rano nenastartoval,ale ked som parkoval v garazi tak nastartoval-toto zase vyzera na baterku....
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Zle startovanie a nefunkcny tachometer

Příspěvek od palicka007 »

Tomson-tr píše:To trhanie uz nejako zazrakom z nicoho nic prestalo :D

Ale z toho startovania ma uz fakt j*bne-kupil som novu baterku (dufam ze staci 45Ah) a nic,ked som ju nahodil tak nastartoval,no na druhy den ledva ledva tocilo a nenastartoval...napadlo ma ze skusim tu baterku nabit (aj ked vraveli ze je nabita) ale ako je mozne ze ked som presiel 100km bez prestavky tak po cca 20 sekund oddychu uz nenastartoval?zase ledva tocilo a nenastartoval-toto vyzera na starter alebo co...Ale zase ked som parkoval pred domom cez noc tak rano nenastartoval,ale ked som parkoval v garazi tak nastartoval-toto zase vyzera na baterku....
a nebo to vypadá na to,že se ti elektrika někde ztrácí do kostry a nedobíjí to už mně taky potkalo ,ale nemusí to tak být.A myslím že nová baterka by se měla rozhodně dobít :hyu: čao Pali
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zle startovanie a nefunkcny tachometer

Příspěvek od Tomson-tr »

Skusal som premerat baterku-v klude ma 12,4 a ked nastartujem tak 14,3,cize dobija....Skusim pozret ten starter...
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Zle startovanie a nefunkcny tachometer

Příspěvek od Kull »

S něčím podobným jsem měl také problémy. A nemůžu si vzpomenout, jak se jmenuje ten hajzl, co to dělal. Je to výkonovej tranďák, za motorem přišroubovanej k šasi. Zkus ho vyndat a opucovat kontakty. Už si ani nepamatuju jeho funkci. Ale když prolezeš schémátka elektriky motoru, přijdeš na to (mám pocit, že snad spíná proud do cívky)...
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“