Zarucne opravy ix 55

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
terier
Příspěvky: 6
Registrován: 25 bře 2012, 16:51

Zarucne opravy ix 55

Příspěvek od terier »

Ake zarucne opravy vam prevadzali na aute? Mne po 60 tis a 2 rokoch menili tyc stabilizatora prednej napravy. Inac auto slape.
Reklama
 

Bohdan
Příspěvky: 5
Registrován: 03 říj 2012, 07:29
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: Zarucne opravy ix 55

Příspěvek od Bohdan »

Zdravím,prosím o pomoc,ohledně IX55.
Nedávno mi začalo servo vydávat,hodně divný zvuk,postup byl nasledující,odvezl jsem vuz do autorizovaného servisu,kde mi bylo zděleno ,že jde nejspíš o poškozené čerpadlo,které by mělo jít repasem zpravit,smozřejmě jsem na tuto variantu přistoupil,po výměně vše bez problému,bohužel,jen dva dny .Při druhé navštěvě servisu,mi opět vše spravili,bohužel pro mne opět na dva dny ,při třetí konzultaci v servise se rozhodlo,že se pořídí nové čerpadlo,které není zrovna nejlevnější,přistoupil jsem na tuto variantu,jelikož jsem chtěl mít zase vše ok,bohužel tři dny po výměně za nové čerpadlo opět se zvuky ozvaly volant se seká,v servise jsou už bezradní a netuší čim by todle mohlo být,olej neubývá vše je na pohled ok,ale někde je chyba,mam dotaz nesetkali jsete se někdo s toutéž poruchou,nebo něčím podobným?Ix 55 mam druhým rokem a až do tedle poruchy jsem s ní byl absolutně spokojen.Díky za pomoc.
Uživatelský avatar
kubad
**
Příspěvky: 221
Registrován: 05 srp 2010, 08:10
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarucne opravy ix 55

Příspěvek od kubad »

u me za dva roky zatim nic velkeho.
precalouneni osoupaneho volantu, vymena kliky dveri u ridice pokazeny spinac, a vymena leveho zrcatka nejak se mu nechtelo fungovat a obcas zase fungovalo samo, ale tam byl problem nekde v kabelazi :-) nakonec.
občas se nechce sklopit i to nové. ještě se to bude řešit
:hyu: IX55 3,0 V6 Premium +/- 10,5ltr/100km, 64tkm na tachometru 06/2010
New Yaris 1.33 Style Dual VVT-i Multidrive S mé drahé polovičky 01/2012
Odpovědět

Zpět na „iX55“