nejde nastartovat

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Petouch
*
Příspěvky: 10
Registrován: 10 led 2012, 19:48

nejde nastartovat

Příspěvek od Petouch »

Zdravim chlapáci mám doma galoše 2,5TD IC rv. 99 najeto 130tis.,auto startovalo vždycky na půl otočení jak v zimě tak po zimě prostě vždycky,až včera jsem s ebyl projet v lese nasratoval jsem na otočení,ale chcíplo mi(spojka mi zabírá moc dole a rychle sjem ji pustil a potom to začlo auto už jsem nenastartoval pumpoval jsem jak divej a pořád nic prolítl jsem všechny konektory podtlkay a pořád nic všechny relátka pojistky a stále nechtěl nakočit,občas jakoby měl chut už chytnout,ale prostě nic děkuji za každou radu.PS: auto mi stojí hluboko v lese,takže to musim pořešit na místě
Octavia TDI 4x4 rv.01 po chiptjůningu
felicia 1.9 D r.v 98
hyundai galloper 2.5 TD rv. 99
Reklama
 

Uživatelský avatar
flashdriver
**
Příspěvky: 242
Registrován: 31 črc 2009, 08:10
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde nastartovat

Příspěvek od flashdriver »

nepreskocil ti remen?
Petouch
*
Příspěvky: 10
Registrován: 10 led 2012, 19:48

Re: nejde nastartovat

Příspěvek od Petouch »

tak to jsem ještě nezkoumal ,zejtra sundám vstřikovače a juknu jestli dávaj naftu jestli jo,tak kouknu na rozvody,ale jen tak sám od sebe nemůže řemen přeskočit ne ? jinak děkuji za nápad :wink:
Octavia TDI 4x4 rv.01 po chiptjůningu
felicia 1.9 D r.v 98
hyundai galloper 2.5 TD rv. 99
Uživatelský avatar
flashdriver
**
Příspěvky: 242
Registrován: 31 črc 2009, 08:10
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde nastartovat

Příspěvek od flashdriver »

sam od sebe ne, ale jestli uz ma neco za sebou, ty jsi s tim cuknul, mohlo se to stat. pokud se to stalo, bud rad ze se ti to nepotkalo.
Ale odpovidalo by to popisu, pokud preskocil o zub, tak ma jine casovani vstriku a neblafne to i kdyz to ma snahu.
Kdyz to chyta na brnk, ty s tim poskocis a nejde to, nabizi se tato varianta jako prvni.
Cerpadlo, vstriky, zhavky....neodejdou tak nahle
Jinak spojkovy pedal zabirajici dole: Vymen si kapalinu ve spojce a poradne odvzdusni a to tak ze rucne domacknes(dozatlacis) pist pomocneho spojkoveho valce dokonce, mel jsem stejny problem, uz jsem to videl na nove oblozeni.
Kapalina byla husty cerny mazut, po vymene a odvzdusneni se mi pedal zvednul minimalne o tri cm.
Petouch
*
Příspěvky: 10
Registrován: 10 led 2012, 19:48

Re: nejde nastartovat

Příspěvek od Petouch »

ještě jednou moc děkuju kouknu teda prve na ten řemen a jakym zpusobem tam maj označenou značku na vačce na klikovce a na čerpadle?,jen jestli je to dobře viditelný.
Octavia TDI 4x4 rv.01 po chiptjůningu
felicia 1.9 D r.v 98
hyundai galloper 2.5 TD rv. 99
Petouch
*
Příspěvky: 10
Registrován: 10 led 2012, 19:48

Re: nejde nastartovat

Příspěvek od Petouch »

tak jsem to dneska rozddělal tz.,chladič,ventilátor a a koknul jsem na rozvody oddělal jsem zatim jen vrchní kryt a koukal tam na mě přeškkubanej řemen na 5 kousků(ten slabší řemen...néééé ten co pohání vačku,čerpadlo a klikovku a zatim ani nevím co ten slabší řemen pohání ,ale vim že asi tam bude ta chyba :lol: a ještě jen otázkav které části čerpadla je umístěno sítko? děkuji.
Octavia TDI 4x4 rv.01 po chiptjůningu
felicia 1.9 D r.v 98
hyundai galloper 2.5 TD rv. 99
Uživatelský avatar
flashdriver
**
Příspěvky: 242
Registrován: 31 črc 2009, 08:10
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde nastartovat

Příspěvek od flashdriver »

mensi pohani vyvazovaci hridel, to ze se skubnul, muze znamenat ze ti skocil pod hlavni a pokud se ti to nepotkalo, tak zrejme preskocil
Staci o zub a uz to nenatocis. Pokud tomu tak je, mel jsi z pr*ele kliku. Az tam budes davat novy remen, ten maly uz tam nedavej, sice se to bude studeny vic trepat, ale riziko ze te to potka znovu a stesti uz mit nebudes se podstatne snizi. Drzim palce aby to bylo jen o zub :wink:

Cerpadlo jsem venku jeste nemel, takze to ti neporadim, ale nejspis na vstupu :-k
Petouch
*
Příspěvky: 10
Registrován: 10 led 2012, 19:48

Re: nejde nastartovat

Příspěvek od Petouch »

Znovu děkuji,rovnou vyměním i řemeny pohánějící altík,pumpu a servo už jsoáu taky dsot posškubaný,jen ještě kde se aretuje čerpadleo ?....jestli se teda retuje a značka na vačcce je ten hliníkový výstupek do tvaru trojúhelníku ? děkuji za odpověd
Octavia TDI 4x4 rv.01 po chiptjůningu
felicia 1.9 D r.v 98
hyundai galloper 2.5 TD rv. 99
Uživatelský avatar
flashdriver
**
Příspěvky: 242
Registrován: 31 črc 2009, 08:10
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde nastartovat

Příspěvek od flashdriver »

Tak jak jsi dopadl, uz to vrci?
Petouch
*
Příspěvky: 10
Registrován: 10 led 2012, 19:48

Re: nejde nastartovat

Příspěvek od Petouch »

jetšě jsem se nedostal ani k samotnýmu objednání všech řemenů,nemůžu si na to najít čas,ale přeci jen tam ten řemen na vyvažovací hřídel dám,púrootže si galošde nehodlám nechávat víc jak 2 roky.
Octavia TDI 4x4 rv.01 po chiptjůningu
felicia 1.9 D r.v 98
hyundai galloper 2.5 TD rv. 99
Petouch
*
Příspěvky: 10
Registrován: 10 led 2012, 19:48

Re: nejde nastartovat

Příspěvek od Petouch »

Znovu zdravim,takže rozvody mám komplet už konečně doma a i řemenama na pohon altíku,pumpy atd,jaké je základní nastavení rozvodů,vim kde je značka na vačce i na čerpadle,ale dole na klice mám ještě řemenici ,která behá spolu s altíkem atd. a nad ní na plastovem krytu je výběžek značky v podobě čárek,tak by mě zajímalo,jestli už io na tyto řemneici si nastavim klikovku děkuji.
Octavia TDI 4x4 rv.01 po chiptjůningu
felicia 1.9 D r.v 98
hyundai galloper 2.5 TD rv. 99
Odpovědět

Zpět na „GALLOPER“