Displej do auta

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
cartmanko
**
Příspěvky: 102
Registrován: 28 kvě 2012, 22:18

Displej do auta

Příspěvek od cartmanko »

Kupil som si 4 kamery a potrebujem niekam umiestnit displej, rozmyslam bud na 2 dinovym radiom, alebo 7 palcom do spatneho zrkadielka.
Tiez ma napadlo namontovat iba 2 kamery dopredu a dozadu a prepinat video1 a video2 a dat spatne zrkadielko so 4,3 alebo 3,4 palcovym displejom.
Dalsou alternativou by bolo namontovanie alebo skor vyroba drziaka 7 palcoveho displeja hore nad ten vrchny displej, vylaminovat to.
Robil niekto nieco podobne?
Ix20 1.6 automat STYLE strieborna metaliza svetla od 28.5.2012
Ix20 1.6 automat STYLE strieborna metaliza pastelova od 29.6.2019
Reklama
 

Uživatelský avatar
jarjav
*
Příspěvky: 17
Registrován: 19 črc 2012, 08:32

Re: Displej do auta

Příspěvek od jarjav »

Tie 4 kamery su ti naco? Na zaznamenavanie cesty? Kde presne ich mas namontovane? Aky typ kamier? Neda sa obraz prenasat priamo na displej integrovanej navigacie?
Škoda 105S; Škoda Fabia Combi 1,2; Fiat Punto Classic; Hyundai ix20 - cakatel
Obrázek
nicolas.tesla
*
Příspěvky: 80
Registrován: 28 pro 2010, 10:23

Re: Displej do auta

Příspěvek od nicolas.tesla »

A nemyslis neco jak ma CitiGo?

Obrázek

No jinak pokud jsou kamery analogove, tak v Cine si muzes koupit navigace/PDA, ktere maji analogovy vstup, ale jen jeden.
ix20 White TriKolor 1,6i LPG, 6 rychlostí + 125 koní = spokojený řidič
cartmanko
**
Příspěvky: 102
Registrován: 28 kvě 2012, 22:18

Re: Displej do auta

Příspěvek od cartmanko »

integrovanu navi nemam ale zatial mam nieco ako citigo ale je to len navi v tablete.
stale nemam zobrazovadlo vymyslene.
chcel by som nieco take ako mam na firemnych BMW a infinity a uz som to videl aj na Nisane ze ti spajaju obraz zo 4 kamier do pristoroveho vrchneho pohladu na auto.
taketo http://www.youtube.com/watch?v=VBGJjNr6vAE
Ix20 1.6 automat STYLE strieborna metaliza svetla od 28.5.2012
Ix20 1.6 automat STYLE strieborna metaliza pastelova od 29.6.2019
nicolas.tesla
*
Příspěvky: 80
Registrován: 28 pro 2010, 10:23

Re: Displej do auta

Příspěvek od nicolas.tesla »

"Around View Monitor" - tak to je masakr! Dal by se napsat soft, jen přemluvit Androida, aby snímal data ze 4 kamer. To by možná šlo. Spíš někdo vymyslete, kam umístit tu obrazovku. Bylo by to 5" nebo 7" LCD.
Jako napadlo mě místo rádia. Já tam teda mám 1DIN, standardní negrafické rádio, ale to se dá náhradním rámečkem obejít a pak tam nacpat nějaký tablet. Jenže co pak rádio a to by pak možná šlo do kopru ovládání z volantu.
ix20 White TriKolor 1,6i LPG, 6 rychlostí + 125 koní = spokojený řidič
Odpovědět

Zpět na „ix20“