Accent x3 - Mazlik

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Vircz
Příspěvky: 8
Registrován: 31 bře 2012, 21:40

Accent x3 - Mazlik

Příspěvek od Vircz »

Zdravim všechny majitele hyudaiů i jiných aut, chtěl bych se s Vámi podělit o fotky úprav mého Accenta x3 1998, 1.5 16v DOHC. Úpravy započali výfukovým potrubím (Odstranění katíku, místo středového tlumiče přišel rezonátor a místo koncového sportovní tlumič se 100mm koncovkou), dále se koupilo rádio, zesík a subwoofer JBL, následně se upravilo sání motoru včetně nádechu na kapotě kvůli studenému vzduchu který se bude dále dodělávat. Proběhl červený nátěr brzd a vzadu byli vyhlazeny veškeré škrábance opraveny, blatníky kde naštěstí bylo jen málo koroze a celý zadek přišel do černé barvy. Pod auto přišli dvě 120cm červené neonové trubice a jelo se pro nové kola 15" s 195/50 gumy. Natřel jsem podběhy a to je prozatím vše. Samotné auto jsem sehnal za cca 1 000kč a po tom co šel na hever jsem byl udiven jak málo koroze je na autě, motor šlape jako hodinky a navíc má úžasnej zvuk, hned po koupi přišli nové svíčky, rozvody, olej a brzdové destičky. K úpravám mě dohnalo i to, že od mnoha lidí jsem slyšel spíše negativní názory.... Já jsem ale velmi spokojený.
V plánu je úprava masky, sportovní sedačky s čtyřbodovými pásy, jiný volant, červené podsvícení budíků a jak jsem zmiňoval ještě úprava sání.
Odkaz na rajče: http://vircz.rajce.idnes.cz/Mazlik
Zvuk: http://www.youtube.com/watch?v=Fg-E0LLSA3Y
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Accent x3 - Mazlik

Příspěvek od Yurii »

Pěknej strojek, jen mi přijde to podsvícení interieru udělaný trošku pouťově jak je to vidět a kaplička na kapotě zbytečně velká respektive ty pravý úhly jí nesluší. :) A z "neonů" jsem taky vyrost :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Vircz
Příspěvky: 8
Registrován: 31 bře 2012, 21:40

Re: Accent x3 - Mazlik

Příspěvek od Vircz »

Ta kapota se bude ještě upravovat, neni to ono a neony byli vyhozeny penize, stejně je nepoužívám :D
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Accent x3 - Mazlik

Příspěvek od Yurii »

No heh koukal jsem jak to zdrbli na TF, fakt je že v původním stavu s nějákým performance tuningem by to bylo top.
Mimochodem s tím podsvícením interieru, jestli je to udělané jako u Scoupe stačilo by ty LED pásky nalepit na na hranu spodního dílu palubky zevnitř, jakoby na druhou stranu co je máš teď.
Podsvícení by bylo decentní, neoslňovalo by a hlavně by bylo schovaný.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Accent x3 - Mazlik

Příspěvek od Hardcam »

Ja uz jsem se k tomu jednou vyjadroval. Dle mne by bylo dobry stavet na zachovalosti exterieru a motoru, ktery uz v Accentech neni moc k videni. To doplnit o slusny brzdy pripadne podvozek. Ne nadarmo se pouziva pojem decentni, jak u lidi, tak u veci.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Accent - Moje auto“