občas nestartuje,zhasina motor behem jizdy

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
petrfilip
*
Příspěvky: 61
Registrován: 18 črc 2011, 14:54
Bydliště: Brno

občas nestartuje,zhasina motor behem jizdy

Příspěvek od petrfilip »

Cau chlapy,prosim vas mam trapeni s lantrickou poradte. Neco se startovanim. Treba mesic startuje na "tuknuti" a z toho si postavi hlavu a zacne blbnout. Spociva to v tom, ze sednu do auta,otocim klickem a je slyset jak cerpadlo nasaje, zacnu startovat ale starter jen toci motorem ale nechytne. Zkusim dva tri pokusy a nic. Pipnu imobilizerem a rozblika se rychle to svetylko na palubovce, pockam az zacne blikat pomale, znovu pipnu imobilizerem a chytne na tuknuti. Neni to ale pravidlo. Navic jsem vsledoval ze to dela spis kdyz je v aute min benzinu,rezerva. Baterie je nova, pred pul rokem i starter. Divny na tom je ze treba desetkrat nastartuje jak nic a potom jen toci a nechytne. Poradi nekdo.Jsem z toho celkem zoufalej protoze jinak je auto spolehlive.Predem dekuji.Jsem ted v Brne.A jeste dotaz mimo,kdyby jste nekdo mel vnitrni kliky dveri koupim.
Naposledy upravil(a) petrfilip dne 05 pro 2012, 21:20, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Lantra kombi 1.6 16V 84kW G4GR
Reklama
 

Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Odbornici a znalci poradte

Příspěvek od Lhoty »

baterie v ovladači?

PS: co to je za název tématu? prosím VŽDY o přesný popis závady a né jen poraďte, díky
- upraven název
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: občas nestartuje - odbornici a znalci poradte

Příspěvek od 69pavel »

no nez ta baterie v klici tak se zamer na imobilizer
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: občas nestartuje - odbornici a znalci poradte

Příspěvek od FISHkaa »

a co třeba zapalování (cívka)?
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
petrfilip
*
Příspěvky: 61
Registrován: 18 črc 2011, 14:54
Bydliště: Brno

Re: občas nestartuje - odbornici a znalci poradte

Příspěvek od petrfilip »

ahoj kluci,byl jsem pryc tak jsem tu az dneska,dekuji za rady,k te civce,jde to nejak,nekde promerit jestli je spatna nebo dobra?

jsem s toho celkem nestastnej, protoze dneska nejen ze nestartovala ale za jizdy najednou zhasla,rosvitili se kontrolky a smitec,po chvilce jsem zkusil nastartovat a jela ale zopakovala to jeste trikrat
v autech se nevyznam ale zkousim aspon nejak logicky prijit na to co se to deje,rano jsem zvedl predni haupnu a nastartoval,trochu sel kour z prostoru motoru,kdyz jsem koukl poradne,zjistil jsem ze je v pytli vlnovec,ten necham vymenit, myslite ze to by mohlo mit vliv na to startovani a zhasinani za jizdy? pak me napadlo jestli neni v pytli cerpadlo paliva ale to by asi nejezdilo vubec co myslite?
pak bych se chtel zeptat jestli myslite ze by melo smysl jet do hyundai napichnout to na diagnostiku nebo to budou vyhozene penize?
proste nevim nejake rady,napady nebo nekdo z brna kdo by koukl osobne predem dekuju
Hyundai Lantra kombi 1.6 16V 84kW G4GR
Odpovědět

Zpět na „Benzín“