Koupě Accenta

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
misan18
*
Příspěvky: 33
Registrován: 08 bře 2012, 19:00
Bydliště: Praha

Koupě Accenta

Příspěvek od misan18 »

Zdravím všechny, :hyu:
plánuju pro přítelkyni koupit nové auto, jako náhradu, za příšerný peugeot 206, na kterém stále něco nejde a do oka mi padnul nový accent, konkrétně 1.5 crdi, který mi z nabídky motorů přijde tak nejrozumější. Dost mě na tomhle autě, ale zaráží cena, která je opravdu hodně nízko a pohybuje se už od 80-120 tis za auto s najezdem okolo 60-70 tis. km a ročníky okolo 2007. Tak se chci zeptat, je nějaký konkrétní důvod proč jsou accenty tak levná auta ( poruchovost, špatná dostupnost dílů nebo něco podobného?) A taky na co si dát pozor při případné koupi a na co se soustředit ( pokud je něco co se kazí častěji ) a poslední věc, jaké jsou zkušenosti majitelů, koupili by jste si ho znovu? Díky předem za odpovědi :wink:
EX : Citroen ZX break 1.6i

Hyindai Coupe 1.6 16v LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Accenta

Příspěvek od Farrael »

Přesunuto a odpovím ti jednoduše, je to Hyundai. Co bys chtěl víc. Fabie je pro většinu čecháčků stále nadauto.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Koupě Accenta

Příspěvek od MICHAL77 »

Pročti si sekci NEW ACCENT a uvidíš co je to zač.
.........
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Koupě Accenta

Příspěvek od Dalin »

Ahoj!
Accenta a uvedenou motorizací vřele doporučuji. Nezaznamenal jsem jeden jediný problém za cca 200tis. km. Mezi zápory patří : 1.Chování v zatáčkách při vyšších rychlostech
2.Jízda v zimních podmínkách - velmi špatná trakce
3.Velmi drahé díly a servis - nesmíš ho nabourat jinak nebudeš nic potřebovat kromě spotřebních věcí.
4.Měkký lak
5.Plasty v interiéru nejsou extra odolné
Je potřeba si dávat pozor na výkon motoru, který je daleko rychlejší než podvozek. Když se s ním naučíš jezdit vypráskáš většinu aut, které jezdí po našich silnicích. Bezkonkurenční je pružné zrychlení a spotřeba není moc závislá na stylu jízdy(např.dálnice cca 150,160 a vejdeš se do 6,5l). Teď jezdím s i30crdi 93kw a na Accenta v pružnosti nemá ani náhodou.
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
misan18
*
Příspěvky: 33
Registrován: 08 bře 2012, 19:00
Bydliště: Praha

Re: Koupě Accenta

Příspěvek od misan18 »

Dík za odpověď, aspoň někdo odpověděl konečně =D>

jasně, to je tak suma sumárum co jsem tu vyčetl..
Tohle auto je pro přítelkyni na dojíždění do práce ( denně tak +- 50km) a nemyslím si, že by s tím jezdila jako závodník, takže podvozek bude stačit, spíš bude lepší když bude komfortněji naladěn a bude krýt díry v krásných českých silnicíh..
Jaktože jsou ty díly tak drahé? Opravy Hyundaiů přece nikdy nebyly nijak extra nákladný, takže to je kvůli konkrétnímu modelu?? Dají se díly sehnat i jinde? Nerad bych jezdil do origo servisu.. :/ :-&

A ještě jedna otázka, jak to je se zárukou? Já vim, že některá Kia nebo Hyundai měla záruku na roky nebo 100 000 km, je teda možnost, že bude auto ještě v záruce? Dá se sehnat mnoho s nájezdem okolo 60-70 tisíc. :hyu:
EX : Citroen ZX break 1.6i

Hyindai Coupe 1.6 16v LPG
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Accenta

Příspěvek od Mexican »

:hyu: daval na vacsinu Accentov MC 3 roky zaruku BEZ obmedzenia km. Niektori predajcovia davali 5 rokov podmienene servisom u nich myslim od roku 2008
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“