Výměna originálního autorádia Hyundai za jiné

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Výměna originálního autorádia Hyundai za jiné

Příspěvek od Mich@l »

Čauky lidičky. Mám takový menší problém. Koupil jsem si krásné nové autorádio a chtěl jsem ho vyměnit na místo originálního. Už od začátku to byl docela potrat :D, protože do auta nikdy nikdo nezasahoval a veškeré kable, které vedou z přístojů ve středu palubní desky, byly parádně smotané a vždycky přitáhnuté stahovacími pásky k nějakému plechu či vzpěře. To by nebyl ani tak problém je přestřihnout, ale dostat se k nim. Po všech útrapách se mi podařilo originální autorádio konečně vytáhnou a těšil jsem se, jak bude hrát nové. Ale jaksi konstruktéři Accenta si řekli, že to ještě více znepříjemní. Místo kýženého ISO slotu na mě vyskočil podivný slot, který si vymysleli pro své originální autorádia. Bohužel vůbec nevím, který drát patří k čemu a tak si to nové rádijko nemůžu připojit. Poraďte mi někdo, prosím. Zatím díky. Jo, Accent je rok výroby 12/1996.
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Výměna originálního autorádia Hyundai za jiné

Příspěvek od rade622 »

Nic nerozdělávej, to by byl průšvih. Kup si originální přechod z japonského do ISO konektorů. Stojí asi do 200 Kč, mají ho určitě v každém autosalónu na japonské a korejské vozy. Pokud bys to chtěl bastlit nestojí ti to za to ani spolehlivost by nebyla nejlepší. Já to taky tak udělal,použil přechod, práce na minutu.
Zdar.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Díky moc rade, tenhle způsob je určitě jednodušší a spolehlivější. Čau
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rade622 »

Člověče že se ti chtělo s tím tak babrat
:P Kdysi jsem se taky snažil dělat všechno svépomocí, ale potom mě to nějak přestalo bavit a tak se snažím si práci raděj ulehčit. Teď už jen tak předělat v bytě elektriku, plyn, vodu, opravit auto, zgenerálkovat kola a už mám pokoj, ostatní nechám profesionálům :lol:
Zdar
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
syfon
*
Příspěvky: 49
Registrován: 10 črc 2005, 22:05
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna originálního autorádia Hyundai za jiné

Příspěvek od syfon »

rade622 píše:Nic nerozdělávej, to by byl průšvih. Kup si originální přechod z japonského do ISO konektorů. Stojí asi do 200 Kč, mají ho určitě v každém autosalónu na japonské a korejské vozy. Pokud bys to chtěl bastlit nestojí ti to za to ani spolehlivost by nebyla nejlepší. Já to taky tak udělal,použil přechod, práce na minutu.
Zdar.
Rade622
zdravim . koupil jsem auto bez radia a prechodka tam myslim je. chci se jen ujistit jestli je to opravdu ona, nebylo by nekde nejaky zapojeni ??? ta klasicka od korejcu ma jen jeden konektor je tam namasteny vsecko a ta druha ma dva konektory tusim napajeni a vysouvani anteny a druha cast to sou vystupy na repro...je to tak??? diky moooc
hyundai accent 3dv. 1,3 GLS 1999
Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

Tady http://elektron.pol.lublin.pl/users/djl ... e1/oem.htm jsou různé originální konektory k autorádiím podle výrobce automobilu. Je tam i Hyundai.
Nejjednodužší je opravdu zajít do prodejny autopotřeb/autohifi a objednat si ISO konektor s redukcí Hyundai/ISO.
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2075
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

hmm, nebo taky tady - http://www.conrad.cz
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Ahoj lidi. Tak jsem byl u Hyundaie pro redukci. Nevim, jak je to mozne, ale tech redukci je vice. Prvni kterou mi nabízel, nepasovala. Ta stoji 200kc. Pak nekde volal a rekl mi, at se zastavim druhy den. Ta druha redukce uz pasovala. Stoji 215kc a je pro auta, ktere mely autoradio uz z vyroby. Tak si dejte bacha, at zbytecne nekoupite jinou. Usetrite si dalsi cestu. Cau
Uživatelský avatar
cubicx
Příspěvky: 1
Registrován: 22 srp 2005, 07:37
Bydliště: Černošice

Příspěvek od cubicx »

Mich@l píše:Ahoj lidi. Tak jsem byl u Hyundaie pro redukci. Nevim, jak je to mozne, ale tech redukci je vice. Prvni kterou mi nabízel, nepasovala. Ta stoji 200kc. Pak nekde volal a rekl mi, at se zastavim druhy den. Ta druha redukce uz pasovala. Stoji 215kc a je pro auta, ktere mely autoradio uz z vyroby. Tak si dejte bacha, at zbytecne nekoupite jinou. Usetrite si dalsi cestu. Cau

Nejlíp uděláš, když vemeš štípačky, čokoládu a prostě ten E_U konektor naspojkuješ čokoládou. Z vlastní zkušenosti to můžu doporučit. ušetříš si hromadu běhání a schánění a taky ty dvě kila :)
Uživatelský avatar
Benji
*
Příspěvky: 44
Registrován: 02 srp 2005, 15:29
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Benji »

Rozhodně nic neštípat, neletovat ani nespojovat čokoládou!
Kup si redukci Hyundai/ISO, kupoval jsem jí minulý týden (155,- s DPH) a jenom to nacvakneš na stávající.
Benji
Hyundai Getz 1,3GLS/60kW 2003 - WO
Opel Vectra 2.0DTi/98kW HB 1999 - L147
Škoda Octavia II Elegance 2.0TDi/103kW
Návštěvník

Re: Výměna originálního autorádia Hyundai za jiné

Příspěvek od Návštěvník »

rade622 píše:Nic nerozdělávej, to by byl průšvih. Kup si originální přechod z japonského do ISO konektorů. Stojí asi do 200 Kč, mají ho určitě v každém autosalónu na japonské a korejské vozy. Pokud bys to chtěl bastlit nestojí ti to za to ani spolehlivost by nebyla nejlepší. Já to taky tak udělal,použil přechod, práce na minutu.
Zdar.
Rade622
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Benji píše:Rozhodně nic neštípat, neletovat ani nespojovat čokoládou!
Kup si redukci Hyundai/ISO, kupoval jsem jí minulý týden (155,- s DPH) a jenom to nacvakneš na stávající.
vic jak dobra rada nad zlato........... :)
vlastni zkusenosti...mno jen moje :lol:
PedroHájek
Příspěvky: 5
Registrován: 04 črc 2009, 12:36

Re: Výměna originálního autorádia Hyundai za jiné

Příspěvek od PedroHájek »

nevěděl by někdo, kde sehnat redukci Hyundai/ISO pro GETZe na jižní Moravě (Brno,Vyškov,Blansko)?
Uživatelský avatar
OGYN
**
Příspěvky: 322
Registrován: 26 led 2008, 16:32
Bydliště: Blansko

Re: Výměna originálního autorádia Hyundai za jiné

Příspěvek od OGYN »

V Blansku seženeš vše pro autorádia,u pana Musila- Autoelektronika, Stařeckého ul.(navazuje na Sadovou)
Hyundai i30 1,6i Trikolor Komfort Agua blue met.2013
FiFo
*
Příspěvky: 14
Registrován: 27 srp 2009, 20:30

Re: Výměna originálního autorádia Hyundai za jiné

Příspěvek od FiFo »

ja to mam robene tou cokoladou ale to spravil uz predchadzajuci majitel, a chcem si kupit nove autoradio ako to tam teraz zapojim ? to budem musiet rozobrat ten original konektor co budem mat na novom radii a pripevnit to naspat natu cokoladu ? alebo ako ?
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“