Bluetooth PBAP - adresář

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jarry.p
*
Příspěvky: 41
Registrován: 27 črc 2012, 23:37

Bluetooth PBAP - adresář

Příspěvek od jarry.p »

Zdravim,

nefunguje mi nacitani kontaktu z adresare mobilu. Mam Samsung galaxy S2 a ten to rozhodne podporuje.
Neni nekde v navigaci nastaveni, kterym se toto nacitani povoluje/zakazuje?
Vam tato vlastnost funguje?

Dekuji
Hyundai i30 Style kombi 1.6 GDI 99kW Obrázek
Reklama
 

CKY_DC
*
Příspěvky: 72
Registrován: 13 bře 2012, 12:50

Re: Bluetooth PBAP - adresář

Příspěvek od CKY_DC »

mám stejnej telefon a adresář si to stahuje. nejdřív se to spáruje a pak to pošle ještě jednu žádost o stažení adresáře, tak možná jsi ji přehlídl.. zkus zrušit párování a spoj je znova, snad to pomůže
i30 2012 GDI
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bluetooth PBAP - adresář

Příspěvek od FISHkaa »

přesně tak, povol ve spárovaném mobilu načítání kontaktů, nebo přepáruj a počkej si na dotaz v telefonu 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
jarry.p
*
Příspěvky: 41
Registrován: 27 črc 2012, 23:37

Re: Bluetooth PBAP - adresář

Příspěvek od jarry.p »

Vcera jsem to zkousel a skutecne se me mobil zeptal, jestli chci povolit nacteni adresare kontaktu. Bohuzel mi to po chvili napsalo, ze spojeni bylo preruseno. Tohle mi to udelalo trikrat po sobe. Zkusim nad tim jeste laborovat, ale uz me nic nenapada :cry:
Hyundai i30 Style kombi 1.6 GDI 99kW Obrázek
Uživatelský avatar
jostrih
**
Příspěvky: 141
Registrován: 29 črc 2012, 14:25
Bydliště: Praha

Re: Bluetooth PBAP - adresář

Příspěvek od jostrih »

Zaujimava chyba. Mne sa to stalo pri prvom pokuse tiez. Po restarte telefonu (LG Optimus ONE) uz zoznam nacital. Mozno by pomohol faktory reset na telefone?
Hyundai i30 kombi 1.6GDI Style cool red 10/2012 -
Uživatelský avatar
mikkian
**
Příspěvky: 169
Registrován: 05 črc 2012, 15:39

Re: Bluetooth PBAP - adresář

Příspěvek od mikkian »

mně nejde vůbec spárovat Samsung s BT, vždy mě ot připojí a po pár vteřinách odpojí. Za 4 měsíce,co auto mám,jsem se připojil tak 15x a to startuju v průměru 4x denně = cca 500 startů.

doteď nevím,čím to je. Nokii to spáruje bez problému ](*,)
Hyundai i30cw-2012, premium, 1.6GDi 99KW, aqua blue - live
Škoda Fabia - 2004, 1.9Tdi 93KW - sold
Alfa Romeo 147 - 2002, 1.9JTD 88KW - sold
Škoda Fabia - 2000, 1.4MPi 44KW - sold
CKY_DC
*
Příspěvky: 72
Registrován: 13 bře 2012, 12:50

Re: Bluetooth PBAP - adresář

Příspěvek od CKY_DC »

hm, tak s tím problém fakt nemám. pouštím si z mobilu přes BT i hudbu když jedu někam dál a nikdy mě to neodpojilo. připjí se vždycky spolehlivě. možná by opravdu mohl pomoct reset mobilu do továrního natavení, když auto připojí jiný telefony..
i30 2012 GDI
jakub023
*
Příspěvky: 33
Registrován: 24 lis 2012, 07:07

Re: Bluetooth PBAP - adresář

Příspěvek od jakub023 »

Pri novších telefónoch a hlavne pri OS Android treba po sparovani povolit stahovanie kontaktov z telefonu. Auto vymazte zo zoznamu sparovanych zariadeni. Potom ich sparujte opat a chvilu pockajte na telefone sa zobrazi nejaka hlaska o povoleni stahovat kontakty. Ja mam sice HTC HD2 s anroidom. Ale vsade je to rovnake len v hlaseniach je rozdiel...
i30, 1.6GDI, style
Uživatelský avatar
jarry.p
*
Příspěvky: 41
Registrován: 27 črc 2012, 23:37

Re: Bluetooth PBAP - adresář

Příspěvek od jarry.p »

jakub023 píše:Pri novších telefónoch a hlavne pri OS Android treba po sparovani povolit stahovanie kontaktov z telefonu. Auto vymazte zo zoznamu sparovanych zariadeni. Potom ich sparujte opat a chvilu pockajte na telefone sa zobrazi nejaka hlaska o povoleni stahovat kontakty. Ja mam sice HTC HD2 s anroidom. Ale vsade je to rovnake len v hlaseniach je rozdiel...
Samsung Galaxy S2 se chová přesně, jak popisuješ. Jenže po povolení přístupu do kontaktů to po chvíli napíše, že spojení bylo ukončeno. Mám nahraný nejnovější firmware jak v autě tak v mobilu. Musí tu být nějaká další krpa ](*,) .
Hyundai i30 Style kombi 1.6 GDI 99kW Obrázek
Quixote.sk
*
Příspěvky: 21
Registrován: 18 úno 2013, 09:57

Re: Bluetooth PBAP - adresář

Příspěvek od Quixote.sk »

Neviem pomoct. Mam rovnaky telefon a rovnake auto a bez najmensieho zavahania. Moje radio je to, ktore sa dodava v komfort vybave.
Hyundai i30cw 1.6 GDI 2013
Priemerna potreba: velka 1-2x, mala 3-4x
Uživatelský avatar
drastys
*****
Příspěvky: 1551
Registrován: 27 říj 2013, 16:31
Bydliště: OV

Re: Bluetooth PBAP - adresář

Příspěvek od drastys »

Tak jsem to vyzkoušel ve svém auťáku s S2(mám tam CyanogenMod) a kontakty se stahuji v pohodě a i aktualizace je v pohodě ...

Zajímala by mne jiná věc, jde nějak procházet seznam nebo volána, nepřijatá čísla pomoci tlačitek na volantu nebo můžu tyto seznamy procházet jen pomoci tlačítek na rádiu?
Seat Leon ST FR 1.8TSI 132kW 7.7l/100km

Hyundai i30 kombi MY14 White Creamy 1.6 CRDi 81kW - Prodáno
Škoda Octavia2 1.6MPi 75kW - prodáno
Škoda Fabia 1.2HTP 40kW - prodáno
Uživatelský avatar
techset
*
Příspěvky: 10
Registrován: 19 črc 2012, 21:10

Re: Bluetooth PBAP - adresář

Příspěvek od techset »

Tak mam podobny problem s mojim telefonom a telefonnym zoznamom v aute. Bluetooth nevie preniest moj telefonny zoznam z mojho samsungu galaxy note 2 do auta. Po sparovani si to vypyta pristup ku kontaktom, tvari sa ze kontakty skopiroval, ale do telefonneho zoznamu v navigacii sa nedostanem. Zdielanie kontaktov v telefone mam povolene. Telefonovanie, vytacanie a prehravanie hudby z telefonu funguje bez problemov. Jedine co nejde je telefonny zoznam. Zacalo sa to diat ked som urobil update systemu na 7.4.5 a dal factory settings celeho systemu.
I30 2012 1.6GDI Style Aqua Blue
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“