Alu-kola na Elantru

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
hawllas
Příspěvky: 1
Registrován: 18 úno 2013, 18:29

Alu-kola na Elantru

Příspěvek od hawllas »

Dobrý den,

měl bych na Vás zkušené hyundaiáky pár otázek. Přecházím od Škody k Hyundai a mám na březen objednanou Elantru, uznávám, že toto auto se velice povedlo a jak už bylo několikrát vyřčeno tak poměr cena , výkon, design mluví pouze pro Elantru.

Teď k věci. Koupil jsem na Elantru hliníková kola, protože byly velice výhodnou cenu a to i včetně nového zimního pneu. Jednalo se o kola Enzo
6,5 R15 5x114,3 ET40.
Mohl by jste mi někdo potvrdit, že rozměr je v pořádku. Já vím, že bych se měl řídit velkým techničákem, ale ne každý na to dbá.
Dále ještě, zda potřebuji šrouby. Matky mi přišli, ale bez šroubů a nevím jak je samotná náprava uzpůsobená tak jestli mám ke kolům ještě koupit šrouby třeba bezpečnostní.

Nemám s tím žádné velké zkušenosti a je to můj první Hyundai.

Děkuji Vám upřímně za pomoc a informace
Reklama
 

Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Alu-kola na Elantru

Příspěvek od Korálek »

Ahoj,myslím si že ten rozměr by měl být správný ale jde taky o správnou středovou díru.
Pokud se nic nezměnilo jako že asi ne tak Hyundai má matky,šrouby používá třeba VW nebo Škoda.
Jinak doporučuji koupit bezpečnostní matice,já pokud bych koupil nové auto a pěkný kola,tak bych dal 2 různé sady bezpečnostních matic od různých výrobců.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“