Vcera jako na lede...

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

grafx

Vcera jako na lede...

Příspěvek od grafx »

Vcera jsem jel po D1 smerem na Prahu... Opravdu hodne foukalo a mel jsem kolikrat docela problem to udrzet, jak to semnou mavalo. Sledoval jsem i auta prede mnou a nezdalo se mi, ze by to s nima take tak hazelo... Ptam se, je to u Elantry normalni? Vim ze ji nedelaji dobre nerovnosti, ale netusil jsem ze i narazy vetru... :shock:
Jake mate zkusenosti, pripadne cim by to mohlo byt???? Kdyz pominu geometrii, kterou mam ok, zeby treba gumy? Mam tam origos Kumha :evil:

Podotykam, geometrii mam serizenou a na rovem povrchu to jede naprosto dokonale... :)
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

S Elantrou jsem neco najezdil a neco takoveho se mi nikdy nezdalo... Mas spravne nahusteny pneumatiky? ...nebyly tam treba koleje? :oops:
grafx

Příspěvek od grafx »

Po kolejich nejezdim :D

Mozna jo, v pravem pruhu, ale ja se drzel hlavne v levem :twisted: , rychlost neco kolem 130-140km/h... Gumy husteny na 2,1 predni i zadni. Jel jsem sam, v kufru cca 30kg zatez rovnomerne... Nemuze to byt tema gumama? Jsou Kumha obousmerna? (mam 195/60 R15)
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Kumho mam taky a po pravde zadna slava :(

..zkus to nekdy prohnat znovu....
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

tak to se mi fakt nezda...co jsem jezdil ja tak se mi zdala naopak lepe ovladatelna nez jine vozy a to i pri vetru. Takze to muze bejt gumama...nebo stabilizatory...ale zase novy auto...
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Spíš bych se přikláněl na ty pneu,Kumho není nic moc,ale každej na to přijde sám a pak koupí jiné!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Pešan
Příspěvky: 1
Registrován: 08 srp 2006, 07:39
Bydliště: Dubá

Re: Vcera jako na lede...

Příspěvek od Pešan »

grafx píše:Vcera jsem jel po D1 smerem na Prahu... Opravdu hodne foukalo a mel jsem kolikrat docela problem to udrzet, jak to semnou mavalo. Sledoval jsem i auta prede mnou a nezdalo se mi, ze by to s nima take tak hazelo... Ptam se, je to u Elantry normalni? Vim ze ji nedelaji dobre nerovnosti, ale netusil jsem ze i narazy vetru... :shock:
Jake mate zkusenosti, pripadne cim by to mohlo byt???? Kdyz pominu geometrii, kterou mam ok, zeby treba gumy? Mam tam origos Kumha :evil:

Podotykam, geometrii mam serizenou a na rovem povrchu to jede naprosto dokonale... :)
Mam Elantru 1,6 10 dni, dnes jsem jel po D8 v silném větru a naopak se mi zdálo, že sedí líp než Octavka, kterou jsem mel drive
Michal
Elantra 1,6 XD 2006
Felotron

Re: Vcera jako na lede...

Příspěvek od Felotron »

Pešan píše:
grafx píše:Vcera jsem jel po D1 smerem na Prahu... Opravdu hodne foukalo a mel jsem kolikrat docela problem to udrzet, jak to semnou mavalo. Sledoval jsem i auta prede mnou a nezdalo se mi, ze by to s nima take tak hazelo... Ptam se, je to u Elantry normalni? Vim ze ji nedelaji dobre nerovnosti, ale netusil jsem ze i narazy vetru... :shock:
Jake mate zkusenosti, pripadne cim by to mohlo byt???? Kdyz pominu geometrii, kterou mam ok, zeby treba gumy? Mam tam origos Kumha :evil:

Podotykam, geometrii mam serizenou a na rovem povrchu to jede naprosto dokonale... :)
Mam Elantru 1,6 10 dni, dnes jsem jel po D8 v silném větru a naopak se mi zdálo, že sedí líp než Octavka, kterou jsem mel drive
Michal
Vitej v klubu a at tva Ela sedi i nadale tak dobre ;)
Uživatelský avatar
KarelM
*
Příspěvky: 26
Registrován: 02 srp 2006, 15:33
Bydliště: České Budějovice

Re: Vcera jako na lede...

Příspěvek od KarelM »

Pešan píše: Mam Elantru 1,6 10 dni, dnes jsem jel po D8 v silném větru a naopak se mi zdálo, že sedí líp než Octavka, kterou jsem mel drive
Michal
Ahoj! Já mám Elantru asi měsíc a taky si myslím, že ty pneumatiky Kumho nejsou nic moc. V suchu je to v pohodě, ale když se spojí mokro, vítr a zatáčky, tak je to opravdu horší. Už jsem se rozhodl, že letošní sezóna je jejich poslední...
Četl jsem, že Hyundai obouvá do Kumho pouze vozy určené pro Evropu, vozy pro US se prodávají na pneu GoodYear nebo Michelin, protože v US jsou prý vyšší nároky...
Exciting Blue Elantra sedan 1.6 GL, 2006
grafx

Re: Vcera jako na lede...

Příspěvek od grafx »

Pešan píše:
grafx píše:Vcera jsem jel po D1 smerem na Prahu... Opravdu hodne foukalo a mel jsem kolikrat docela problem to udrzet, jak to semnou mavalo. Sledoval jsem i auta prede mnou a nezdalo se mi, ze by to s nima take tak hazelo... Ptam se, je to u Elantry normalni? Vim ze ji nedelaji dobre nerovnosti, ale netusil jsem ze i narazy vetru... :shock:
Jake mate zkusenosti, pripadne cim by to mohlo byt???? Kdyz pominu geometrii, kterou mam ok, zeby treba gumy? Mam tam origos Kumha :evil:

Podotykam, geometrii mam serizenou a na rovem povrchu to jede naprosto dokonale... :)
Mam Elantru 1,6 10 dni, dnes jsem jel po D8 v silném větru a naopak se mi zdálo, že sedí líp než Octavka, kterou jsem mel drive
Michal
Jak jsem psal ve vedlejsim vlaknu (Svíčky porádííí někdo???? typ NGK) bude to u me asi tema pneumatikama... Jestli mas Kumha a auto ti dobre sedi, tak bud rad !!! :D
A jak pise KarelM, i ja budu menit, akorat jeste nevim ktere pneu zvolit... Mozna bude fajn zalozit nove vlakno... 8)
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tatka ma na Ele Nokian NRHi a nestezuje si...
http://www.nokiantyres.com/passengercar ... OKIAN+NRHi
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

A Nokiany jsou prej dobrý jen zimáky.. letňáky hodně hučej a nejsou taky nic moc :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ja mam na zimu Sava Eskymo a nemuzu si stezovat! a letni Misaky Energy3 jsou supr a na mokru teprve ocenuju jejich kvality..
Felotron

Příspěvek od Felotron »

MartasZ píše:A Nokiany jsou prej dobrý jen zimáky.. letňáky hodně hučej a nejsou taky nic moc :-(
Ono je to tezky... Kazdej ma nejakou zkusenost a nikdo nevi nic poradne - teda o tech gumach. Co se tyce testu, tak to mnohdy dopada "zvlastne", takze pak je tezky necemu verit...
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Každopádně bych řek, že Michelin, Goodyear, Bridgestone, Dunlop, Falken, Pirelli, Toyo a Yokohama jsou značky kterýma se nic nezkazí ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“