Panel pre prácu s rádiom

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
MadPeter
Příspěvky: 2
Registrován: 28 dub 2013, 14:52

Panel pre prácu s rádiom

Příspěvek od MadPeter »

Zdravím mám istý problém spočíva v tom že z ničoho nič fakt že dosť prekvapivé bolo keď som ráno sadol do auta a nešlo rádio, skúšal som CD tiež nezhltlo (pritom v prehrávači nebolo nič) cez kábel po pripojení mobilu tiež nič. Celý panel pre prácu so stanicami hlasitosťou, koliesko pre ON/OFF rádia vôbec nereagovalo pozeral som poistky pod kapotou taká skrinka hneď po pravej ruke ale poistku na rádio/audio som tam nevidel. Pokiaľ ste sa s niečim takým streli resp. existuje niekde poistková skrinka na rádio niekde inde a viete poradiť budem rád.
Reklama
 

soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Panel pre prácu s rádiom

Příspěvek od soban »

Ano je.

Třeba kouknout na pojistky, většinou se uvolní ty v tom združeném držátku - tam je pojistka audio. (co kouknout do návodu co jsi dostal).

Jinak pojistky jsou na místě řidiče u levé nohy pod plastovým krytem, odklopit a tam jich je......

Skontroluj jako první ty v tom žlutém držáčku - skus je pro začátek domáčknout, podle uživatelů rády vylézají a strácí kontakt.
MadPeter
Příspěvky: 2
Registrován: 28 dub 2013, 14:52

Re: Panel pre prácu s rádiom

Příspěvek od MadPeter »

Presne akurát som to bol urobiť tá nazvime ju multipoistka ROOM/AUDIO 10/20 bola asi zle zasunutá vytiahol som zasunul a beží zase všetko ďakujem a dobrá foto v manuále to bolo tiež ale toto mi povedalo predsa len viac. Ďakujem ešte raz a prajem pekný deň.
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Panel pre prácu s rádiom

Příspěvek od soban »

Někdo tu psal že je z toho žlutého držáku vytáhl a vložil přímo, jsem je ještě venku neměl tak nevím zda to jde, pak by neměly tak lehce vypadávat.
Odpovědět

Zpět na „i20 Elektronika“