Držák telefonu

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
kombajnista
*
Příspěvky: 60
Registrován: 23 úno 2013, 16:29

Držák telefonu

Příspěvek od kombajnista »

V ceníku příslušenství je držák telefonu za cca 500 peněz. Má ho někdo? Je možnost ho nafotit, případně aspoň sdělit, jak je řešený. Je předpokládám na víc typů telefonů, nebo?.. Pokud je někdo spokojen s jiným, budu rád za tip. Nechci ten na sklo, to je tragedie..Slunce v duši :wink:
Nejkvalitnější SUV na zeměkouli
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Držák telefonu

Příspěvek od FISHkaa »

to je zbytečné ne? Koupíš druhovýrobu (většinou stejnou). Jenom na tobě záleží kam ho chceš dát. Já ho např mám vlevo od volantu přisátý na skle...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
iluzone
*
Příspěvky: 22
Registrován: 03 led 2013, 11:13

Re: Držák telefonu

Příspěvek od iluzone »

Myslim ze jeho pointa je aby drziak nemal prisaty na skle.

Ja som kupil minule Xstand Go pre iPhone. Ten je tiez mozne upevnit na sklo, ale taktiez ma nalepky pomocou ktorych ho dokazes upevnit hocikde na pristrojovu dosku (0:58 vo videu). Ja som hladal stojan (pre iPhone) ktory sa da upevnit aj inde ako celne sklo. Ked som ho skusal pripevnit tou prisavkou na pristrojovu dosku, tak to tam nedrzalo koli texture plastu. A zas ta hladka cast nad radiom bola pre tu prisavku prilis hladka a klzalo sa to na nej. Takze som nalepil jednu z tych nalepsiek na hladku cast nad radiom a drzi to tam super. Skus pozriet po niecom podobnom.

Pre aky telefon hladas stojan?
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Držák telefonu

Příspěvek od FISHkaa »

Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
kombajnista
*
Příspěvky: 60
Registrován: 23 úno 2013, 16:29

Re: Držák telefonu

Příspěvek od kombajnista »

Díky hoši. Je to jak jsem psal. Na sklo to nechci. Je to daleko a chci to mít víc po ruce. Když bude př idelší jízdě potřeba dobíjet, aby byl kabel co nejblíže zapalovači. O tom Broditu vím a je to super řešení, ale taky docela drahé. Na tu konzoli je potřeba ještě samotný držák, který ale potřebuju univerzální.. Napsal jsem jim dotaz, tak uvidíme.. Zajímalo mě právě, jak vypadá ten "origo". Kdyby byl řešený takhle, beru hned..I ten co postoval kolega iluzione nevypadá nejhůř. Bohužel (nebo bohudík :mrgreen: ) nemám IPhone..
Nejkvalitnější SUV na zeměkouli
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Držák telefonu

Příspěvek od XMira »

Mám ten, co FISHkaa. Jen vpravo od volantu. Vyšel akorát tak, že nepřekáží pohledu na ovládání rádia. Je z pevného, přesně zpracovaného plastu. Rozdíl oproti čínským přísávkám je hodně znát. Neklepe se, nevibruje....
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
ParnosCZ
*
Příspěvky: 85
Registrován: 06 led 2013, 17:02
Bydliště: Gablonz a/N

Re: Držák telefonu

Příspěvek od ParnosCZ »

jjj ja osobne nakupuju v Sunnysoftu uz dlouho a do kazdyho auta tam kupuju drzaky.
Škoda 100 L
Dacia
Lada Niva
Felicia Combi 2X
Opel Astra G
Opel Vectra GTS C
Kia Sorento 2003(bohužel to nejhorší, co jsem měl)
začátek léta 2013 ix35 2.0 benzin 4x4 Trikolor
mezi tím mnoho zkušeností s BMW a Oplem
Jinak různé CItroeny atd..........
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Držák telefonu

Příspěvek od mkarais »

BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
kombajnista
*
Příspěvky: 60
Registrován: 23 úno 2013, 16:29

Re: Držák telefonu

Příspěvek od kombajnista »

Díky všem za rady.. Dnes jsem byl u Hjondé v servisu skrz seřízení LPG a tak jsem se chtěl informovat, jak je řešený držák. Na dotaz, jak jimi nabízený produkt vypadá, mi nebyl ani jeden ze tří prodejců schopen odpovědět :-k Někam zavolat, případně napsat, kde by jim to sdělili prý nelze, leda objednat ho. :roll: Problém je, že když by ho objednali, musím si ho i koupit ](*,) . Prodávat něco, co ani nevím jak vypadá.. hmm..slušný oddíl :mrgreen: Řeším teď ten Brodit, dám echo, jak jsem dopadl..
Nejkvalitnější SUV na zeměkouli
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Držák telefonu

Příspěvek od petr.s »

Je pravdou, že u prvního příspěvku k tomuto tématu jsem se divil, že to někdo řeší, když to tak skvěle funguje, aniž bych vyndal telefon z kapsy nebo odjinud. Ale ouha, čím více jezdím a telefonuji, přišel jsem na to, že nejenom přijímání hovorů, ale že občas je třeba i číslo vytočit. A to je teprve problém, dostat telefon z kapsy. Takže držák asi dobrá věc a začínám o něm také uvažovat.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Uživatelský avatar
kombajnista
*
Příspěvky: 60
Registrován: 23 úno 2013, 16:29

Re: Držák telefonu

Příspěvek od kombajnista »

Jak píše Petr, občas se i volá a tady je kámen úrazu. Navíc mám v tydlifonu i navigaci..Držák od Broditu dnes dorazil a už je namontovaný. Fotit jsem nic nefotil, nebylo co. Práce na 2 minuty i s odmaštěním ploch. K té konzoli jsem dokoupil univerzální držák od Sunnysoftu, ten se pak na ni nalepí. Konzole je i pojištěna oboustrankou tam, kde se dotýká palubky. Jsem naprosto spokojen, je to přesně to, co jsem hledal. :wink:
Nejkvalitnější SUV na zeměkouli
Radek_ix_35
*
Příspěvky: 24
Registrován: 11 bře 2011, 14:13

Re: Držák telefonu

Příspěvek od Radek_ix_35 »

kombajnista píše:Jak píše Petr, občas se i volá a tady je kámen úrazu. Navíc mám v tydlifonu i navigaci..Držák od Broditu dnes dorazil a už je namontovaný. Fotit jsem nic nefotil, nebylo co. Práce na 2 minuty i s odmaštěním ploch. K té konzoli jsem dokoupil univerzální držák od Sunnysoftu, ten se pak na ni nalepí. Konzole je i pojištěna oboustrankou tam, kde se dotýká palubky. Jsem naprosto spokojen, je to přesně to, co jsem hledal. :wink:
Ahoj, můžu poprosit o info/fotku jak jsi s uchycením držáku dopadl? Pořídil jsem si ho taky, zkusil jsem ho naklapnout jen zkušebně "nasucho" ale mám dojem že v místě přilepení na palubku (jakoby 100% nedoléhala) se bude trochu šponovat a za čas odpadne. Díky
Hyundai Tucson NX4 1.6 T-GDI Smart 4x2 110kW SUNSET RED
Hyundai ix 35 1.6 GDI Classic, Infra Red
Hyundai Matrix 1.6
Daewoo Nexia
Opel Kadett 1.6
Škoda 110 L
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Držák telefonu

Příspěvek od petr.s »

To kombajnista: Taky bych rád viděl, jak to vypadá v autě. Možná i nějaký odkaz odkud jsi to kupoval a je to univerzál nebo na jeden telefon?
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
chorche
*
Příspěvky: 21
Registrován: 01 led 2012, 17:26

Re: Držák telefonu

Příspěvek od chorche »

Já tak dlouho přemýšlel jaký držák koupit, až jsem nakonec koupil pouzdro na mobil, které slouží i jako stojánek. Normálně to postavím dolů do přihrádky co jsou vstupy usb apod. Navigace funguje i na tomto místě perfektně. Asi záleží na tom jaký je chip v telefonu, ale zkoušel jsem tam už tři a žádný z nich neměl problém navigovat. No a když chci volat, tak použiju tlačítko na volantu :D
:hyu: IX35 1.6 GDI Comfort
Uživatelský avatar
kombajnista
*
Příspěvky: 60
Registrován: 23 úno 2013, 16:29

Re: Držák telefonu

Příspěvek od kombajnista »

petr.s:Držák je uni pro telefony šířky 59-89mm. http://www.sunnysoft.cz/zbozi/124PHR-04 ... 10-46.html . Konzole je tu http://www.sunnysoft.cz/zbozi/122PBR-85 ... ro-eu.html
Radek: Nějaké pnutí tam asi bude, ale myslím, že ta oboustranka to bude jistit v pohodě. Zkoušel jsem s tím trochu lomcovat a drží to v pohodě. Když to ta jejich páska neudrží, mám svoji ověřenou od Pattexu. Ale myslím, že to potřeba nebude.
Chorche: to je taky možnost. Osobně bych se asi nechtěl na navigaci koukat někam dolů. Hlasové vytáčení jsem vzdal. Nemám na to nervy. Jednou to funguje v pohodě, někdy už jsem na tu anglickou paní sprostý a nadávkama, když mi po 6 řekne pardon, nešetřím. [-X :lol:
Přílohy
2013-06-13 09.42.22.jpg
2013-06-13 09.42.22.jpg (48.34 KiB) Zobrazeno 5057 x
2013-06-13 09.39.29.jpg
2013-06-13 09.39.29.jpg (59.01 KiB) Zobrazeno 5057 x
2013-06-13 09.39.05.jpg
2013-06-13 09.39.05.jpg (72.35 KiB) Zobrazeno 5057 x
Nejkvalitnější SUV na zeměkouli
Odpovědět

Zpět na „ix35 Interiér“