Co bych měl vědět o Scoupe???

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

wilsg
*
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2006, 19:50
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Co bych měl vědět o Scoupe???

Příspěvek od wilsg »

Zdravím všechny.Zítra si jedu asi 390 km pro snad svoje budoucí SCOUPEčko a nemůžu se dočkat.Tak doufám že mě napíšete něco co bych o tomto krásném autíčku měl vědět.Zatim co sem se tu dočetl tak si nemůžete vynachválit :D .Doufám že to bude stejné aj u mojého Scoupe protože bych nerad jel necelých 400 km zbytečně pro nějaků herku :x ...Se už nemůžu dočkat tak mě pište na co se mám připravit a na co se mám těšit...

Děkuju 8)
Reklama
 

LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

Já Ti moc neporadím, ale taky si jedu zítra pro moje skoupečko. Já snad dneska nebudu spát :lol:
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

bacha hlavne na korozi zadnich lemu, okraju strechy okolo zadniho a predniho okna, sibru.. nebejva to ale nikterak vazny!

zkontrolovat doporucuju hlavne tlumice, ty bejvaj drazsi, kor ty predni! jinak vse ostatni jak u beznyho auta, zadny velky zavady a ceny spotrebnich veci jsou naprosto suprovy kdyz vite kde nakupovat (ptejte se zde) ;)

btw. za kolik je kupujete a kde? :wink: jen tak pro zajimavost..
wilsg
*
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2006, 19:50
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wilsg »

Ty mě vykáš???No tak to sem ještě neviděl.Já mám 19 a strašně nerad když mě někdo vyká....Tak prosím TYKAT :roll: !!!



Valím si pro to do Chomutova z Veselí nad Moravou...ccc 390 km :x ...Tak doufám že mě ho do té doby nikdo neukradne.Stojí necelých 40 000 r.k. 1995 a ma nahrkane necelych 137 000 km.Tak si myslím že by to mělo ještě nějaků chvilku vydržet...



Jestli si ho dovezu tak sem dám informace a foto abyste mě ho mohli zhodnotit
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

On se ptal vas dvou, Tebe a toho druhyho...ja to mam do Chomutova 55km:) tak at dobre pokoupis...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
wilsg
*
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2006, 19:50
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wilsg »

Tak dik za vysvětlení.Aspoň sem zase o něco chytřejší :wink: ...Už se těším na ty vaše srazy jestli si ho teda pořídím a jestli budu pozvaný tak se na nějakém určitě ukážu 8)
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

Tak hodne stesti pri koupi,at je to nejakej dobrej model,akorat tu dalku ti nezavidim,to ja to mam do chomutova 13km.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

wilsg píše:Ty mě vykáš???No tak to sem ještě neviděl.Já mám 19 a strašně nerad když mě někdo vyká....Tak prosím TYKAT :roll: !!!



Valím si pro to do Chomutova z Veselí nad Moravou...ccc 390 km :x ...Tak doufám že mě ho do té doby nikdo neukradne.Stojí necelých 40 000 r.k. 1995 a ma nahrkane necelych 137 000 km.Tak si myslím že by to mělo ještě nějaků chvilku vydržet...



Jestli si ho dovezu tak sem dám informace a foto abyste mě ho mohli zhodnotit
hlavne pozor at je to opravdu faceliftovana verze, tzn. takovy ty mensi svetla a zadni bez mrizek ;) casto jsem videl "1995tky" co byli ve skutecnosti 1989tka klido :cry:

jinak rady hnedle po koupi je dobry:

- vymenit vsecky remeny a kladku (GATES + TIMKEN v autokelly
- olej + filtr (podle predchoziho maj. 10W40tku nejspis, ja osobne REPSOL)
- kontrola brzd a prip. vymenit co uz nebude v pohode
- brzdovka, chladici kapalina, servokapalina, olej v prevodovce (ma se delat po 120ti tis ale kazdej na to sere a muzu jen doporucit)
- svicky (BOSCH FRxxxx nevim presne ale proste ty 4 bodovy)
- zkontrolovat vicko a palec rozdelovace (450,- stojej prip. novy na mjauto.cz)
- vomrkat ty tlumice, loziska

:idea: pokud bude zrat olej je to jasna vec (pokud nebude ale kourit jeste) - gufera na ventilech (450,- + prace a kdyz uz tak rovnou vymenit tesneni pod palici, viko ventilu)

:idea: v pripade ze bude nakej problem s motorem nez davat prachy v autorizovanym servisu kde to jen pichnou na VAG a prohlidnou pamet zavad doporucuju promerit cidla a dat to nakymu sikovnymu motorari


ale taky zalezi jak moc se o to chces starat, takhle to delam ja a auticko slouzi spolehlive, ikdyz ted vypada opet jak trhan po tom najezdu kurev zlodejskejch a dalsich smolnejch situaci ktery se mi posledni dobou lepili na paty :cry:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:On se ptal vas dvou, Tebe a toho druhyho...ja to mam do Chomutova 55km:) tak at dobre pokoupis...
presne taak, ptal jsem se rovnou obou ;) jinak taky preju stastnou ruku, pokud to nebude zanedbany auto (stava se v cechach casto, pac ma nizkou porizovacku a do takovejch aut uz lidi nedaj skoro ani novej olej) tak ho zacnes milovat jako my :)

p.s.: neni to tenhle tuning? jestli jo tak na to extra bacha pac ty votunidla dostavaj strasny cocky, at je tu studeny nebo ohraty hlava nehlava hlavne ze jsou machri pred diskarnama a tohle vypada jako presne ten pripad :roll: taky bych sundal potah volantu a zkontroloval miru opotrebeni, tohle je typicky maskovani ohmatanyho vence a tim padem hodne km.. :!: :!: drzim palce!

http://tipcar.cz/karta/Hyundai/11579264 ... 072259.htm
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

Já to mám do Chomutova taky asi 20km, ale pro autito si jedu do Prahy. Je to rok 93, částka je směšná, ale zatím si jí nechám pro sebe. Majitel má prý finanční krizi, tak uvidim. Říká že není vůbec rezatý a interiér jako nový, prý opravdu pěkný kousek. Jediná závada je, že má prasklou přužinu předního tlumiče. Tak rovnou pár dotazů:
1) Předpokládám, že s tím mohu odjet (alespoň on to říká).
2) Pokud je prasklá pružina, je potřeba měnit celý tlumič, nebo jen tu pružinu?
3) Pokud by mi dal někdo odkaz na nějakou prodejnu s přiměřenýma cenama, byl bych vděčný.
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

co? dojet na praskly pruzine? a jeste predni? To se mi nejak nezda, dyt to je to jediny co to auto drzi nad silnici. Jinak se da vymenit samotna, ale musi ven cela soustava i tlumicem (mc.pherson). Bacha at ti pero nerozbije hubu, musis mit stahovaky.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no ta cena je opravdu hodne podezrela! nasel jsem ten inzerat (google rulez) a nejak se mi to nezda, bud hodne opatrny, a kdyz uz tak pak nenadavej na hyundaie jako to pak mnozi delaj, mrkni na inzerci a stoji kolikrat i 3x tolik! :wink:
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

Já vím, kolik stojí normálně. Celý to prolezu, ale jsem lajk, takže zkouknu co můžu. Je tu taky možnost, že je to kradený.
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

mrkni na web www.mvcr.cz tam maj evidenci kradenejch vozidel. ale pochyboval bych o tom, hyundai se moc nekrade a scoupe by kradl asi jen blazen kdyz jich tu je tak malo, a nejsou zrovna moc drahy, to by asi za ten risk nestalo.. :lol:
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

Tak já si pro něj jedu, pak napíšu, jak jsem dopadl. Snad to vyjde :(
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“