Schema el.zapojenia H1

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
spyder4
Příspěvky: 4
Registrován: 27 lis 2013, 20:33

Schema el.zapojenia H1

Příspěvek od spyder4 »

Zdravým vás mam doma 2 H-1 jedna je 2,5 CRDi 103 KW a druha je 2,5 TD 73 KW som sni mi veľmi spokojný až na tu dva a polku robím na nej menšie úpravy. Na 2,5 mi odišla kľuka tak som si poriadil pajero a vymenil som motor i z prevodovkou (povodne bolo auto zo zadným náhonom a manuálnou prevodovkou) teraz tam mam 4x4 automat ale potreboval by som schému el. zapojenia z hyunadaia H1 2,5 TD R.V 2000 73 KW ak ma niekto k dispozícii budem rad ak sa podeli o schému. Môj e-mail je skovajsal@gmail.com ďakujem
Reklama
 

Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Schema el.zapojenia H1

Příspěvek od oltcitak »

niekde som sem daval link na stiahnutie elektrickeho manualu,pohladaj,a zaujima ma ako si to zmenil z toho Pajera,ved zadokolka ma uplne inak predne ramena a tusim aj iny poloram na kasni......mas nejake fotky od spodku? Odkial si? To by som si rad pozrel aj osobne..
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
spyder4
Příspěvky: 4
Registrován: 27 lis 2013, 20:33

Re: Schema el.zapojenia H1

Příspěvek od spyder4 »

mne zatial vsetko pekne pasuje nic som nemusel posuvat ani menit a predna naprava je original len mi chyba este prave rameno ale to pozhanam z galopera a inac je vsetko rovnake trebalo len predlzovat kabelaz lebo pajero bolo anglicke takze nepasovala kabelaz a taktiez kardany a tipujem ze bude hotovy niekedy v januari kedze nemam vela volneho casu kvoli praci a makam nanom len v soboty. ram presne pasuje len drziak motora musi byt z hyunadaia. v priebehu buduceho tyzdna pridam nejake foto... a nevies nahodou aka to bola tema aspon priblizne
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Schema el.zapojenia H1

Příspěvek od oltcitak »

"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
spyder4
Příspěvky: 4
Registrován: 27 lis 2013, 20:33

Re: Schema el.zapojenia H1

Příspěvek od spyder4 »

zdravym ta takze po dlho trvajucej praci na mojej h-1 sa blizim k vysnivanemu koncu nakoniec tam bolo viac prace ako sa cakalo vyrabali sme a navrhovali vlastny drziak motora upravovali sme riadenie no zatial vsetko pekne pasuje a zapada to doseba ako puzzle mam uz nejake fotot ako to momentalne vyzera takze ak zajtra vyjde cas dohodim ich tu aby si mal nejaku predstavu... toho tyzdna idem objednat kardani a hned jak pridu chcem startovat takze potom hodim aj video zo startu a ako vsetko sape... zatial dakujem za pomoc
Odpovědět

Zpět na „H1 Van / Bus / Truck“