Zelené Coupé

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
mikour
Příspěvky: 2
Registrován: 01 bře 2014, 14:56

Zelené Coupé

Příspěvek od mikour »

Ahoj,

zatím ještě Hyundaiákem nejsem, ale hodně mě zaujalo tohle Coupé http://www.sauto.cz/osobni/detail/hyund ... oFrom=list a chtěl jsem se zeptat, jestli ho tu někdo nezná? Všechno vypadá až moc dobře, tak jsem trochu podezříravej :-) A pak ještě, jestli se na to dají v Praze a okolí shánět díly (ideálně z vrakovišť) a jestli mi to tu i někdo spolehlivě opraví (krom předražených origo servisů)? Fórum jsem samozřejmě pročítal a několik zmínek jsem našel, ale ne všechno je aktuální.

Předem díky,

Michal
Reklama
 

Uživatelský avatar
metalkodl
*
Příspěvky: 46
Registrován: 22 zář 2011, 18:06
Bydliště: Orlické hory

Re: Zelené Coupé

Příspěvek od metalkodl »

Zdar. No nejsem odborník na coupe, ale také se mě to zdá malinko .... no... uvádí to, co tam dle mého není. EDS ? - newím co to teda je, ale řekl bych, že to coupe nemaj. ESP .... dle mého také ne... ASR...? to teda newim. Coupecka mívaj TCS..... to je taky kontrola trakce. Je tam napsaná spousta pindů..... posuvné sedačky atd....? to je snad jasný. Vyhřívané čelní sklo..... :-) maximálně od topení. Jinak určitě ně. Z fotek není přesně vidět interier, jak je omrdanej volant atd....

Dle mého: Jako z fotek to docela jde, cena taky normální.

Sehnat díly není nějaký větší problém a servis je jako u jiných aut. V Praze je i vrakoviště přímo na Hyundaie, takže toho bych se nebál.
Hyundai Coupe 2,7 V6, r.v. 2002
Uživatelský avatar
metalkodl
*
Příspěvky: 46
Registrován: 22 zář 2011, 18:06
Bydliště: Orlické hory

Re: Zelené Coupé

Příspěvek od metalkodl »

Průměrná spotřeba co tam uváděj je taky blbost. Počítej tak 10 - 12 / 100 při normálním jezdění. Pokud město, tak tě 2,7 sežere.
Tak jako tak do toho budeš muset min. 10tis. dát, aby bylo auto v dobrem stavu. Taky nezapomen počítat s rozvody.
Jestli se pojedeš na něj mrknout, tak se mrkni na zadní podběhy a k přechodu k zadnímu nárazníku. Tam coupe rádi hnijou.

Skoro u každýho auta co se prodává něco najdes a na fotkách vypadá i sračka kolikrát dobře. První jsem měl z bazaru:
1) technik říká vše super - realita - nesel zadni sterač, nešlo jedno stahování okna, zadní brzdy orezlé, žádná výbava (hever, atd...) uvolněné šrouby sedaček... to jsem našel, a pak na pumpe jsem zjistil, že je ulomená zpátečka z palivového čerpadla a benál mě chcal na zem.
2) druhé od Fyz. osoby - fotky super, podle něj vse perfektni.... a na míste jsem zjistil že to napicu brzdi ( nakonec to byl KO zadní brzdič), že je zaseklé střešní okno,....... a bohužel pro mě již bylo šero..... až doma jsem si všiml,že se na 2 místech oběvují drobounké kytičky.

Tak snad budeš mít kliku.
Hyundai Coupe 2,7 V6, r.v. 2002
mikour
Příspěvky: 2
Registrován: 01 bře 2014, 14:56

Re: Zelené Coupé

Příspěvek od mikour »

Díky moc za info! Měl bych to spíš na občasný ježdění, takže s tou spotřebou bych snad i dokázal žít :-)

Kdybych se na to jel podívat, doporučili byste mi nějaký servis v Brně, kam to odvést na kontrolu?

Předem díky.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“