problem se startovanim

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
pacer
Příspěvky: 1
Registrován: 12 kvě 2014, 20:18

problem se startovanim

Příspěvek od pacer »

Dobry den, pratele, mame trajeta 2.0 crdi, 2004, najeto 170tis. koupeno z rakouska pred 5 lety, pred 2 rokama zacal v zime spatne startovat, ale neprikladal jsem tomu vahu, bylo totiz -20, tak jsme vymenili "zamrzly" palivovy filtr, par mesicu to bylo ok. Pak se problem opakoval, ale uz nebylo -20 ... vymena zhavicich svicek. Aby toho nebyo malo, tak loni repas prevodovky. A letos opet nestartuje ... (zapomnel jsem ze tam byla i vymena baterie) ... takze vesele toci a nic, tedy obcas naskoci, ale pro rodinku nepotrebuju takovou ruletu, potrebuju trochu jistoty, ze se dostaneme do nebo ze skolky. V mistnim servisu, se kterym jsem byl doted celkem v poho, tak si uz nevedeli rady a bohuzel si nevedeli rady ani v okolni Huyndai specialce (Radikovice u HK - p. Donat). Diagnostika nic neukazuje, vymena cidla klikove hridele a "vycisteni" cidla tlaku paliva take nezabralo. Jsem opravdovy automobilovy laik, ale ptam se, jestli nahodou nema podobny scenar, popr. jeho reseni. Diky
Reklama
 

miro13
**
Příspěvky: 135
Registrován: 29 črc 2009, 11:14
Bydliště: Humenné

Re: problem se startovanim

Příspěvek od miro13 »

Keď otočíš kľúčikom zapaľovania, nabehne ti kontrolka imobilizéru na prístrojovke?
Trajet 2.0 CRDI 2003
Škoda Forman
Lada 1200
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: problem se startovanim

Příspěvek od mikodim »

Aký to ma rozvod? retaz alebo remen? Mali sme pripad ze bol problem zo starovanim ked bol remen o 1 zubok preskocený, ale bol to uplne iný motor.. :-k
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
Odpovědět

Zpět na „TRAJET“