Antireklama

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Basstl
Příspěvky: 3
Registrován: 29 led 2015, 10:38

Antireklama

Příspěvek od Basstl »

Taky vám tak strašně vadí reklama na Hyundai?
Reklama na auto by podle mě měla být hezká, ukázat přednosti auta, hezký design, jízdní vlastnosti atd.
Jediný co vnímám z reklamy na Hyundéééé je agresivita zaměřená proti Škodě.
Myslím si, že na většinu lidí působí tak, že jestli někdy o tom autě uvažovali, tak je to zase rychle přejde...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Antireklama

Příspěvek od Mexican »

ja mam Hyundai rad ale skutocne mi ceska reklama na i20/i30 a ix35 neskutocne lezie krkom
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Antireklama

Příspěvek od Richard555 »

Mám podobné pocity a vůbec se mi nelíbí to agresivní srovnávání s Mladoboleskavskou automobilkou a s naznačováním, že koupí I20 se všichni snad poserou blahem....... nebojte se nic takového nenastane, akorát myslím že Hyundai nakonec odradí spoustu zákazníků a utře nos.....
Podotýkám, že nejsem příznivcem škodovek, ani ne tak pro jejich spolehlivost, či nespolehlivost, ale nelíbí se mi cenová politika domácí automobilky vůči domácím zákazníkům.
Jistou dobu jsem měl Felicii, teď to spěje k tomu že v rodině přibude Fabia.... nemám s tím problém. Auto hodnotím podle jeho užitku vzhledem k ceně a je mi jedno o jakou značku se jedná, Jezdil jsem s s 3 Moskvičema, pak Mitsubishi, Pontiac, Felicie, Mondeo, Nubira, Tacuma...... to jen aby bylo jasné, že to co píši výše i dodržuji..... ale opravdu vždy budu hodnotit cenu a užitek, protože auto se již stalo běžný spotřebním zbožím.....
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Uživatelský avatar
Linux
**
Příspěvky: 143
Registrován: 15 črc 2014, 09:27
Bydliště: Poběžovice/Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Linux »

Reklama je hrozně laciná, abych pravdu řekl, tak se za ni stydím...
Hyundai i30 kombi, paket parking, weekend, barva Aqua Blue, 07/2014.
Co ještě mám:
Tabant 601 S 1971
Trabant 601 de Luxe 1989
Trabant 601 S 1989
ČZ 125 Sport 1964
Jawa 50 typ 20 1968
Suzuki Ignis 1.3 VVT, červená, 2004
Uživatelský avatar
mnkk
****
Příspěvky: 1315
Registrován: 04 srp 2010, 16:33
Bydliště: Československo

Re: Antireklama

Příspěvek od mnkk »

Hoši, musite pozerať slovenskú TV. Graficky totožná reklama s iným textom a všetko je tak ako má byť.
Santa Fe 2,2 CRDi 143kW TM
ex
i30 1,4 cvvt 80kW LPG FDh
H1 Tour 2,5 CRDi 125kW TQ
Santa Fe 2,2 CRDi 147kW DM
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Antireklama

Příspěvek od black_sheep »

Přesně jak to tady někdo zmínil. Když vidím tu reklamu u někoho, kdo si mě pamatuje jako fanouška Hyundai (ačkoliv spíš jen S-Coupe a Coupe), tak se za to stydím. Je to ostudný, trapný, lživý.

Osobně bych si Hyundai nekoupil hlavně kvůli tomu marketingu, co z toho dělají a všichni zasvěcení do aut ví, že to jsou kecy. Totálně mě to znechutili. V mém okolí to tak vnímá pousta lidí.

Bohužel, masáž spotřebitelů podle mě funguje dobře, protože jsem nabyl dojmu, že obecně jim reputace stoupá.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Basstl
Příspěvky: 3
Registrován: 29 led 2015, 10:38

Re: Antireklama

Příspěvek od Basstl »

Jsem rád, že to tak necítím sám.
Automobilce to spíš uškodí.
Hyundai nemám a asi nikdy mít nebudu, ale po tom, co začali navrhovat a vyrábět auta v Evropě, jsem byl rád, že tu je další výrobce solidních a nepředražených aut.
Teď už si to nemyslím, ta jejich politika to u mě totálně zazdila.
Začalo to změnou výslovnosti značky, pro čecha téměř nevyslovitelné. Navíc nikdo přesně neví, jak to správně vyslovit.
Pokračovalo to tím, co nutí dělat dealery a úplně to pohřbila lživá, agresivní reklama.
Uživatelský avatar
msifa
**
Příspěvky: 168
Registrován: 21 říj 2014, 09:03

Re: Antireklama

Příspěvek od msifa »

Ta reklama je k pláči :cry:
Vrchol nevkusu a trapnosti.
Ale sebevědomí Hyudai nechybí - ty ceny u nové i20 jsou celkem mimo.
Uvidíme jak půjde nová i20 na dračku.... :-k
Hyundai i30WG, 1,6 MPI, Trikolor + komfort, satin amber
Renault Grand Modus 1,2 TCE
Škoda Octavia IV 2.0 TDI DSG (pracovní stroj)
ex-auta
Renault Espace 2.0 16V
Toyota Corolla 1,4 XLI
Citroen BX 1,4 TGE
Fiat Ritmo 2.0 - Abarth
Škoda 1100 MB
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Antireklama

Příspěvek od milda h »

:oops: Hold na českém zastoupení šíkmookých jsou pubertální deb.... . :cry: :cry: :cry: Co jiného k tomu dodat :!: :?: :oops:
Mě se to také vůbec nelíbí, je to ubohé :(
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Antireklama

Příspěvek od mmv »

na aktuálně.cz to vcelku napsali správně
cituji:
... I když to v televizní reklamě, která propaguje novou generaci malého rodinného vozu i20, přímo nezazní, z komentáře jednoznačně vyplývá, že korejská automobilka chce tento svůj nový produkt vyráběný v Turecku srovnávat s novou generací mladoboleslavské Škody Fabia....

pár kolegů z práce (případných zákazníků) si totiž myslí, že I20ka se vyrábí v Nošovicích

tvspoty
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
jenik.ko
*
Příspěvky: 28
Registrován: 20 zář 2014, 10:54

Re: Antireklama

Příspěvek od jenik.ko »

Trapné a na blití.Bohužel je to obrázek vedení :hyu: v ČR a to hlavně generálního V.V.
Hotové,vyřízené.
Basstl
Příspěvky: 3
Registrován: 29 led 2015, 10:38

Re: Antireklama

Příspěvek od Basstl »

Tak kritika asi k něčemu byla... dnes jsem slyšel pozměněný text reklamy. :-)
Místo : váš soused z Boleslavi bude táákhle malý", tam je "váš malý soused bude ještě menší". Narážka je to sice podobná, ale už není jednoznačná...
severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Antireklama

Příspěvek od severtom »

Hm, proč to řešíte? Stydět se za reklamu značky? Navíc vypuštěnou dávno po tom, co jste si auto vybrali?
Nevidím v tom logiku ani smysl. Naopak: český národ si většinově pořizuje škodovky, proto je nutno cílit na tuto skupinu zákazníků.
Nemá smysl stavět reklamu tak, jako že "Mercedes je kvalitní auto a H taky" nebo "Porsche je kult a H taky" nebo "Impreza jezdí ostře a s H můžete tak" :) Sice to vše je zčásti pravda, ale v reklamě nepoužitelné.
Na reklamu nečumím, jen jsem si přečetl začátek diskuse.
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Antireklama

Příspěvek od mmv »

stydět se za věci která neovlivním, je zcela normální - přirozrné, klidně lidé můžou žíct ... stydím se za to že jezdím v autě značky hyundai, stydím se za svého prezidenta, stydím se ... atd,
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Antireklama

Příspěvek od petr.s »

Ať je to jak je to, přece nepřestanu mít rád svoje auto jen proto, že se mi nelíbí nějaká přiblblá reklama a politika :hyu: je přinejmenším poslední dobou podivná.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Odpovědět

Zpět na „Pokec“