ABS

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Sharki
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 zář 2013, 13:18
Bydliště: Kraslice

ABS

Příspěvek od Sharki »

Mazdar Elantáci,mám elantru 2003, zjistil jsem díky rozvícenému ABS popraskané děrované kotoučky na předních kolech.Údajně se musí měnit celé poloosy, jsou nalisované??? Ještě k tomu mě po chvilce začne svítit červené světlo jako zatažená ručka i když je uvolněná. Mám trochu bobky co to může způsobit.Oželím nefunkční ABS, ale ta brzda z vykřičníkem mě děsí. Poradíte, co hrozí? Moc díky Sharki
Reklama
 

jaroslav5
**
Příspěvky: 345
Registrován: 09 led 2011, 15:33
Bydliště: Dolný Kubín

Re: ABS

Příspěvek od jaroslav5 »

Nie je tá kontrolka združená pre ručnu brzdu a hladinu brzdovej kvapaliny? Skontroluj hladinu kvapaliny a aj spínač kontrolky na ručnej brzde. Kružok ABS by sa mal dat vymenit samostatne bez toho aby si menil celu poloos. Ak auto brzdí normálne a ručná brzda po zatiahnutí drží,jazdi normálne dalej.
Hyundai Accent LC 1,3í 12V 63kw r. v. 2005
suzuki sx4 1,6 GS 4x4 SE-SNOW Outdoor Line r.v.2011
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: ABS

Příspěvek od 69pavel »

krouzky dostane koupit samostatne akorat potrebujes vedet pocet zubku a prumer krouzku(vnitrni),v servisu ti sice budou tvrdit celou poloosu ale na ty kecy nedavej
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Sharki
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 zář 2013, 13:18
Bydliště: Kraslice

Re: ABS

Příspěvek od Sharki »

Chlapáci, moc díkec, nemáte někdo rozměry z Elantry 2003 1,6 79Kw. Mám několik možností za různé ceny těch kroužků. Jinak mě čeká demontáž a přeměření, což teď dělat na sněhu se mě pravda moc nechce. Budu moc vděčnej.Sharki
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“