Dodatečné přidání paketu

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Dodatečné přidání paketu

Příspěvek od Malli »

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda-li má někdo zkušenosti s dodatečným přidáním paketu u modelu i40 ( počítám že bude platit u všech modelů).

Příklad - pořídím si I40 s paketem style s barvou která mi vyhovuje a za zajímavou cenu ( např. předváděčka), ale rád bych model doplnil o paket premium.

Zajímá mě zda-li je toto možné a na kolik vychází přidání paketu. Vzhledem k tomu že vůz již obsahuje paket style, tak by byl pouze doplněn o věci z paketu premium ( standardně je součástí paketu premium i paket succes a style).

Pokud má někdo s tímto zkušenosti, rád se poučím.

Předem díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Dodatečné přidání paketu

Příspěvek od idam.i »

Skúsenosti s tým nemám,ale obávam sa,že to bude dóósť ťažké.A skoro určite aj ekonomický nevýhodné. :roll:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
mihlit
**
Příspěvky: 303
Registrován: 07 říj 2014, 22:58
Bydliště: Brno

Re: Dodatečné přidání paketu

Příspěvek od mihlit »

To jsem chtěl ještě před koupí u své i20. Odpověď byla, že to nejde. Když jsem si tam pak něco přidával sám, bylo to dost náročné protože třeba i hlavní kabelový svazek tam na to nemá dráty. Kdyby ho chěli v servisu měnit, tak to je tolik práce, že by ses asi nedoplatil. Obdobně ty lepší díly platíš jen rozdílovou cenu, ale u "použitého" auta bys musel cenu zaplatit celou, jelikož původní díl od tebe by stejně nemohli použít. Například zadní světla obyč / led. Některé věci tam doplnit jdou, ale za hoooddně peněz.
ix20 2019- 1.6/92kW Trikolor Club White Sand
i20 2014-2019 1.2/64kW Family Start Baby Elephant
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Dodatečné přidání paketu

Příspěvek od Malli »

Ahoj,
hmm to mě trochu mrzí i vzhledem k tomu že si člověk do auta nemůže dát výbavu přesně podle svých představ, ale musí se držet paketů (mně by vyhovoval třeba paket style, ale rád bych kožené čalounění), navíc konkrétně výbava premium není tak běžné zboží a tedy i předváděcí vozy nejsou tak hojné, takže je obtížné nají v této sekci ideální sestavu ( požadovaná barva, převodovka manual/auto, barva čalounění atd.). Maximálně zcela nový model nakonfigurovaný a to zase je cenově jiná kategorie. No uvidím, stejně chci počkat na facelift, takže konkrétně koupi I40 budu reálně řešit až příští rok, zatím spíš jen sonduji.

Každopádně díky za info
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečné přidání paketu

Příspěvek od Espero »

Držte se paketů a buďte za ně rádi. Vzpomínám, když můj otec v r. 1968 objednával Wartburg 353, měl 2 možnosti: koupit provedení standard nebo „de luxe“. A čím se to lišilo? Kromě ceny vyšší o 2 tis. Kčs to „de luxe“ mělo na dveřích dole hliníkové eloxované lišty. Jinak úplně stejné auto.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Dodatečné přidání paketu

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Rozšířit výbavu o vyšší paket samozřejmě jde, protože za peníze je možné všechno, ale je to naprostý ekonomický nesmysl. Veškeré potřebné díly na to musíš nakoupit za ceny náhradních dílů a stávající Ti zůstanou. Vezmeš-li v potaz cenu rádia s navigací (zhruba Kč 160.000,-- - to není překlep, stojí prakticky totéž co motor 1,7 CRDi bez příslušenství), tak to zcela postrádá smysl.

Jestliže na auto nespěcháš, nabízí se jiná otázka. Proč se nedomluvíš se svým dealerem, aby auto dle Tvého přání vzal jako předváděčku? Ty na tom ušetříš, dealerovi tam nezbude k prodeji po půl roce předváděčka, protože bude mít svého kupce dopředu. Všichni spokojení a pohoda.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Dodatečné přidání paketu

Příspěvek od Malli »

@ Mr. Hyundai

Nebyl jsem si zcela jist, jak rozšíření o další dodatečný paket vychází finančně, každopádně pokud je to tak jak říkáš, tak to opravdu nemá význam. Na druhou stranu se mi velice zamlouvá tvoje myšlenka "domluvit se s dealerem" a asi zkusím tuhle variantu a uvidím. Díky moc za rady !
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Dodatečné přidání paketu

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Záleží odkud jsi, můj dealer by si říct určitě dal :wink: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Dodatečné přidání paketu

Příspěvek od Malli »

Ok, každopádně zatím vydržím než bude v provozu nový facelift a pak se případně ozvu. Ještě jednou díky za tipy.
Odpovědět

Zpět na „i40“