Plast na světlech zpátečky - stavené středy

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
Benedikt
*
Příspěvky: 72
Registrován: 04 říj 2005, 14:43
Kontaktovat uživatele:

Plast na světlech zpátečky - stavené středy

Příspěvek od Benedikt »

Po cca půl roce používání Getze, myslím že standartním, se mi v zadních světlometech u zpátečky (tj. ty bílé kulaté cca 5cm v průměru čiré plasty) jakoby teplem od žárovek přetavily středy. Zkusím si vzpomenout a hodit sem i foto, ale pokud to někomu taky udělalo, bude vědět co myslím. Máte to taky? Je to na záruku? :?:
Getz 1.3 - 09/05 - silver, vlastní přibastlení centrálu a komplet vytlumení mirelonem
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Toz pokud tam nejsou silnejsi zarovky nez predepsany, tak by meli reklamaci uznat...
Uživatelský avatar
Benedikt
*
Příspěvky: 72
Registrován: 04 říj 2005, 14:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benedikt »

je to tak jak to vyjelo za saloonu.
Getz 1.3 - 09/05 - silver, vlastní přibastlení centrálu a komplet vytlumení mirelonem
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tak v tom pripadne bych jim to byt tebou omlatil hlavu.
vipe

Re: Plast na světlech zpátečky - stavené středy

Příspěvek od vipe »

Benedikt píše:Po cca půl roce používání Getze, myslím že standartním, se mi v zadních světlometech u zpátečky (tj. ty bílé kulaté cca 5cm v průměru čiré plasty) jakoby teplem od žárovek přetavily středy. Zkusím si vzpomenout a hodit sem i foto, ale pokud to někomu taky udělalo, bude vědět co myslím. Máte to taky? Je to na záruku? :?:
To je divné. Ta žárovka nevyvine takový teplo za tak krátkou dobu kdy je zařazená zpátečka aby to něco roztavilo pokud nejezdíš víc na zpátečku než popředu :shock: , nebo ti někdy zůstal vyset spínač zpátečky když jsi jezdil, ale stejně ten plast by to měl vydržet origo watáž žárovek. Každopádně je to na reklamaci. :wink: Pokud budeš mít to foto tak ho sem dej docela mě to zajímá jak to vypadá. :roll:
Uživatelský avatar
Benedikt
*
Příspěvky: 72
Registrován: 04 říj 2005, 14:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benedikt »

Tak tady je foto
Getz 1.3 - 09/05 - silver, vlastní přibastlení centrálu a komplet vytlumení mirelonem
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

No tak to je hustý, to bych mazal na záruku. Jediný co by to vysvětlovalo, tak že tam máš moc silný žárovky a byla dlouho zařazená zpátečka. Ale jak si psal, máš tam žárovky originál.. Schválně dej vědět jak to dopadlo, nic jinýho než výměnu bych nepřipustil.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
vipe

Příspěvek od vipe »

No je to divný jsem zvědavej co ti na to řeknou (příčinu). :shock:
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No to by me taky zajimalo, co to bylo ...... Protoze pouzivaji se zarovky 21 W a na svetla 5 W .. A jak uz tu bylo receno, muselo by to svitit porad a i tak .... nevim nevim....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
vipe

Příspěvek od vipe »

Vita píše:No to by me taky zajimalo, co to bylo ...... Protoze pouzivaji se zarovky 21 W a na svetla 5 W .. A jak uz tu bylo receno, muselo by to svitit porad a i tak .... nevim nevim....
My tam máme na couvačce 12V 16W celosklo. :wink:
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

vipe píše:
Vita píše:No to by me taky zajimalo, co to bylo ...... Protoze pouzivaji se zarovky 21 W a na svetla 5 W .. A jak uz tu bylo receno, muselo by to svitit porad a i tak .... nevim nevim....
My tam máme na couvačce 12V 16W celosklo. :wink:
No vyborne To je jeste min nez jsem cekal .... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Benedikt
*
Příspěvky: 72
Registrován: 04 říj 2005, 14:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benedikt »

Tak mám výsledek. A to hlavně ten, že garančkou po roce není míněno "po roce nebo po 15.000" podle toho co nastane dřív, ale "do roka nebo před 15.000", hlavně dokud cokoliv z toho nenastane. (toto dám i do fóra o garančce). Zkrátka mám najeto 10.000 a na garančku jsem byl objednán o 14dní po roce od prodeje a tak se to nedá řešit. Pro teď to prý necháme být a pokud se to bude zhoršovat, tak uvidíme. Hmm,...tak nevím, ale jsem spíš introvert a tak počkám co uvidíme.
Getz 1.3 - 09/05 - silver, vlastní přibastlení centrálu a komplet vytlumení mirelonem
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

No tak to je fakt mazec. Nestál si třeba celej den se zařazenou spátečkou a rozsvícenýma světlama :?: :?
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
vipe

Příspěvek od vipe »

Benedikt píše:Tak mám výsledek. A to hlavně ten, že garančkou po roce není míněno "po roce nebo po 15.000" podle toho co nastane dřív, ale "do roka nebo před 15.000", hlavně dokud cokoliv z toho nenastane. (toto dám i do fóra o garančce). Zkrátka mám najeto 10.000 a na garančku jsem byl objednán o 14dní po roce od prodeje a tak se to nedá řešit. Pro teď to prý necháme být a pokud se to bude zhoršovat, tak uvidíme. Hmm,...tak nevím, ale jsem spíš introvert a tak počkám co uvidíme.
Co je to za hovadinu. :shock: Beru teda že jsi se objednal o 14 dní později, ale záruka pořád jede dál, tak je přeci jedno jestli to budou řešit tekon nebo zase za rok nebo za 15000 km. To ti jako chtěli naznačit že jsi přišel o záruku. :shock:
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Zkuste se kounout do servisní knížky. :roll: Já, tam po první garančce mám napsána: Další - max 25.3.2006, max 28980 km. :roll: Přesně o rok víc a o 15000 víc, než bylo na autě při první garančce. :shock: :shock:
Odpovědět

Zpět na „GETZ“