Zatekanie do batozinoveho priestoru

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Tichtach
*
Příspěvky: 21
Registrován: 18 črc 2010, 19:19
Bydliště: BA

Zatekanie do batozinoveho priestoru

Příspěvek od Tichtach »

V batozinovom priestore, pri vyberani zdvihaku, som objavil asi 2 litre cistej vody. Mate niekto podobnu skusenost?
Reklama
 

mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Zatekanie do batozinoveho priestoru

Příspěvek od mmv »

jestli si dobře vzpomínám, tak v Top Gearu to taky řešili, když jim do auta natekla voda :-k :-k :-k ... bylo to v nějakým africkým speciálu :-k :-k :-k ale bude to potřebovat nějakýho nimroda :-k :-k :-k
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
JirN
**
Příspěvky: 213
Registrován: 07 led 2013, 14:51

Re: Zatekanie do batozinoveho priestoru

Příspěvek od JirN »

Ja jsem resil pred nejakyma dvema lety, ze se mi v kufru objevila voda v destivem pocasi - ale jen par kapek. Nakonec v servise zjistili, ze problem byl v tesneni kolem spodku zadniho sterace. Ta guma tam byla uplne sprachnivela a propoustela vodu.
Ve Tvem pripade bych rekl, ze problem bude ale nekde jinde, ale asi taky v tesneni. Ve svem predeslem aute jsem mel podobny problem - tam netesnilo tesneni kolem svetel a pres to zatekalo do jedne dutiny. Zvenku nebylo nic videt ani v jednom pripade.
Zajdi s tim do servisu - sam tezko budes hledat se sprchovou hadici, kde to zatekava a i kdybys to nasel, proc se tim mas zabyvat Ty? Melo by to byt v ramci 5-tilete zaruky, teda pokud nemas auto jeste z uplneho zacatku a zaruka uz prosla. Jen bych jim tam tu vodu pri zajeti do servisu nechal, at vidi, zes to nevymyslel :-).
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Zatekanie do batozinoveho priestoru

Příspěvek od mmv »

se obávám, že vemou vrtačku, udělaj tam díru a řeknou, "pane, sme to opravili, už tam vodu mít nebudete"
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Odpovědět

Zpět na „ix20“