Vyhrivane sedacky - potahy

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Vyhrivane sedacky - potahy

Příspěvek od mylys »

Vzhledem k blizici se zime jsem zainvestoval do techto vyhrivanych potahu na sedacky. Co jsem zatim zkousel, funguji obstojne a nestoji moc :).
Takze kdo nechcete v zime sedat do vymrzle sedacky - muzete se nechat inspirovat . . .
Reklama
 

Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

Příspěvek od haryk »

Vzhledem k tomu,že si povětšinou sedám do auta nabalen,podvlékačky,svetr,kabát, i když rozeplý....na pozdější pohyb po městě,a vida potřebný příkon...60W ve chvíli,kdy se svítí,možná bude i rozmrazovat zadní okno,plus topí...nevím,zda by se mi to vyplatilo...ale je to na každém z nás individuelně...
Getz UG 1341
vipe

Příspěvek od vipe »

Docela šikovná věcička ale nepraktická pro běžné ježdění. Přijdu k autu a musel bych čekat než se to ohřeje a pak si sednout, jinak stejně sedám na studené a ohřeje se to až po chvilce jako když tam sedím tak se to taky po chvilce zahřeje. Kdyby to předehřálo dřív než přijdu k autu tak jo, jinak je to na nic teda pro mě. :cry:
Barka
Příspěvky: 2
Registrován: 27 říj 2006, 19:25

Příspěvek od Barka »

Mě se sice kolegové smějí, ale já si předehřeju ručník, dám ho pod bundu a teploučký mi vydrží i tu chvíli než oškrábu okno :)
Uživatelský avatar
Benedikt
*
Příspěvky: 72
Registrován: 04 říj 2005, 14:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benedikt »

Ručník je supr model :D , ale ta dečka za ty peníze taky nevypadá zle. Mě osobně investice do nějakých topidel v sedačkách auta nikdy sama o sobě nelákala (jako zbytečný příliš nepoužitelný komfort), ale teď si říkám, že by to za těch 230Kč stálo i za pokus. :roll:
Getz 1.3 - 09/05 - silver, vlastní přibastlení centrálu a komplet vytlumení mirelonem
Uživatelský avatar
knorek
*
Příspěvky: 85
Registrován: 15 říj 2006, 16:38

Příspěvek od knorek »

já si teda tento "komfort" odpustím ale pro zájemce: právě jsem prolistoval leták z kauflandu Praha Ďáblice a na chlup stejné jsem tam objevil v akci za 199,- Kč..... :lol:
Hyundai i40 wagon 1.7 CRDi 2015
Peugeot 5008 STYLE 2.0 BlueHDI 2016
ex. Hyundai i30 kombi 1.6 Trikolor Weekend 2015
ex. Hyundai Getz 1.3 2003
vipe

Příspěvek od vipe »

Dobrý knorek dobrý. :wink:
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Po prvnich jizdach s potahy muzu rict, ze jsem spokojenej - kdo nevyzkousel, nepochopi :).
Jde o to, ze potah zacina hrat cca do 20ti sekund od nastartovani a nez zacne fungovat topeni (ale i pak) je to teplo zespodu vcelku prijemny. Navic vypnout se to potom da kdykoliv.

vipe: Jak jsi prisel na to, ze "je to vec neprakticka pro bezne jezdeni"? To ti nekdo rekl, zkousel jsi to nebo si to jenom myslis?
Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

mylis:

Příspěvek od haryk »

Hihi,tak to neprošoupej,ať z toho nemáš elektrické křeslo, na konci tejdne se nám budeš smát.... :lol: já holt teplej cíp kabátu pod zadek a hurá do kopce,aby se mi to taky brzo ohřálo...
Getz UG 1341
vipe

Příspěvek od vipe »

mylys píše: vipe: Jak jsi prisel na to, ze "je to vec neprakticka pro bezne jezdeni"? To ti nekdo rekl, zkousel jsi to nebo si to jenom myslis?
Ta prodleva to je co mě štve. Do služebáku bych si to pořídil pač tam to můžu než vyjedu natočit (zapnout) a než si zajdu pro papíry tak by to bylo pěkně teploučký a vo tom to je. Doma přijdu k autu sednu a jedu, couračky po městě tak že když jedu 5-10 minut tak je to dlouho :roll: . :cry:
Felotron

Příspěvek od Felotron »

jestli to hreje do 20s, tak si myslim, ze je to OK 8)
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

vipe píše:
mylys píše: vipe: Jak jsi prisel na to, ze "je to vec neprakticka pro bezne jezdeni"? To ti nekdo rekl, zkousel jsi to nebo si to jenom myslis?
Ta prodleva to je co mě štve. Do služebáku bych si to pořídil pač tam to můžu než vyjedu natočit (zapnout) a než si zajdu pro papíry tak by to bylo pěkně teploučký a vo tom to je. Doma přijdu k autu sednu a jedu, couračky po městě tak že když jedu 5-10 minut tak je to dlouho :roll: . :cry:
Ty potahy fungujou totiz jeste jinak - pokud je mas zaply a nesedis na nich tak se rychle ochlazuji, takze hrat zacnou v podstate az si na ne sednes a teplo nema kam unikat.
Myslim, ze i na tech 5-10 minut je to dobra vec . . .
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No já nevim... ale vem si, že až bude mrznout, tak než oškrábeš okna, tak ti stopro ty potahy hřát budou, takže si myslim, že je to praktická věc.. z vlastní zkušenosti vim, že i když oškrábu okna a mám celou dobu nastartováno, tak teplo v autě mám až tak po pěti, deseti minutách jízdy.. tak proč si zatim nehřát záda, že :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

Příspěvek od haryk »

Furt vidím těch 60 W, co užírají z už beztak namáhané baterky v zimě.... :roll:
Getz UG 1341
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

haryk píše:Furt vidím těch 60 W, co užírají z už beztak namáhané baterky v zimě.... :roll:
A to sem ti jeste nerekl, ze to mam na obou prednich sedackach :).
Jinak, kdyz si nekdo treba zapne mlhovky nebo pridavny dalkovy, tak je to to samy . . .
Odpovědět

Zpět na „GETZ“