Předváděčky cena dotaz

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

Zdravím, již delší dobu pokukuji po I40 a konečně tak nějak uzrál čas, abych se pro koupi rozhodl. Projel jsem opravdu hodně inzerátů a sleduji ceny jednotlivých modelů. Mám zájem o předváděcí vůz ve specifikaci style nebo premium (před FL verze) či premium/premium luxury (FL verze). Ceny předváděcích modelů style (před FL) se mi zdají celkem fajn (dají se sehnat i kolem 500 000 kč). Ceny premium (před FL) tak nějak nevím protože není dostupný snad jediný model jako předváděčka. Ovšem ceny verze premium (FL verze ) jsou nejnižší na 600 000 kč a to se mi zdá jako hodně velký rozdíl (na to že je verze prakticky srovnatelná s výbavou style před FL) a ceny verze premium luxury je nejnižší asi za (660 000 kč), což je podle mě taky trochu vysoko.

Dost nad tím přemýšlím, rád bych verzi premium luxury, ale nechce se mi jít přes 600k, případně verzi premium (před FL) ale tam bych očekával tak max 560k.
Zajímá mě jaké máte zkušenosti a jestli je reálné aby ceny v nadcházejícím jarním období (březen, duben, květen) slezly trochu dolů, případně jak moc je reálné smlouvat o cenu u předváděcích modelů(u nových aut běžné).

Navíc bych rád černou barvu + manuál i přesto že vím že u "kožených výbav" je spíš automat a tak uvažuji jestli bych se nespokojil s látkou ... :) Samotné prodejce jsem ještě nekontaktoval, ale než se do toho pustím, tak se snažím nasbírat co nejvíc info. Na auto nikterak nespěchám a proto bych si rád vhodně vybral.

Omlouvám se za delší článek a předem díky za odpovědi.

M.
Reklama
 

karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od karelmrak »

Především se vyplatí kontaktovat prodejce, chtěl jsem koupit předváděčku i40 a nakonec mi prodejce slezl s cenou nového tak, že jsem byl vlastně pod cenou předváděčky!
Milans2
*
Příspěvky: 54
Registrován: 08 pro 2015, 19:39

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Milans2 »

Malli píše:Zdravím, již delší dobu pokukuji po I40 a konečně tak nějak uzrál čas, abych se pro koupi rozhodl. Projel jsem opravdu hodně inzerátů a sleduji ceny jednotlivých modelů. Mám zájem o předváděcí vůz ve specifikaci style nebo premium (před FL verze) či premium/premium luxury (FL verze). Ceny předváděcích modelů style (před FL) se mi zdají celkem fajn (dají se sehnat i kolem 500 000 kč). Ceny premium (před FL) tak nějak nevím protože není dostupný snad jediný model jako předváděčka. Ovšem ceny verze premium (FL verze ) jsou nejnižší na 600 000 kč a to se mi zdá jako hodně velký rozdíl (na to že je verze prakticky srovnatelná s výbavou style před FL) a ceny verze premium luxury je nejnižší asi za (660 000 kč), což je podle mě taky trochu vysoko.

Dost nad tím přemýšlím, rád bych verzi premium luxury, ale nechce se mi jít přes 600k, případně verzi premium (před FL) ale tam bych očekával tak max 560k.
Zajímá mě jaké máte zkušenosti a jestli je reálné aby ceny v nadcházejícím jarním období (březen, duben, květen) slezly trochu dolů, případně jak moc je reálné smlouvat o cenu u předváděcích modelů(u nových aut běžné).
http://www.cars.cz/inzerce/osobni-auto- ... el_hyundai
Navíc bych rád černou barvu + manuál i přesto že vím že u "kožených výbav" je spíš automat a tak uvažuji jestli bych se nespokojil s látkou ... :) Samotné prodejce jsem ještě nekontaktoval, ale než se do toho pustím, tak se snažím nasbírat co nejvíc info. Na auto nikterak nespěchám a proto bych si rád vhodně vybral.

Omlouvám se za delší článek a předem díky za odpovědi.

M.
Mám za sebou: ŠKODA 100, ŠKODA 120, WARTBURG COMBI, ŠKODA FAVORIT 2X, ŠKODA FELICIA, ŠKODA 1203, ŠKODA FABIA
-A NYNÍ: HYUNDAI i20 1,2/75k
ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od ulthar »

karelmrak píše:Především se vyplatí kontaktovat prodejce, chtěl jsem koupit předváděčku i40 a nakonec mi prodejce slezl s cenou nového tak, že jsem byl vlastně pod cenou předváděčky!
Podobnou zkusenost mam s koupi moji i30. Taky jsem puvodne chtel predvadecku a pak mi prodejce nabidl takovou cenu na nove auto, ze jsem sel nakonec do noveho.
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

Zatím díky za odpovědi, to by byla samozřejmě vůbec zajímavá alternativa, ale zdá se mi až neuvěřitelné, že jsou schopni prodejci nabídnout AŽ TAKOVOU slevu, nicméně pokud máte osobní zkušenosti, tak to bude asi pravda. Prodejce určitě kontaktovat budu ideálně toho co mi prodával současné auto(i tam byla moc hezká sleva), ale samozřejmě oslovím více autosalonu a uvidíme co nabídnou. Ještě se zeptám, jak moc Vám(co máte kůži či zkušenosti s kůží u sedaček u I40tek) kůže vyhovuje?

M.
ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od ulthar »

A neboj se klidne zavolat prodejci co je na druhe strane republiky. Ja jsem obvolal par prodejcu po cele republice a nechal si u nich udelat kalkulaci ceny a aniz bych jim rikal jakou jsem dostal nabidku jinde pokazde jsem dostal lepsi nabidku :-)
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

S tím počítám - lokalita pro mě nehraje roli, pokud nabídnou dobrou cenu, tak pojedu klidně přes celou republiku. Každopádně dík za další tip.
Uživatelský avatar
Beri
**
Příspěvky: 253
Registrován: 26 led 2014, 09:30

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Beri »

Malli píše:Ještě se zeptám, jak moc Vám(co máte kůži či zkušenosti s kůží u sedaček u I40tek) kůže vyhovuje?M.
Mám kůži a jediné co mohu porovnat s předchozím autem, kde jsem měl látku, tak v zimě je kůže pocitově studenější a v létě naopak. Co se týče údržby, tak si myslím, že z kůže jde lepé nečistota dolů než z látky. Nějak extra se o kůži během roku nestarám, občas to setřu vlhkým hadříkem a nic víc.
Hyundai i40 CW, Premium, 1,7 CRDi, 100kW, 6A/T
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Hardcam »

Ted koukam, ty mas Premium bez dvojity masky?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Beri
**
Příspěvky: 253
Registrován: 26 led 2014, 09:30

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Beri »

jo jo. Už jsme to tady řešili a na nic kloudného jsme nepřišli, proč někdo má dvojitou a někdo jednoduchou.
Hyundai i40 CW, Premium, 1,7 CRDi, 100kW, 6A/T
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8991
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od idam.i »

Beri,ty máš divnú masku,divný softvér,dúfam,že aspoň šofér normálny. :mrgreen:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
doni
*
Příspěvky: 77
Registrován: 03 dub 2012, 16:09

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od doni »

Tak ja vám vysvetlím tie masky. Aspon slovákom. Na slovensku sa zacala predávať edícia bussiness. Tá mala vo výbave túto dvojitú masku. No CZ tam neviem. Tam sú tie výbavy komplikované...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDi, DCT, 4x4
Hyundai i40 1.6 GDi Style
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Hardcam »

Tady ji mela pouze Premium a vsechny Premium. Uz jsem nejaky zahadny kombinace videl, ale vyklubala se z toho jen nejlevnejsi forma opravy, kdy opravari/prekupnici ani netusili, co pouzit.
Nicmene, to uz jsme asi off topic.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
skuči
**
Příspěvky: 244
Registrován: 22 říj 2014, 19:58
Bydliště: Kolín

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od skuči »

Malli: no co vím tak s předfaceliftem se člověk pohyboval ideálně kolem cca 20% slevy a + nějaká sleva za úvěr... teď u FL nevím, jak to je, kolik se tam dávají slevy, ale vím, že mi bylo řečeno, že už to není tak dobrý jako dřív, asi třeba tím, že je to nový a nepotřebují tak dobře prodat ;)
a chceš sedan nebo kombi?

no co se týká kůže, tak já jsem ji nikdy nechtěl kvůli předchozí zkušenosti s kůži a v létě nepříjemný, ale tady je odvětrávání, který funguje naprosto skvěle a hned a je to strašně příjemný... v zimě trvá o něco málo déle, než se ohřeje. Na údržbu super, provedl jsem impregnaci a kompletní údržbu, takže teď ošetření jen občas setřít a super ;)
Obrázek Spotřeba HYUNDAI i40 1,7 CRDi 100 kW / 136 HP
Premium White Crystal - manuál, černá kůže
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

Zatím díky za odpovědi. Zájem mám o kombi, s tou slevou bych to taky tak nějak počítal no (sice mám reporty o 30%, ale to nevím jestli se spíš někdo nekasal :)) nicméně pokud by to tak bylo tak by současná cena ceníkovky -20% nedosáhla na cenu předváděček. Může být i pravda to, že už teď nepotřebují tolik prodat, ale uvidím až oslovím přímo prodejce, co z nich vyleze. Kůže mě láká no, jen nevím jestli to stojí za cash navíc...:)

M.
Odpovědět

Zpět na „i40“