Vyčištění klimatizace

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Beri
**
Příspěvky: 253
Registrován: 26 led 2014, 09:30

Vyčištění klimatizace

Příspěvek od Beri »

Ahoj,
Nevíte někdo, ve kterých místech je přesně odtoková trubice z výparníku klimatizace (topení)? Rád bych chtěl touto cestou aplikovat čistič ve formě pěny, která účinkuje v místech největšího svinstva, tak jako jsem prováděl na předchozím autu. Ale tady nevím, kudy se tam nejlépe dostanu. Různé postupy přes větrací výdechy se mi zdají být neúčinné, ale pokud máte s čistěním jiné/lepší zkušenosti, rád si je vyslechnu.
Předem díky.
Hyundai i40 CW, Premium, 1,7 CRDi, 100kW, 6A/T
Reklama
 

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Vyčištění klimatizace

Příspěvek od idam.i »

Nechal som si vyčistiť klimu v :hyu: servise ozónom.Mal som o tom svoje pochybnosti,no musím uznať,že to funguje výborne.Nepamätám si čo za to chceli ,ale bolo to výborné.
http://www.tvojautoservis.sk/sluzby/dez ... imatizacie
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Beri
**
Příspěvky: 253
Registrován: 26 led 2014, 09:30

Re: Vyčištění klimatizace

Příspěvek od Beri »

S tím s Tebou souhlasím, sice jsem měl na mysli domácí způsob co nejúčinější dezinfekce, ale i to je řešení.
Tohle jsem taky jednou absolvoval na minulém autě, sice jsem nějakou dobu (dva týdny) cítil zápach ozonu, ale časem se to vyvětralo. Zkusím se porozhlédnout po okolí kdo to nabízí za solidní peníze, ale většinou jsem si pomáhal pěnou aplikovanou přímo na výparník skrz odvod vody z výparníku a musím říct, že to taky fungovalo. Tohle auto ještě tak důkladně neznám, abych věděl pořádně kde co je, proto se ptám zde :wink:
Hyundai i40 CW, Premium, 1,7 CRDi, 100kW, 6A/T
Odpovědět

Zpět na „i40 Interiér“