Aktuální příslušenství k Tucsonu 2016 - červen

Hyundai Tucson (ne Tuscon) 2. generace 2015 - 2020 (TLE)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
lokutus7323
Příspěvky: 3
Registrován: 23 čer 2016, 23:09

Aktuální příslušenství k Tucsonu 2016 - červen

Příspěvek od lokutus7323 »

Ahoj,
tak koukám, že se tu nic moc neděje. Pojďme to tady trochu rozjet a oživit to tu. (Možná je Hyundai Tucson 2016 tak bezporuchové auto, že není třeba nic řešit).
V příloze téhle zprávy dávám k dispozici ceník aktuálního přislušenství pro Hyundai Tucson 2015 - 2016. Na oficiálním webu už x dní nejsou schopni zveřejnit nový ceník a stále tam svítí stará verze PDFka s příslušenstvím. V aktuální nabídce se objevila mříž zavazadlového prostoru a nebo modul pro Android do navigace Tucsona.
Lehce nám zdražili podsvětlení prostoru nohou, které nyní rozdělili na variantu přední a zadní (takže už to neprodávají dohromady). Rozšířila se ovšem nabídka v tomto směru - resp. je na výběr mezi bílým světlem nebo modrým.

Samozřejmě ceník obsahuje aktuální ceny a možná i další novinky. Kdovíjak jsem to nestudoval. Netuším jestli nemá každý prodejce svůj vlastní cením, nebo jestli to je nějak "globálně" pro všechny - každopádně zveřejňuji sem tedy alespoň to co mám k dispozici. V patičce PDF je dealer od kterého jsem to dostal.

Snad jsem nějak neporušil pravidla a nebo už to sem někdo nepřidával.

http://rajeshopu.cz/vybava_tucson_cerven.pdf - hodil jsem to k sobě na hosting, protože se mi to nepodařilo zmenšit pod 2mb, takže mi to nedovolí nahrát jako přílohu.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Tucson II“