Nová paliva na čerpačkách Benzina

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Láďa515
**
Příspěvky: 170
Registrován: 17 bře 2013, 20:13
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Nová paliva na čerpačkách Benzina

Příspěvek od Láďa515 »

Jaký máte názor na nová paliva na čerpačkách Benzina?
Věříte,že jsou podle prodejce lepší?
Budete tankovat na Benzině?
Hyundai i20 INCLUSIVE 1.2 DOHC 16V (1248ccm/63kW/86HP) Electric Red,Paket Plus.
Reklama
 

Uživatelský avatar
snike
**
Příspěvky: 382
Registrován: 17 říj 2015, 23:17

Příspěvek od snike »

Na Benzine tankuji pravidelne uz roky a budu i nadale ;)
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 36.333 km
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Nová paliva na čerpačkách Benzina

Příspěvek od lada 71 »

Já převážně tankuji na Euro Oilu (80%) a na Benzině (20%). Teď to nové palivo Efecta na Benzině jsem už jednou vzal a z mé strany žádná změna, nic jsem nepocítil. Ale ono ani není hned co pozorovat. Hlavní přednost by mělo být to, že údajně vyčístí vstřikovací systém, od možných usazenin a dále ho bude chránit před dalším usazováním nečistot a karbonu a nějaký efekt by měl být patrný asi tak po vyjetí tří plných nádrží. Já osobně Benzině věřím, ale nikdo z nás jako laik nemá šanci nějak objektivně a věrohodně účinky jakéhokoliv paliva posoudit. Vše je jen na pocitech "jak to jede" a na reálné naměřené spotřebě PHM. Ale jistě se brzy objeví nějaký test tohoto nového paliva, tak jsem sám zvědaví, jak to dopadne a jestli skutečně má ty vlastnosti, které Benzina uvádí. Já věřím, že ty čistící vlastnosti má.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Nová paliva na čerpačkách Benzina

Příspěvek od Richard555 »

Teď jsem bral plnou nafty na Benzině, ale byla to tuším ta obyčejnější, snad TOP Q , ale stejně používám ještě VIF - dával jsem naposledy zimní, u příští nádrže zas budu dávat letní VIF. Spotřeba se zdá býti obvyklá. Z Roudnice po dálnici domů a na PC je 8,4 l
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Odpovědět

Zpět na „Pokec“