Hlasové ovládání - nemluví (a display si dělá co chce)

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
rimmer.ace
*
Příspěvky: 52
Registrován: 29 zář 2014, 13:05

Hlasové ovládání - nemluví (a display si dělá co chce)

Příspěvek od rimmer.ace »

Ahoj,

od poslední servisní prohlídky (3. rok) mě přestala mluvit paní z hlasového ovladání :-)

Resp. po zmáčknutí tlačítka mě v minulosti při stisku hlasového ovládání auto řeklo hlášku ve stylu "zadejte prikaz" a když příkaz řekl, tak ho zopakovalo. Teď to nic neříká, prostě to zmáčknu a ticho, ale zároveň funguje samotné ovládání (např. řeknu "Call posranejHundajServis" a číslo se vytočí.)

Zároveň se mi od poslední prohlídky už 3x stalo, že po nastartování se mi "vypl" celý display rádia - svítilo pouze modré podsvícení ale text tam nebyl, rádio hrálo jako by nic, ovládání taky OK. Musel jsem vyndat klíč ze zapalování a znova nastartovat a vše začlo fungovat.

Má někdo stejný problém? V servisním listu ani čárka o přehrání nového sw pro ECU - což se teda pravděpodobně stalo...
Hyundai i30 CW 1.4 T-GDI, 6/2018, Style GO
Hyundai i30 CW 1.6i CVVT, 6/2014, Weekend/Parking
Reklama
 

Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasové ovládání - nemluví (a display si dělá co chce)

Příspěvek od JoKo »

v menu sa da nastavit, ze ci to ma rozpravat, alebo nie... viacej info obrazok, alebo uzivatelska prirucka k vozidlu....
radio_i30.jpg
radio_i30.jpg (102.07 KiB) Zobrazeno 1354 x
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
rimmer.ace
*
Příspěvky: 52
Registrován: 29 zář 2014, 13:05

Re: Hlasové ovládání - nemluví (a display si dělá co chce)

Příspěvek od rimmer.ace »

JoKo píše:v menu sa da nastavit, ze ci to ma rozpravat, alebo nie... viacej info obrazok, alebo uzivatelska prirucka k vozidlu....
radio_i30.jpg
Dík, já to mám bohužel v normal modu (netušil jsem, že to jde přepnout) a ani mě to nepípne (což by u expert modu mělo). :-/
Hyundai i30 CW 1.4 T-GDI, 6/2018, Style GO
Hyundai i30 CW 1.6i CVVT, 6/2014, Weekend/Parking
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“