Pár poznatků k Scoupečku...

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Pár poznatků k Scoupečku...

Příspěvek od torm »

Od patku jsem oficialní řidič 8) takže bylo i legální ježdění :D
Za víkend sem nalítal něco přes 300 no ted už to bude pomalu 400 dneska :D
a tedy... když chčije tak se v autě fakt brutalně mlží... nad 120 je celkem dost hlučné možná špatně odhlučněny interier....ale pořád živé...
pořádný dění začína kolem 2,5-3,0tis/ kdy motor ožije a potom ve 4tis ožije suprově
:!: :D ...
Zdá se mi, že to moc nesvítí ale to chce zvyk...
Podvozek sedí skvěle,ale je tvrdší a občas skáčem jako koza, posilovač řízení se mi zdá až moc citlivej...
a ta zpátečka tam fakt jde kurevksy blbě :P :P :P :P

Ale to auto miluju :-)))

btw: Majitelé Hyundai se nezapřou dneska mě typek nahodně oslovil jeslit jsem s autem spokojeny... podívam se za něho a tam taky stojí Hyundai :twisted:
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

takze maly tipy ode me :)

kdyz prsi, musis prenout na vnejsi obeh u topeni, jinak se ti to neodvetrava a drzi se ti v aute vlhkost - taky jsem si zanadaval nez jsem na to prisel ;) je ten cudlik pod koleckem kterym smerujes proud vzduchu..

nad 120 je to hlucnejsi ale u 140ti se to zase uklidni a az do 200 uz je to v pohode :lol: jde o to ze me se pri tech 3700 otackach (na petku 120) neco rozklepe v palubce a dela to kraval a prestane to u 4tis - jinejm to nedela tak jestli nemame stejnej problem cece - tak az na neco prijdes tak napis ja uz to vzdal :)

mrkni na to jak mas nastaveny svetla, pod sloupkem volantu je takovej cudlik :)

a u zpatecky to chce zvyk a trening - neni totiz synchronizovana :)

zaprvy dej tomu vterinku volnobehu a pak teprve ji rad, pokud budes radit z jednicky na zpatecku rovnou, casto se dockas toho ze to fak nejde, staci ale vterinku vyradit a uz je to okay:)

zadruhy musis najit idealni drahu a najit cit a pak tam jde jako po masle.. na mym scoupe chytnu paku hodne z boku, presunu ji co nejvic doprava to jde a pak teprve tahnes dozadu a s citem.. chce to cvik a je mozny ze tvoje scoupi to bude mit jinak pac to fak umim jenom ve svym.. :lol:

jinak ten posilovac je fak citlivej az moc, chce to s citem za to brat :lol:
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

Jojo Blacku... všechno ale vííím... ten okruh sem měl v autě neboj študoval sem přiručku jak malej...ale čéče to bylo fakt peklo jak se to mlžilo...
Dneska ráno jsme měli první odmražovaní taky zážitek.. nešli mi otevřít dveře
Zpatečku tež vím že nema sycnchron ale jak člověk spěcha tak prostě sem spěchal trapas byl na světě když to šlo přes zoubky kuwa :lol: ....

Jojo ale jede to fajn... na 5ku 4tis a 140 a když sem an to šlapl tak sem citíl že má ještě sílu a táhne :wink: ale na to auto nemam na maximalky:) hlavně aby mě vždy dovezlo tam kam chci :wink:
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

Sorry za to jak je to zmateně napsany.. dneska jsem fakt zmatenej ...
Asi z lásky 8)
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

to chce namazat tesneni necim driv nez si ho vorves :lol:

a na tu petku to prave nejlip zacne tahnout pri tech 140ti a nekde u 190ti se to sekne a zacne to safra pomalu stoupat az buhvi kam, to uz jsem ho nikdy tak moc netrapil z kopecka na dalnici :)
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

Jistě... něčím to máznu... podívam se jestli nemam v ledničče sádlo :) :P
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Ideální je silikonovej olej ve spreji.. třeba Silkal :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

..

Příspěvek od lubin1281 »

tak tak sohlasim s martasem silikonovej olej je nejlepsi a vzdy se me osvedcil 8) :wink:
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

Silkal je fakt suprovej.... mam ho v garaži a je univerzální až až...
To samo WD40 8)
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
Hanka & Michal
*
Příspěvky: 19
Registrován: 07 čer 2006, 22:34
Bydliště: Písek

Příspěvek od Hanka & Michal »

torm píše:Jojo Blacku... všechno ale vííím... ten okruh sem měl v autě neboj študoval sem přiručku jak malej...ale čéče to bylo fakt peklo jak se to mlžilo...
Dneska ráno jsme měli první odmražovaní taky zážitek.. nešli mi otevřít dveře
Zpatečku tež vím že nema sycnchron ale jak člověk spěcha tak prostě sem spěchal trapas byl na světě když to šlo přes zoubky kuwa :lol: ....

Jojo ale jede to fajn... na 5ku 4tis a 140 a když sem an to šlapl tak sem citíl že má ještě sílu a táhne :wink: ale na to auto nemam na maximalky:) hlavně aby mě vždy dovezlo tam kam chci :wink:

Milý Torme,

co se týká rozmrazování - když si pořídíš garáž, sice to něco stojí, ale vyplatí se to! Vyřešíš tím problém se zamrzáním auta. My sice platíme
1 000 Kč měsíčně za pronájem, ale to víš, nechat miláčka mrznout venku, to bych neunesla! Je fakt, že mně garáž Michal hodně rozmlouval, ale to víš...

Se zamlžováním auta - když jsme si auto pořídili, jezdili jsme s ním, jak kdybychom v autě nedělali nic jiného, že než souložili! Opět Michal řekl, co jsme si to koupili za pekáč! Ale také jsme brzy přišli na to, že to bude asi našema rukama.

A poslední - rychlost? No já osobně dodržuji rychlost a je mně jedno, jestli si někdo jede rychleji. Hlavně, když neohrožuje okolní řidiče! Občas ale stejně Mišák povolí autu uzdu a mně nezbývá nic jiného než jej okřikovat anebo držet pusu a sedět! Třeba takto - Michal se jen zeptá "můžu?" a co mu na to máš říct? Například ho baví, když na dálnici předjede Superba ve 175 km/h a auto by stále přidávalo. Pak už většinou musím zakročit, protože by mohl mého miláčka unavit!

Ale kdybys věděl kolik příhod s autem máme, to by ses divil. Tak třeba při opravách auta se já osobně snažím do auta nacpat téměř každý díl originál. Ze začátku se to Michalovi nelíbilo, ale po čase zjistil, že se mnou stejně nic nezmůže. Když jsem nedávno počítala, kolik jsme do mého mazlíka v opravách dali a to jen v úpravách a opravách po dřívějším majiteli, nacpali jsme do něj bez pořizovací ceny auta 100 000 Kč! To už by bylo na nějaké nové auto. A to němluvě, že před dvěma měsíci nám auto přestalo jezdit úplně. Něvěděli jsme, co s tím je. Čerpadlo normálně hučelo, starter měl tendenci startovat. Dokonce jsme si dělali legraci, že tam snad nemáme benzin, ale nakonec to bylo řídící jednotkou. Zkrátka shořela! V servisu nám pověděli, ať se připravíme na dalších 31 700 Kč za novou ŘJ. Naštěstí jsme měli ještě z jednoho našeho auta druhou, kupodivu stejnou, a tak náš miláček jezdí zase dál.

Na jaře nás čekají blatníky a práhy. Ještě nevím, jestli je dát v originálu, ale při ceně 10 700 Kč za jeden blatník + 5 500 Kč za jeden práh x 2. Je z toho dost dobrá suma! Nakonec to chceme dát do celolaku, ale
o tom si zatím necháme ještě zdát!

Ahoj Hanka
S-Coupe 1,5 LSi r. v. 92
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak tomu se říká pravá láska :oops: :twisted:

Garáž je rozhodně snem většiny z nás, ale občas se to na sídlišti realizuje dost blbě :lol:
Ale jnak gut.. jsou to naši mazlíčci :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

2 Hanka: Respect, to teda smekám při ceně kterou si drží Scoupe teď :shock: Jak douho ho máte? Jen tak pro zajímavost.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ja ho taky nechal komplet strikat jenze mi ho hnedle potom pomlatili zlodeji - vandalove takze se bude zjara delat znova:( ale kdyz uz se ho snazim dat do kupy, tak bude tip top :lol:
romikx
*
Příspěvky: 30
Registrován: 12 srp 2006, 11:37

Příspěvek od romikx »

Tak ze se v Scoupe mlzi kdyz chcije nebo je hodne vlhko znama vec, chce to hodne foukat na skla, ale jinak Scoupe paradne topi! :) Hlucne je Scoupe taky zvl nad 3000 kdy take vyrazne oziva avsak jizdu na plny plyn muzou vydrzet jen nedoslychavy :roll: Ze Scoupe nesviti je taktez pravda...bezne jezdim na dalkovy a nikdo na me neblika :wink: podvozek sedi dobre /kdyz sou komponenty v poradu/ je trosku tvrdsi a obcas fakt skace jako koza :lol: A zpatecka tak de fakt kurewsky :P ale da se tam koupnout. Jinak jeste brzdy original nic moc ucinek spise vlazny a sedacky sportovni obcas z nich boli zada...zvl moji pritelku :roll: ale jinak je to super kara spolehlivost sama za tu cenu. Mame ho doma 13 let tak vim o cem mluvim a najeto original 112 tis. :wink:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

romikx píše:Tak ze se v Scoupe mlzi kdyz chcije nebo je hodne vlhko znama vec, chce to hodne foukat na skla, ale jinak Scoupe paradne topi! :) Hlucne je Scoupe taky zvl nad 3000 kdy take vyrazne oziva avsak jizdu na plny plyn muzou vydrzet jen nedoslychavy :roll: Ze Scoupe nesviti je taktez pravda...bezne jezdim na dalkovy a nikdo na me neblika :wink: podvozek sedi dobre /kdyz sou komponenty v poradu/ je trosku tvrdsi a obcas fakt skace jako koza :lol: A zpatecka tak de fakt kurewsky :P ale da se tam koupnout. Jinak jeste brzdy original nic moc ucinek spise vlazny a sedacky sportovni obcas z nich boli zada...zvl moji pritelku :roll: ale jinak je to super kara spolehlivost sama za tu cenu. Mame ho doma 13 let tak vim o cem mluvim a najeto original 112 tis. :wink:
ty mas asi tu starsi verzi, ze? :) ta novejsi ma predelany svetla, motor, brzdy, podvozek i jiny sedacky.. :) akorat tu synchronizaci zpatecky nedelaj doted teda safra :lol:
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“