Me nove RADIO

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Me nove RADIO

Příspěvek od Davepic »

Zdarec dostal jsem pod stromecek nove Radio :lol: ..Takhle od pohledu se mi moc libi a je moc pekne i design a barva...co rikate na vlastnosti?? Do hudby moc nedelam..myslite ze budu potrebovat jine repraky nebo tak neco?? at ta hudba za to stoji ...

http://autoradio-prodejce.cz/autoradia/ ... gt300s.htm
Reklama
 

Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Snad te Jezisek potesil ;) Vypada to hezky. Zapoj a uvidis -ale neptej se MartasZe... Ne ze by tomu nerozumnel... Spis pak nakoupis veci, ze budes sam koukat! :lol:

At ti to hraje :wink:

PS: Jmena v tomto prispevku jsou ciste nahodna a nemaji zadnou souvislost s realnymi osobami :D
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Felotron píše:Snad te Jezisek potesil ;) Vypada to hezky. Zapoj a uvidis -ale neptej se MartasZe... Ne ze by tomu nerozumnel... Spis pak nakoupis veci, ze budes sam koukat! :lol:

At ti to hraje :wink:

PS: Jmena v tomto prispevku jsou ciste nahodna a nemaji zadnou souvislost s realnymi osobami :D
Jezisek me moc potesil cely vecer jsem na to radio koukal a ochmataval ho atd :lol:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

To se někdo má!! :shock: Tak ať Ti to hezky hraje!!! :)
Kuňa si říkám,že jsem asi letos moc zlobil!! :( :lol: :lol:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

ivan píše:To se někdo má!! :shock: Tak ať Ti to hezky hraje!!! :)
Kuňa si říkám,že jsem asi letos moc zlobil!! :( :lol: :lol:
jo diky ..to vis ja cely rok sekal dobrotu...a jezisek mi nadelil tohle taky jsme mu o to radio psal ze bych chtel nejake :lol:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Felotron píše:Snad te Jezisek potesil ;) Vypada to hezky. Zapoj a uvidis -ale neptej se MartasZe... Ne ze by tomu nerozumnel... Spis pak nakoupis veci, ze budes sam koukat! :lol:

At ti to hraje :wink:

PS: Jmena v tomto prispevku jsou ciste nahodna a nemaji zadnou souvislost s realnymi osobami :D
Takže to si vlastně nepsal o mě :lol: :lol: :lol:
Když chce někdo radu, poradim jak to vidim já.. nemusí to bejt taková brutalita jako u mě.. myslim že tohle rádio je slušnej základ a jestli budeš spokojenej se zvukem, nejni co řešit.. pokud se ti bude zdát, že tomu něco chybí, vyměň jeko první hlavně repro ve dveřích, můžeš mi věřit.. nejlíp koupit nějakou komponentní sadu.. to znamná do dveří středobasy a na sloupky u zrcátek vejšky.. a budeš čučet na ten rozdíl ;)

Pokud bych ti měl něco doporučit, tak tyhle nebo tyhle
Záleží jaký se ti tam vejdou ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Dik za radu MartasZ prvni to vyzkousim jak to bude hrat v zakladu a pak se uvidi...Moc do hudby nedelam jak jsem psal tak ocenim kazdou radu co s tim...jak jsem koupil auto tak tam radio nebylo, tak jsem tam mel z predchoziho auto orginalni.a zdalo se mi ze vzadu repraky nehrali budu na to muset mrknout..Da se vydelat vzadu v pohode to calouneni abych se dostal k repraku??
Naposledy upravil(a) Davepic dne 26 pro 2006, 17:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Pekny kousek ... a tech haaafo funkci ... u nekterejch ani poradne nevim, na co jsou ... Ale rozhodne jsi musel byt mooc hodny, aby jsi dostal takovyhle radijko ...
Tak at ti hraje .... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Vita píše:Pekny kousek ... a tech haaafo funkci ... u nekterejch ani poradne nevim, na co jsou ... Ale rozhodne jsi musel byt mooc hodny, aby jsi dostal takovyhle radijko ...
Tak at ti hraje .... :wink:
Dik VITO :wink: na jak jsem psal cely rok jsem sekal dobrotu... :lol:
vipe

Příspěvek od vipe »

Senza dráťák ať ti to vlní. :lol:
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

vipe píše:Senza dráťák ať ti to vlní. :lol:
:wink: Diky VIPE
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

Tak to Ježíšek vybral dobře, tohle je super kousek. Lantra a Coupé mají kvalitní repráky, tak by to mohlo hrát slušně. Já mám rádio o něco dražší, ale neumí MP3, což mi dost vadí. Jenže před třemi roky, kdy jsem ho kupoval, rádia s MP3 stály od 8000 výš.
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Davepic píše:Dik za radu MartasZ prvni to vyzkousim jak to bude hrat v zakladu a pak se uvidi...Moc do hudby nedelam jak jsem psal tak ocenim kazdou radu co s tim...jak jsem koupil auto tak tam radio nebylo, tak jsem tam mel z predchoziho auto orginalni.a zdalo se mi ze vzadu repraky nehrali budu na to muset mrknout..Da se vydelat vzadu v pohode to calouneni abych se dostal k repraku??
Nooo.. všichni mi tvrdili jak je to jednoduchý, dostat se k těm zadním reprům a mě se to nepovedlo :-(
Ale vzadu jsou celkem v poho, hrajou dostatečně.. to spíš ten předek pokulhává.. a jedno pravidlo, když ti nebude hrát dobře předek, zadkem to nikdy nedohoníš.. jednoduše proto, páč sedíš vepředu ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Jo to je velice slušná mašinka. Repráky bych vyměnil, resp. ve předu bych to udělal jak píše MartasZ, taky woofříček by nebyl na škodu, pokud máš místo kam ho dát.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Martas, tak jsem zjistil, ze jedinny, co nemam, jsou ty predni repra...jsou pul roku stary, celkem znamej produkt a nehraje ani jedno..jedno ma znicenou vejsku a druhy uvolnenej stred. A zas tak napit tomu nedavam:) vejskace u zrcatek fungujou priiimove.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“