Poškrábané sklíčko klimatizace

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gluck
*
Příspěvky: 84
Registrován: 22 úno 2018, 19:34

Poškrábané sklíčko klimatizace

Příspěvek od Gluck »

Ahoj po měsící jsem si všiml, že mám poškrábané sklíčko u displeje automaciké klimatizace. Jedná se o povrchové žádné rýhy. Máte nějaký typ na opravnou sadu? Díky
Hyundai i30 Wagon III/1.4 T-GDI 103kW/7°DCT/Style/Adaptivní tempomat/Moon rock
Peugeot 207 ENVY - 1.4i - 54kW
Peugeot 207 - 1.4 VTi - 16V - 70kW
Peugeot 206 - 1.4i - 55kw
Reklama
 

Casey27
**
Příspěvky: 101
Registrován: 19 pro 2016, 21:02

Re: Poškrábané sklíčko klimatizace

Příspěvek od Casey27 »

Ahoj, mám to úplně stejně. Při přebírání jsem si toho nevšiml a pak na sluníčku se nestačil divit. Doufal sem, že je tam ještě folie..... není :( Přitom jsem displej utřel jen jednou a to mikro utěrkou navlhčenou přípravkem na dipleje. Takže předpokládám, že to tam už bylo od převozu nebo čištění před prodejem, hlavně když tam už nebyla folie. Ale dohaduj se s někým. Uvažoval jsem o pastě co jsem používal na disp starých mob telefonů, ale jestě jsem nezkoušel..... mám trochu obavu abych to ještě víc nesprasil. Je to pasta displex (v červené tubě) a stojí cca do 150 max. Pokud má někdo vyzkoušený tip, budu jen rád :D
Uživatelský avatar
Gluck
*
Příspěvky: 84
Registrován: 22 úno 2018, 19:34

Re: Poškrábané sklíčko klimatizace

Příspěvek od Gluck »

Přesně tak, taky jsem to přetřel mikrovláknem s dlouhym chlupem. Teď jsem objednal pastu, která by to měla napravit počkám až přijde a pokud bude abrazivní tak se na to taky radši vykašlu :D. POkud má někdo spolehlivější tip tak šup sem s ním :)


objednaná pasta: https://autodele.cz/quixx-xerapol-odstr ... abancu-50g
Hyundai i30 Wagon III/1.4 T-GDI 103kW/7°DCT/Style/Adaptivní tempomat/Moon rock
Peugeot 207 ENVY - 1.4i - 54kW
Peugeot 207 - 1.4 VTi - 16V - 70kW
Peugeot 206 - 1.4i - 55kw
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Ostatní“