Kufr neotvírá

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Lucksss
Příspěvky: 4
Registrován: 12 zář 2018, 20:09

Kufr neotvírá

Příspěvek od Lucksss »

Ahoj, potřeboval bych radu. Mám i40 sw a přestal se mi odemykat kufr. Nelze ani klíčem, ani zmáčknutím na pátých dveřích. Nemám el. otevírání. Když stlačím otevírání na 5. dveřích, tak jen zablikají blinkry a kufr zůstává zamčen. Když se mi to stalo poprvé, našel jsem spálenou pojistku 10A. Vyměnil jsem ji, cca 4x jsem zkusil otevřít a zavřít a bezproblemu. Na cca popáté už jsem kufr neotevřel. Nevíte prosím někdo, čím to může být. Děkuji moc.
Reklama
 

RacerSK
**
Příspěvky: 181
Registrován: 28 led 2017, 20:50
Bydliště: Bratislava

Re: Kufr neotvírá

Příspěvek od RacerSK »

Kufor vies otvorit z vnutra aj manualne, je tam kritka na dverach pri zamku. Ked ti vyhadzuje poistku tak tam moze byt nieco s el., ci skrat alebo pokazeny zamok. Kazdopadne chod do servisu. Nepises ani rok auta, tak netusim ci mas auto v zaruke. Ja mam 2015 rok a viem ze bola zvolavacka na vymenu kompletnej kabelaze v 5 dverach u SW, mozno ze to bolo prave kvoli tomuto. :-k
i40 combi 1,7 manual CRDi PREMIUM 2015

HYUNDAI je uplna katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lucksss
Příspěvky: 4
Registrován: 12 zář 2018, 20:09

Re: Kufr neotvírá

Příspěvek od Lucksss »

R.v. 2013. Záruka by byla do konce tohoto roku, jenomže předchozí majitel údajně vynechal jednu záruční prohlídku, tak by to v rámci zaruky nebylo. Takže bych si to raději spravil sám, protože kdybych měl platit v tom servise, tak bych se nejspíš pěkně prohl :-(
Odpovědět

Zpět na „i40“