Tlukot v motoru

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Monikacibulka
Příspěvky: 8
Registrován: 26 črc 2018, 11:09

Tlukot v motoru

Příspěvek od Monikacibulka »

Dobrý den,
Potřebuji radu mám hyundai i40, 1,7crdi 100 kw....
Něco mi klepe na motoru a servis si s tím neví rady....nemá někdo zkušenosti???
Jela jsem z Karlových Varů na Prahu a za jízdy mi zacal brnět volat , potom i sedačka a auto....zastavila jsem a na volnoběh mi začalo něco tlouct v motoru, ale auto nehlásilo žádnou závadu......nechala jsem si odtáhnout auto do servisu a tam už neví co by to mohlo být. ... Zkoušeli jsme vstriky, ale ty jsou naprosto v pořádku.... Nemá někdo prosím zkušenosti????
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlukot v motoru

Příspěvek od Mexican »

ak si nevie servis rady, zmen servis. ak si myslis, ze ti niekto na zaklade tychto informacii idetifiku poruchu, tak vela zdaru. moze to byt rozvodak, pridrety piest a aj vstreky. otazka ako ich servis testoval. ak nebol vybraty cely rail vstreky otestovane v Bosch servise, tak to je taky len test/netest. kolko mas km a v akej rychlosti sa to stalo? mas tam dost oleja?
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Monikacibulka
Příspěvky: 8
Registrován: 26 črc 2018, 11:09

Re: Tlukot v motoru

Příspěvek od Monikacibulka »

Vstriky to nejsou, mám udělaný testy a jsou v pořádku.... Mám najeto 190 XXX km a dělalo to v rychlosti 100 .... Mám tam dost oleje všechno v pořádku
petr.gr
**
Příspěvky: 219
Registrován: 29 pro 2016, 20:01
Bydliště: Šternberk

Re: Tlukot v motoru

Příspěvek od petr.gr »

Pokud se při chodu motoru auto chvěje, mohl by to být setrvačník. Pokud je auto v servisu, měli by to poznat. Pokud je to autoservis a ne učňovská dílna......
Monikacibulka
Příspěvky: 8
Registrován: 26 črc 2018, 11:09

Re: Tlukot v motoru

Příspěvek od Monikacibulka »

Je možný že tedy odešel setrvačník , ale v servisu mi řekli že je to divný .... Jelikož když přidá plyn na volnoběh tak by motor skoro vyskočil z auta..... A když je auto víc jak 30 minut nastartovaný na volno tak když se nepřidává plyn tak to občas přestane , ale po chvilce zase začne....
Odpovědět

Zpět na „i40“