Alarm i20

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
bppsh
Příspěvky: 3
Registrován: 28 pro 2019, 21:13

Alarm i20

Příspěvek od bppsh »

Dobry den, pred nedavnem jsem si poridila novy :hyu: i20. Dle vybavy ma mit alarm. Nemela by nekde na palubni desce blikat pri zamceni auta nejaka dioda? Diky moc
Reklama
 

Uživatelský avatar
Miroslav 62
**
Příspěvky: 192
Registrován: 29 pro 2016, 22:04
Bydliště: Pov.Bystrica

Re: Alarm i20

Příspěvek od Miroslav 62 »

Ahoj.
Alarm by mal blikať asi 30 sekúnd po zamknutí potom zhasne. Niektoré autá už neblikajú keď majú alarm. Vyskúšaj si to asi takto.

1. Otvor okno na zadných dverách a zamkni dialkovým auto, približne po 30-tich sekundách otvor zvnútra dvere a malo by začať trúbiť.
Mne sa po zamknutí dialkovým všetky okná zatvoria tak som použil druhú možnosť na odskúšanie alarmu.

2. Sadni si na zadnú sedačku a zamkni auto dialkovým a keď prestane blikať tá kontrolka na palubovke to je asi 30 sekúnd tak otvor ručne dvere a vystúp. Mne trúbi aj keď zamknem dialkovým a potom otvorím klasicky klúčom v zámku dverí. A to trúbenie vypneš stlačením dialkového otvoriť a zavrieť a prestane.
Hyundai i20 YES 1.2 62kW 2016 Agua Sparkling
Renault thalia 1,2 16V 55kw expression (*2006) 2017 predané
Uživatelský avatar
Vendelín
***
Příspěvky: 554
Registrován: 05 úno 2014, 17:51
Bydliště: Benešov

Re: Alarm i20

Příspěvek od Vendelín »

To Miroslav: Pořádně přečíst text tazatele a pochopit.Píše,že v případě alarmu by mněla někde blikat dioda.Když píše,že mněla,tak asi nebliká,tudíž bod 2 není odpovědí!!!(první část).
Moje zkušenost:auto vybaveno alarmem,ale žádná blikající dioda.Navrhuji zamknout auto dálkovým ovladačem.Po minutě odemknout klíčem.Pokud to začne ječet,auto má alarm,pokud ne,tak tam není!! Přesně,jak jsi psal v druhé části bobu 2.
Hyundai Elantra,1,6 Comfort-prodáno
Renault Mégane Grand Coupé-od 12/2018
Uživatelský avatar
Shebis
*
Příspěvky: 49
Registrován: 10 zář 2019, 10:13
Bydliště: Ivančice

Re: Alarm i20

Příspěvek od Shebis »

U mojí i30 mi bliká červený světýlko uprostřed palubovky, zvenku je to vidět hned, ale jestli je to jen omezenou dobu netuším, zavírám hned vrata garáže a nestudoval jsem to.
Chevrolet Aveo 1,2; hatchback 2011(K.O)
Hyundai i30 1,4i Trikolor; kombi 2019
bppsh
Příspěvky: 3
Registrován: 28 pro 2019, 21:13

Re: Alarm i20

Příspěvek od bppsh »

Diky panove, zitra ozkousim :wink:
Odpovědět

Zpět na „i20 2015- Elektronika, audio“