predný nárazník na ACCENTE r.v.97 (sedan)

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
connect8
Příspěvky: 6
Registrován: 02 úno 2007, 12:17

predný nárazník na ACCENTE r.v.97 (sedan)

Příspěvek od connect8 »

čaute, dnes som objavil túto stránku a hneď mám aj jednu otázku. Mohli by ste mi prosím Vás poradiť či má niekto skúsenosti s dopasovávaním predného nárazníka na Accente r.v.97 sedan z trojdveráku (je krajší, agresívnejší) ? Vrchnú časť by som chcel nechať pôvodnú (kôli svetlám, sú širšie) a spodnú použiť z trojdveráku. :) please, ďakujem
Reklama
 

tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

zkusenosti nemam,ale taky by me to zajímalo? taky mam sedana a ten třídver je určitě hezčí.doufám že míry jsou naprosto stejný
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
connect8
Příspěvky: 6
Registrován: 02 úno 2007, 12:17

Příspěvek od connect8 »

ja si tiež myslím, že na šírku by to malo pasnúť, len ho treba prerezať a spojiť s vrchným dielom ktorý je na sedane, lebo svetlá sú na ňom širšie. Chystám sa streknúť celé auto (mám chyby krásy) a pri tej príležitosti chcem nahodiť podbehy a spomínaný nárazník, takže sa do toho vrhnem a na vrakáči skúsim zohnať nárazník :lol: :o
arny
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 zář 2006, 17:01
Bydliště: Vimperk

...

Příspěvek od arny »

poradím pokud budu moci,zkušeností mám dosti....
S-coupe GT červeno růžovámetalíza
S-coupe GT tmavě modrá
S-coupe GT EVOI
S-coupe LS na díly
connect8
Příspěvky: 6
Registrován: 02 úno 2007, 12:17

Příspěvek od connect8 »

každá rada je výtaná :D , prosím Ťa mohol by si mi poradiť ako je to s dolaminatovávaním na plastovom nárazníku? :shock:
kuba
*
Příspěvky: 50
Registrován: 27 bře 2006, 10:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Příspěvek od kuba »

V garáži mi jeden nárazník na 3dv. zabírá místo - levně prodám i s výztohou. Tel-737157093
Accent CRDI
McSatek
*
Příspěvky: 56
Registrován: 07 úno 2006, 12:33

Re..

Příspěvek od McSatek »

Jóo s výběrem nárazníku jsem si vytrpěl až až.
Na třídveřák by měl sedět tento:
http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=klk3154901
Pokud chceš zachovat vrch, jak píšeš, je to asi jediná varianta nárazníku. Chceš-li jiný nárazník, tak pravděpodobně budeš muset vyměnit i kapotu a světla a to je kurňa ňákejch peněz :cry:
Hyundai Accent 1.3i 12V, 62Kw '97
connect8
Příspěvky: 6
Registrován: 02 úno 2007, 12:17

Příspěvek od connect8 »

ďakujem KUBA za ponuku, ale to by asi bol problém s dopravou, ja som z SR, Nitriansky kraj, Levice, ale aspoň aby som mal prehľad koľko by si zaň chcel?
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“