Doporučený servis......hmm

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Dave_DH
Příspěvky: 7
Registrován: 12 úno 2007, 16:43
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Doporučený servis......hmm

Příspěvek od Dave_DH »

Zdravim.
Neda mi to, na strankach klubu jsem v odkazech na doporucene servisy nasel odkaz na KKservis pana Krocka z Prahy. Rad bych touto cestou upozornil na zajimave praktiky, bohuzel z vlastni zkusenosti. Kupoval jsem svoji Lantru u nej. Vse melo byt OK, povidal, ze pokud by byl nejaky problem, vse se odstrani proste aby byl zakaznik spokojeny. Priznam se, ze jsem mu naletel, a podepsal pri prodeji papir, ze kupuji mirne poskozene auto, dohodli jsme se tak, protoze pak by cena byla vyssi. Ovsem netusil jsem, jak mi tento papir v budoucnu muze uskodit.
Po par mesicich jsem zjistil, ze mizi olej, a to tak, ze vyfukem. Vezmu to zkratka, oprava 27000, zapecene symerinky, pridreny pist. KK mi rekl, ze vse opravi, ale musim si to zaplatit. Po nekolika telefonatech jsem radsi auto odvezl do autorizovaneho servisu tady v miste.
Bohuzel, nez se tohle stalo, koupil si u nej jeden muj nejmenovany dobry kolega (take tady z fora) take Lantru. Ten mel bohuzel smulu v tom, ze dostal pouze jeden klic a to cerny. Kdyz je chtel po par tydnech nechat pridelat, nejdriv zde ve firme klice objednali a az kdyz je meli, zjistilo se, ze na pridelani klice ktery ma cip pro imobilizer je treba mit jeste hlavni modry klic, ktery ma svuj kod uvolneny pro kopirovani. Z cerneho klice se nic precist neda. Opet zkratka - p. KK prohlasil, ze auto dostal pouze s jednim klicem, a tim to pro nej skoncilo. Pro novou sadu klicu to znamena vymenu ridici jednotky, protoze kody klicu jsou s jednotou svazane (cca 20 kKc).....

Pomineme-li to, ze si za to muzeme castecne sami, stejne mi to neda, cynicky se krive pousmat na "doporuceny servis"....

Dave
Reklama
 

Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Tak jsem zde a špetku nasranej :evil: . Dnes jsem dal auto do servisu, udělat brzdy. Nemilé překvapení mě čekalo když volali, abych se zašel podívat a že jestli to auto nebylo bouchlý na přední levé kolo. Mimochodem, když jsem to kupoval v K.K. servisu v Praze, tak pan Kroček pouze uvedl žeto bylo lehce máčklé na přední blatník, ale ten že je vyměněnej. No a bylo zjištěno, že mám na levém kole jinej kotouč, brzdič i destičky no a na další výměnu bych tedy musel koupit dvě sady destiček, jinak vše nové cena cca. 12000 Kč. Jsem teda domluvenej, že se pokusíme společnými silami sehnat původní starší a ten dát do hromady a nebo to cálnu nový celý :cry: . Už jsem kontaktoval Dastina a asi skusím i Ivana až budu vědět data od těch brzd. Nic ve zlém, ale kurňa Hujer u koho to makáš. Když jsem v Praze viděl tu Kročkovu vrakárnu a ty odborníky při vysoce technické práci. Zrovna asi dávali dohromady Accenta ze třech jinejch za pomoci kladiva a ruských klíčů, tak si nedělám iluze jak tam ty auta pytlíkujete a co všechno od K.K. jezdí po silnicích. Se divím, že jsem prošel technickou a nebo že si pro auto nepřišel někdo cizí za doprovodu policie, že je jeho, to by mě asi omyli :shock: . Mě už se ta fakturka nezdála, ale řekl jsem si chceš si vydělat, dobře, ale tohle a co ještě zjistím při dalších kontrolách. Nevím jestli si to auto mám nechat, potřebuji jezdit a na nové ani ojeté nemám a napálit někoho dalšího se mi nechce a ještě s tím mít oplétačky už tuplem ne. A jsem do té Lantřičky zamilovanej a rodina doma taky :cry: . Vice až zítra na srazu. ke všemu zlému mi jestě tento týden vybouchla televize, :evil: čert aby to vzal, nemáte někdo tiskárnu na peníze :lol: ? Rada pro ostatní: dávejte si bacha, podvodník nikdy nespí. taky by mě zajímalo jak Hyundai uděluje koncese na prodej a servis a jestli někdo kontroluje kvalitu služeb a spokojenost zákazníků.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

No máš skutečně pravdu!!
Díly z vrakáču skoro jako za novej origoš...mno :roll: musí se každej nějak živit,ale takto určitě nee.
Těch pár stovek navíc za náhradní díly mi nějak nevytrhlo,ale v tvém případě je to opravdu na ronění slz.
Kuwa copak to v tomhle státě bude porád stejný??..... odpovím si sám... ba naopak ještě horší!!!

Když tak přijeď třeba vlakem,Ty tam nesmíš chybět :wink:
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

:P :P
R 663 ROŽMBERK
Strakonice Odj. 15:07
Veselí n.Lužnicí Příj. 16:44
Os 8210
Veselí n.Lužnicí Odj. 17:27
Roudná Příj. 17:39

Os 8015
Strakonice Odj. 17:45
České Budějovice sev.z. Příj. 18:57
Os 8214
České Budějovice sev.z. Odj. 19:17
Roudná Příj. 20:18

:P :P
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Díky kluci. Auto zejtra bude (i když s tím blbým kotoučem), tak že přijedu stopro. Škoda, že nebude na srazu čas ani nálada na sundavání kola,abych Vám ukázal jaká kouzla se na podvozku daji taky dělat :shock: :lol: :wink: .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

macháček píše:Tak jsem zde a špetku nasranej :evil: . Dnes jsem dal auto do servisu, udělat brzdy. Nemilé překvapení mě čekalo když volali, abych se zašel podívat a že jestli to auto nebylo bouchlý na přední levé kolo. Mimochodem, když jsem to kupoval v K.K. servisu v Praze, tak pan Kroček pouze uvedl žeto bylo lehce máčklé na přední blatník, ale ten že je vyměněnej. No a bylo zjištěno, že mám na levém kole jinej kotouč, brzdič i destičky no a na další výměnu bych tedy musel koupit dvě sady destiček, jinak vše nové cena cca. 12000 Kč. Jsem teda domluvenej, že se pokusíme společnými silami sehnat původní starší a ten dát do hromady a nebo to cálnu nový celý :cry: . Už jsem kontaktoval Dastina a asi skusím i Ivana až budu vědět data od těch brzd. Nic ve zlém, ale kurňa Hujer u koho to makáš. Když jsem v Praze viděl tu Kročkovu vrakárnu a ty odborníky při vysoce technické práci. Zrovna asi dávali dohromady Accenta ze třech jinejch za pomoci kladiva a ruských klíčů, tak si nedělám iluze jak tam ty auta pytlíkujete a co všechno od K.K. jezdí po silnicích. Se divím, že jsem prošel technickou a nebo že si pro auto nepřišel někdo cizí za doprovodu policie, že je jeho, to by mě asi omyli :shock: . Mě už se ta fakturka nezdála, ale řekl jsem si chceš si vydělat, dobře, ale tohle a co ještě zjistím při dalších kontrolách. Nevím jestli si to auto mám nechat, potřebuji jezdit a na nové ani ojeté nemám a napálit někoho dalšího se mi nechce a ještě s tím mít oplétačky už tuplem ne. A jsem do té Lantřičky zamilovanej a rodina doma taky :cry: . Vice až zítra na srazu. ke všemu zlému mi jestě tento týden vybouchla televize, :evil: čert aby to vzal, nemáte někdo tiskárnu na peníze :lol: ? Rada pro ostatní: dávejte si bacha, podvodník nikdy nespí. taky by mě zajímalo jak Hyundai uděluje koncese na prodej a servis a jestli někdo kontroluje kvalitu služeb a spokojenost zákazníků.
Ahoj!
Rad si o tom s tebou pohovorim zitra v klidu na srazu.Jen se tu trochu obhajim pred forem.Sice delam v kk servisu,ALE V UPLNE JINE POBOCCE!Co se deje jinde je me jedno,protoze sem jen zamestnanec a nic stim nezmuzu delat!Zitra na srazu uvidis jak ja a moji kolegove z KK hloubetin pracuji a pak muzes nekoho odsuzovat.Nehazej nas vsechny do jednoho kose!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Nebudu to zde dál rozebírat,rád pokecám osobně.
Nikdo Vás do stejného koše nehází,ale mě by velice mrzelo,kdyby se o firmě ve které pracuji pouze jen jako zaměstnanec děly takový věci.
Možná to bude tím,že su jen farmář s vidlima a nejsu tak vostřílenej :wink:
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Presne tak pokecame o tom v klidu a treba s pivkem v ruce. :P Vino radci ne pac bych dopadl jak na Morave. :lol:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Ne, ne Hujere to neni nic proti Tobě ani tvým spolupracovníkům. To auto vaše firma dovezla z Belgie a mohl ho opravovat kdokoli. Při koupi jsem jednal pouze s majitelem firmy a tohle byla jedna ze skrytých vad na kráse, na kterou jsem nebyl upozorněn resp. mě byla zamlčena a jelikož to zatím brzdilo dobře nebyl důvod něco hledat. Jinak na tej vrakárně dělaji nebo dělali dle mě takové pochybné exixtence, nic, více, nic méně. Tebe znám zde na foru jako fachmana, tak mi veř že Tebe rozhodně nenapadám, vím že jako řadový zaměstnanec nemůžeš vědět co se děje za Tvými zády. Jinak to auto jsem koupil v roce 2004. Víš mě jen dnes měli v H-servisu za pěknýho trotla, kterej koupil pěknou fušeřinu a koukali na to jak z jara. Všechno v poho, dáme řeč na srazu. Já doufám, že se mi to podaří dát nějak do kupy, jedu na dovolču ven a nerad by někde vymlátil sebe i rodinu. Tak zatím a zítra.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Člověče Macháčku.ty musíš být pěkně nas...ý.Před chvílí jsem umyl a suprově naleštil auto 8) .........a ty mě sem pošleš průtrž mračen. :roll: Než jsem vyběhl ven,schovat auto do garáže,tak vypadalo jako před mytím. :( A to jsem se 10 min. předtím,kochal pohledem,jak se mě leštění povedlo. 8) Doufám,že na sraz máš objednané pouze sluníčko. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Borek píše:Člověče Macháčku.ty musíš být pěkně nas...ý.Před chvílí jsem umyl a suprově naleštil auto 8) .........a ty mě sem pošleš průtrž mračen. :roll: Než jsem vyběhl ven,schovat auto do garáže,tak vypadalo jako před mytím. :( A to jsem se 10 min. předtím,kochal pohledem,jak se mě leštění povedlo. 8) Doufám,že na sraz máš objednané pouze sluníčko. :wink:
Já mám Sonátu schovanou v garáži heč :D už jen pro sicher,když se objevily ty hnusný :evil: černý mraky na obloze :( ,tak by moje práce přišla v niveč :cry: Vnitřek jsem nedělal :oops: to ,už jsem nestihl!! :P
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Já na zkrášlení auta dřel celý den.I okna jsem naleštil,kola také,auto se jen blýskalo-zamilovaně jsem si ho dlouho prohlížel :oops: :shock: .Na chvíli odejdu........a Macháčkova průtrž mě zkazila radost. :cry: Tak v pohodě zůstal jen vyluxovaný vnitřek(ještě že jsem měl alespoň zavřená okna u auta). :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Borek píše:Já na zkrášlení auta dřel celý den.I okna jsem naleštil,kola také,auto se jen blýskalo-zamilovaně jsem si ho dlouho prohlížel :oops: :shock: .Na chvíli odejdu........a Macháčkova průtrž mě zkazila radost. :cry: Tak v pohodě zůstal jen vyluxovaný vnitřek(ještě že jsem měl alespoň zavřená okna u auta). :wink:
Já vím no :( ono to pěkně na se :oops: re :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Borku, to neni možný :shock: , tady spadlo včera tak všeho všudy, pět kapek. Na sraz je objednané azuro. No a jinak netrpělivě čekám až se mi ozvou ze servisu, jak to dopadlo. Nasranej? No jsem, ale spíš jsem víc zklamanej, protože kdyby mi při koupi řekli, že to bylo řachlý na předek asi bych to nebral nebo chtěl slevu. Ono těch 180 papírů v roce 2004 byla pěkná darda a ještě jsem to skládal dohromady jak z prasátka. 50 mi dal táta za mého Favorita (až mi to bylo blbé si to vzít), 90 tchán když střelil garáž a zbytek jsem vyždímal z domácího rozpočtu :wink: .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jojo pánové... na srazu uvidíte VELICE KVALITNÍ práci KK servisu, pobočka v Hloubětíně ;) Jen podotýkám, že lak sem nechtěl, jinak by to bylo sakum prdum.. si říkám, proč já vůl ho vlastně nechtěl :D
No nic.. takže.. já jsem s prácí tohodle servisu nadmíru spokojen a pokud jde o Hujera, co víc bych si moh přát :-)
A k tomu leštění, ač na to teď ten můj papoušek taky nevypadá, přesto jsem mu včera věnoval maximální péči a............. průtrž jako kráva a mám bláto i na střeše :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“