10" radio - usb + usb wifi modul = aa/cp wireless?

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
not_loqan
*
Příspěvky: 12
Registrován: 22 led 2021, 14:16

10" radio - usb + usb wifi modul = aa/cp wireless?

Příspěvek od not_loqan »

Zdar,

nevíte někdo, když mám i30 s 10" obrazovkou, kde není možnost wireless aa/cp, páč to nemá wifi (hlavně, že mají bluelink a internet v autě na dálkové zamykání a lokalizaci - fakt super:D), kdybych tam pích obyčejný usb klíč, co se dává do PC, které nemají wifi a slouží to jako wifi anténa/přijímač - dodal bych tím autu funkci wifi a pak by bylo možné bezdrátové AA/CarPlay? Nebo na to musí bejt ty speciální krabičky, které se prodávají různě po internetu? Zkoušel to někdo?
"Červeňák" - i30 Fastback Style Premium 2020
Reklama
 

zopper
**
Příspěvky: 236
Registrován: 15 úno 2022, 13:49

Re: 10" radio - usb + usb wifi modul = aa/cp wireless?

Příspěvek od zopper »

Fyzicky tam ta wifi asi je, aspoň engineering režim se tak tvářil. Ale nepoužívá se. Můžem doufat v nějaký update. :D A ne, usb wifi nepomůže. Zaprvé tam pro ni nebudou ovladače, takže to auto vůbec nepozná, že je to wifi. Zadruhé stejně nemáš, jak na tom cokoliv nastavit. Krabičky od číňana s wirless AA/CP by fungovat měly jako všude jinde, z hlediska auta se to tváří jako USB-AA/CP.
i30 2021 1.5 T-GDI MHEV Style, DCT
not_loqan
*
Příspěvky: 12
Registrován: 22 led 2021, 14:16

Re: 10" radio - usb + usb wifi modul = aa/cp wireless?

Příspěvek od not_loqan »

OK díky za odpověď. Ohledně driveru jsem si říkal, jestli třeba není možnost, ze to auto bude mít nějaký drivery nainstalovány, ale pokud ne, tak se nedá nic dělat. Jo, o aktualizaci mi říkali už při koupi, jak zatím to bezdrat neumí, ale v nadcházející aktualizaci se to změní a jsme o 2 roky dal a nic 😁
"Červeňák" - i30 Fastback Style Premium 2020
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“