Uvítací osvětlení vozu.

Hyundai Tuscon 3. generace 2020 - (NX4)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Michael27
Příspěvky: 2
Registrován: 05 bře 2023, 10:05

Uvítací osvětlení vozu.

Příspěvek od Michael27 »

Dobrý den všem. Mam na vás dotaz. Jedna se o auto Tucsona HEV. Po odemčení vozu “klikou” u dveří se světla auta nerozsvítí. Dosud to fungovalo bez problému. Vubec nevím co se stalo?? Ted jedině když odemknu klíčem tak se světla rozsvítí ale “klikou” pořád nic.. :( Umíte mi prosím poradit čím to může být. Děkuji
Reklama
 

Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 247
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Uvítací osvětlení vozu.

Příspěvek od casco »

Tak isto aj u mna.... Az teraz som si to vsimol. Asi setrime energiu...EU to vybavila.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 247
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Uvítací osvětlení vozu.

Příspěvek od casco »

Podla mna to je nastavene tak preto, ze ked uz chytis klucku a otvoris auto, tak je zbytocne aby sa ti rozsvietili svetla, kedze si uz pri aute.

niekde som vygooglil: Funkce Leaving Home a Coming Home slouží k osvětlení vozu při odchodu z vozu či při dálkovém odemknutí a příchodu k autu
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Michael27
Příspěvky: 2
Registrován: 05 bře 2023, 10:05

Re: Uvítací osvětlení vozu.

Příspěvek od Michael27 »

Mam model 2023. Něco přes měsíc majitelem a najeto 2.100km. Ale co chci říct celou dobu to fungoval přes “kliku” přiznám se že klíč jsem nepoužíval :) teď je brzo tma tak jsem si toho hned všim že se nerozviti 🤷‍♂️
V nastaveni vozu jsem nic takového nenasel.. jenom zamknuti a po 15sec. zhasnuti světel. O odemčení ani slovo 🫣
Podle všeho budu muset navštívit prodejce A zeptat se 🤦‍♂️
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 247
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Uvítací osvětlení vozu.

Příspěvek od casco »

Daj potom vediet, ci ti to vedel predajca/servis nastavit tak ako si to mal pred tym.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Odpovědět

Zpět na „Tucson III“