Hrkání v palubovce

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
bochy4
Příspěvky: 2
Registrován: 25 říj 2020, 08:13

Hrkání v palubovce

Příspěvek od bochy4 »

Ahoj, prosím o radu, pokud by někdo věděl. Z palubovky jakoby pod volantem, se mi při jízdě po hrbolaté silnici a hlavně na kostkách ve městech ozývá jakoby hrkání. Zní to jako plast naráží na plast. Na II. garančce to technik slyšel a u auta podlepili palubovku. Nicméně v zimě a to není tak slyšet, tedy usoudili že to tím vyřešili... Bohužel teď, jak je teplo, je to tu zase a docela protivné. Nevíte někdo co by tam mohlo lítat? Jakoby plast nadskakoval a jak padne tak to hrká.

Díky

Radek

Tucson II 1.6 T-Gdi 2WD Automat 11/2020
Reklama
 

penik
Příspěvky: 5
Registrován: 14 bře 2022, 15:30

Re: Hrkání v palubovce

Příspěvek od penik »

Já takhle týden hledal, co hrká mě. Rozléhalo se to, že jsem nebyl schopen to identifikovat. Nakonec to byly brýle v horní přihrádce před zrcátkem na stropě.
Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Hrkání v palubovce

Příspěvek od sarin007 »

Tak tyto závady jsou na hledání fakt peklo :evil: . Mě donedávna při 1500 otáčkách pravidelně začalo vibrovat něco v palubce, z mého pohledu kolem budíků a tak. Hledal jsem to pěkně dlouho, uvnitř všechno promačkával. Nakonec mi technik poradil, že pár tusíků už s tímto měli, v motorovým prostoru je hadice přívodu paliva uchycená plastovým držákem a ten se při těch otáčkách rozvibruje a přes ten plech to jde do interiéru. Stačilo podlepit a je klid. U tebe to bude možná něco podbnýho. Nejhorší je, že se těžko hledá přesný místo, odkud to jde, ale většinou to bývá nějaká blbina.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
bochy4
Příspěvky: 2
Registrován: 25 říj 2020, 08:13

Re: Hrkání v palubovce

Příspěvek od bochy4 »

Díky, zkusím se mrknout na tu hadici.
Odpovědět

Zpět na „Tucson 2015- Interiér“